Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Nieżyczliwe podejście Boga do mnie i do mojej duszy. Afirmacje uwalniające
Istnieją niezliczone indywidualne techniki i sposoby wyrzekania się rodziny, związków, pieniędzy, bogactw. Promowali je min buddyści, chrześcijanie. Mało kto dziś pamięta, że wcześniejsza ziemska osobowość jego duszy, mogła się napraszać o biedę. A po 100 czy 300 latach, kto wydaje się być winnym braków pieniędzy?
Oczywiście -Bóg, spełniający tamtą prośbę.


Proszę otwórz teraz Boże moje serce.
Jestem wdzięczny ?wiatłości za uwolnienie, od wszystkich negatywnych przekonań o nieżyczliwym podejściu Boga do mnie i do mojej duszy. Jestem wdzięczny ?wiatłości za uwolnienie, od wszystkich przekonań o braku boskiej hojności dla mnie i dla mojej duszy.
Jestem wdzięczny ?wiatłości za uwolnienie, od wszystkich negatywnych przekonań o nieżyczliwym podejściu Boga do mnie i do mojej duszy, w kwestiach finansowych, zdrowotnych.
Jestem wdzięczny ?wiatłości za uwolnienie, od wszystkich negatywnych przekonań o nieżyczliwym podejściu Boga do mnie i do mojej duszy, w kwestii mojego małżeństwa (itp).
Jestem wdzięczny ?wiatłości za uwolnienie, od wszystkich negatywnych przekonań w kwestii finansowego skąpstwa Boga wobec mnie i wobec mojej duszy. Wiem, że Bóg dawca wszystkiego jest nieograniczenie bogaty. Żyję na Ziemi, aby cieszyć się wszystkimi boskim darami dla mnie i dla mojej duszy, aby zrealizować szczęśliwe boski plan dla mnie.
Pozwól mi Boże sił stwórczych, zrozumieć w czym zasłużyłem na Twoje boskie skąpstwo wobec mnie, oraz to, jak zapracowała na nie moja dusza.
Dodano : 15-11-2011 Przez: s_majda Przeczytano: 1267 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.