Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Geniusz- Intencje wstęp
Zwracam się do pani z pytaniem, dzieje się to już od lat, ale dopiero jakoś teraz na to zwróciłem większą uwagę, a chodzi o mój umysł/ mózg, a dokładnie o pamięć i problemy z kojarzeniem. Mam tak duże dziury w pamięci, że zaczyna mnie to przerażać, dodatkowo kiepsko ostatnio kojarzę i nie wiem czemu to się dzieje, mimo ze uzupełniam regularnie witaminy, trochę czytam, itp. Robiłem też pokłony, ale nie widzę efektów, dusza wciąż chce cierpieć, mimo że oddawałem to Bogu wiec na nią nie mogę liczyć.
Wczoraj wyczytałem, aby oddać to Stwórcy w akcie łaski więc tej metody spróbuję. Jak to nie pomoże to już nie wiem, co dalej, czuję się bezsilny.
Z otrzymanego listu

Kwestia do uzdrowienia dla każdej osoby i jej istoty. Poprzez wiele wcieleń przebywania w transach oraz poprzez zgubne kreacje mogą przejawić się blokady w twórczej nauce, pracy (lub ich braku bądź całkowitej blokadzie), a także we wszelkich ograniczeniach umysłowych oraz zaniżenie poczucia wartości siebie.
Zalecana jest równoczesna praca z intencjami dotyczącymi Stwórcy oraz DDA, a także pozostałymi z pakietu podstawowego (używania geniuszu do autodestrukcji, niszczenia i niewolenia innych istot). Warto przesłuchiwać na tym etapie nagrania z pakietu podstawowego, pakiet geniusz oraz oświecenie.
Korzystne jest uwolnienie od wchłoniętego ołowiu i aluminium będącego wg Caycego JEDYNĄ przyczyną Alzheimera. Opublikowano gotowe teksty w tej kwestii na MINW, i są obszerniejsze nagrania.
Powinniśmy też wykonać pokłony uzdrawiające relacje z bliźnimi powiązanych z tymi kwestiami.
Osoby omijające ostatni krok mogą stać się potencjalnymi rodzicami dzieci niepełnosprawnych, upośledzonych umysłowo, opóźnionych w rozwoju lub z trudnościami w nauce (proszę nie mylić z wołaniem dziecka o pomoc a także o uwagę rodzica) bądź z takimi istotami na co dzień będą przebywać w ramach rekompensaty dawnych krzywd wyrządzonych przez poprzednie inkarnacje Duszy.
Trzy czwarte wszystkich osób jakie pracują w medycynie oraz pokrewnych zawodach nieświadomie zostało pokierowanymi przez własne Dusze (jeśli trzeźwe; jak nie to przez sugestie Stwórcy ) do spłaty karmy.
Proponuję zapoznać się z lekturami dotyczącymi pamięci, technik pamięciowych i koncentracji. Z takiej lektury warto wypisać intencje oraz ułożyć własną modlitwę.
Fragmenty obszernego zestawienia
1. naszego ograniczania nas oraz wszelkich innych istot, bytów, tworów
2. naszego ograniczania Stwórcy w przejawianiu Jego (BDŻ) światła w nas
3. naszego wzorowania się, a także naszego bycia niezdarnymi istotami, a tym samym naszego upośledzenia nas samych aby zadbać o nasz własny dom i rodzinę
4. naszego bycia niezdarnymi, po blokowanymi istotami jakie nie doceniają własnych kreacji, potęgi naszego własnego umysłu w świetle Boga Dawcy Życia
5. naszej bezradności finansowej jako geniusze....
.....
45. naszego umniejszania geniuszu naszego własnego umysłu i jakości naszych genialnych niewinnych działań w świetle Stwórcy
151. naszego przyzwalania aby Stwórca zmieniał jakość naszego myślenia, naszych działań na bardziej genialne, całkowicie bezpieczne, niewinne w świetle BDŻ i tym samym naszego słuchania Stwórcy rad, podpowiedzi, wskazówek tak by nasze życie przebiegało według planu Stwórcy .
M.S. &S.M.
Opracowanie zestawu tych wszystkich Intencji zajęło mi 3 miesiące pracy. Jeśli chcesz czytelniku je pozyskać to:
- zaproponuj coś w zamian
- lub zapłać za udostępnienie

Dodano : 15-02-2013 Przez: s_majda Przeczytano: 27 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.