Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Wkodowane wzorce umierania. Modlitwa uwalaniająca
Przy pierwszym czytaniu może pojawić się silna nieprzytomność.
No cóż. Każda Dusza ma jakiś swój pomysł na odejście z tego materialnego świata. Niektóre zostały już sprawdzone w przeszłości, niektóre mogły ją kiedyś zaciekawić i oczekuje sobie na ich realizację. Warto pomyśleć o uwolnieniu siebie i Duszy od wszystkich ,,takich” wzorców i wibracji jeszcze za życia w ciele materialnym, póki można się o to skutecznie pomodlić.

Jestem wdzięczny Tobie Boże stwórczej Miłości za to, że otworzyłeś moje własne serce, moją Duszę, mój umysł i osobowość na doświadczenia życiowe, wolne od oczekiwania na śmierć mojego ciała, na choroby mojego ciała, boleści oraz wielkie cierpienia. Boże sił stwórczych Miłości, jestem wdzięczny za to, że uczyniłeś mnie i moją Duszę trwale wolnymi od aktywnych i uśpionych wzorców mojej śmierci, wzorców umierania i chorowania zakodowanych i podtrzymywanych w moim organizmie, w mojej Duszy, umyśle, , sercu w moich wszystkich energiach.
Jestem wdzięczny Tobie Boże, źródle mojego wewnętrznego blasku, mojego zdrowia, za to że uczyniłeś mnie, Duszę i moje serce wolnymi od zachłanności na śmierć mojego ciała, na choroby mojego ciała, boleści oraz wielkie cierpienia.
Boże sił stwórczych Miłości, jestem wdzięczny za to, że uczyniłeś mnie i moją Duszę trwale wolnymi od aktywnych i uśpionych wzorców mojej śmierci, wzorców umierania i chorowania zakodowanych i podtrzymywanych w moich organach, narządach, tkankach i wszystkich układach ciała fizycznego i ciała energetycznego.
Wiem to i rozumiem to, że wnoszę boże światło i bożą Miłość w świat przejawiony, najlepiej i najmocniej jak to jest możliwe, wolnym będąc od oczekiwania na śmierć mojego ciała, na choroby mojego ciała, boleści oraz wielkie cierpienia. Boże sił stwórczych Miłości, jestem wdzięczny za to, że uczyniłeś mnie i moją Duszę trwale wolnymi od aktywnych i uśpionych intencji, nawyków, potrzeb umierania, uśmiercania mojego ciała- zakodowanych i podtrzymywanych w moim organizmie, sercu oraz mojej Duszy.
Jestem wdzięczny Tobie Boże stwórczej Miłości, za to, że uczyniłeś moje własne serce, moją Duszę, mój umysł i osobowość wolnymi od wiary w to, że rozwiązaniem problemów jest śmierć mojego ciała, choroby mojego ciała, boleści ciała i Duszy oraz wielkie cierpienia. Boże sił stwórczych Miłości, jestem wdzięczny za to, że uczyniłeś mnie i moją Duszę trwale wolnymi od aktywnych i uśpionych intencji, nawyków, potrzeb utożsamiania się z odpadkami, ze śmieciami z życiem na śmietniku.
Przebaczyłem sobie całkowicie kreowanie, tworzenie intencji, oczekiwań, planów, projektów, pomysłów przyciągających do mnie w moim życiu śmierć mojego ciała, choroby mojego ciała, boleści ciała i Duszy oraz wielkie cierpienia. Boże sił stwórczych Miłości, jestem wdzięczny za to, że uczyniłeś mnie i moją Duszę trwale wolnymi od intencji, nawyków, potrzeb obnoszenia się po świecie z energiami ciężkiego cierpienia, ciężkich chorób z energiami śmierci, z potrzebą umierania. Ja to mam dobrze z Bogiem wszechmogącej Miłości, któremu oddałem skutecznie i trwale całe moje dawne przywiązanie i zachłanność na śmierć mojego ciała, choroby mojego ciała, boleści ciała i Duszy oraz wielkie cierpienia. Boże sił stwórczych Miłości, jestem wdzięczny za to, że uczyniłeś mnie i moją Duszę trwale wolnymi od intencji, nawyków, potrzeb podkreślania, pokazywania, demonstrowania światu i maluczkim ciężkiego cierpienia, ciężkich chorób, energii śmierci.
Jestem wdzięczny Tobie Boże za to, że uczyniłeś mnie, moją Duszę, serce wolnymi od oczekiwania na śmierć mojego ciała, choroby mojego ciała, boleści ciała i Duszy oraz na wielkie cierpienia.
Mam trwałe źródło bożej Miłości, bożej światłości, boskiego zdrowia w moim własnym sercu, w Duszy i w moim umyśle, na cóż mi zatem podtrzymywanie we mnie wibracji śmierci mojego ciała, choroby mojego ciała, boleści ciała i Duszy oraz wszelkiego cierpienia. Boże sił stwórczych Miłości, jestem wdzięczny za to, że uczyniłeś mnie trwale wolnym od transów satysfakcji z wmówionych kiedyś mojej Duszy i jej minionym ziemskim awatarom wszystkich rozmaitych wzorców i wibracji ciężkiego cierpienia, ciężkich chorób, energii śmierci i wzorców umierania. Boże sił stwórczych Miłości, jestem wdzięczny za to, że uczyniłeś mnie i moją Duszę trwale wolnymi od aktywnych i uśpionych wzorców mojej śmierci, wzorców umierania i chorowania zakodowanych i podtrzymywanych w moich ciałach aurycznych ciała fizycznego, w aurach moich anielskich skrzydeł i we wszystkich płaszczach moich ciał aurycznych.
Ja to wiem i rozumiem a Dusza moja też to wie i rozumie, że nie musimy już podtrzymywać w moim ciele ani w moich energiach zachłanności na śmierć mojego ciała, zachłanności na choroby mojego ciała, na boleści ciała i Duszy oraz zachłanności na wielkie cierpienia. Przebaczyłem sobie całkowicie kreowanie, tworzenie, urzeczywistnianie i doświadczanie mechanizmów działania przyciągających do mnie w moim życiu śmierć mojego ciała, choroby mojego ciała, boleści ciała i Duszy oraz wielkie cierpienia. Boże sił stwórczych Miłości, jestem wdzięczny za to, że uczyniłeś mnie i moją Duszę trwale wolnymi od zachłanności na zbieranie i gromadzenie w sobie oraz na przetwarzanie w sobie wzorców i wibracji ciężkiego cierpienia, ciężkich chorób, energii śmierci i energii umierania. Boża wszechmogąca czysta Miłość do mnie, ochrania mnie i moje własne serce, umysł, Duszę i osobowość od negatywnego wpływu tych wszystkich istot, wszystkich Dusz jakie miały mnie doprowadzić do śmierci mojego ciała, do ciężkich chorób mojego ciała, boleści ciała i Duszy oraz do wielkiego cierpienia. Jestem wdzięczny Tobie Boże stwórczej Miłości, za to, że uczyniłeś moje własne serce, moją Duszę, mój umysł i osobowość wolnymi od intencji, nawyków i potrzeb podtrzymywania usilnego dążenia do śmierci mojego ciała, do ciężkich chorób mojego ciała, do boleści ciała i Duszy oraz do wielkiego cierpienia. Przebaczyłem wszystkim, którzy nakazywali mi unicestwić siebie dążeniem do szybkiej śmierci mojego ciała, dążeniem do ciężkich chorób mojego ciała, do boleści ciała i Duszy oraz do wielkiego cierpienia. Boże sił stwórczych Miłości, jestem wdzięczny za to, że uczyniłeś mnie i moją Duszę trwale wolnymi od poniżania się i dręczenia siebie innych przy pomocy rozmaitych pielęgnowanych wzorców i wibracji ciężkiego cierpienia, ciężkich chorób, energii śmierci i umierania.
Moje ciało jest bezpieczne wobec przeszłości i przyszłości, wobec tych, którzy pragną śmierci mojego ciała, ciężkich chorób mojego ciała, boleści mojego ciała i Duszy oraz wielkiego mojego cierpienia..
Jestem wolny od całego strachu przed doświadczaniem życia w zdrowym moim własnym fizycznym ciele, wolnym od usilnego dążenia do szybkiej śmierci mojego ciała, do ciężkich chorób mojego ciała, boleści ciała i Duszy oraz do wielkiego cierpienia. Chronione bożą Miłością, radosna Dusza moja i pogodna cała moja osobowość, nie przyjmują wcale wzorców cudzej śmierci, wzorców cudzego umierania i chorowania.
Miłość boża i moje zdrowie, zdrowie mojego ciała, Duszy, umysłu są za darmo na cóż mi więc utrzymywać kłopotliwe wzorce i nie boskie energie powiązane z pragnieniami szybkiej śmierci mojego ciała, z oczekiwaniem ciężkich chorób mojego ciała, boleści ciała i Duszy oraz z oczekiwaniem wielkiego cierpienia.
Boże sił stwórczych Miłości, jestem wdzięczny za to, że uczyniłeś mnie i moją własną Duszę trwale wolnymi od aktywnych i uśpionych wzorców mojej śmierci, wzorców umierania i chorowania zakodowanych i podtrzymywanych w moich czakramach górnych , dolnych i pobocznych, w czakrach głównych oraz w meridianach.Dodano : 13-04-2008 Przez: s_majda Przeczytano: 1152 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.