Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Fujarą, gamoniem, ofermą bycie, Intencje
Czym są intencje, do czego służą, jak z nimi postępować?
Informacje w artykule

Link- 800 intencji


1. Naszego we wszelkich płciach z wszelkich przyczyn bycia miedzy innymi ,ciapą, fajtłapą, fujarą, gamoniem, kapcanem, lebiegą, neptkiem, niedojdą, niedołęga, niedorajdą niezdarą, niezgułą, nogą, ofermą, ofiarą losu, ślamazarą taką niedojdą życiową a nawet wielką życiową cipą i nie tylko, oraz doświadczanie tego skutków.
9. Naszego we wszelkich płciach z wszelkich przyczyn miedzy innymi ,zwalania wszystkiego na innych i nie tylko, oraz doświadczanie tego skutków.
23. Naszego we wszelkich płciach z wszelkich przyczyn przekonania miedzy innymi ,że Chłop ma mieć jaja, a nie być pi**a!!!!
37. Naszego we wszelkich płciach z wszelkich przyczyn bycia, facetem , który tylko potrafi miedzy innymi powiedzieć że kocha , nic więcej,
43. Naszego we wszelkich płciach z wszelkich przyczyn bycia miedzy innymi , przed ślubem ciapą ale ona widziała we mnie tylko opiekuńczego, kochanego, wrażliwego misiaczka.
63. Naszego we wszelkich płciach z wszelkich przyczyn bycia , miedzy innymi ciapą która tylko przytakuje , tak kochanie, dobrze kochanie, no fantastycznie kochanie,
75 Naszego we wszelkich płciach z wszelkich przyczyn przekonania ,że ślub i życie z facetem miedzy innymi ciapą to jedna udręka
91 Naszego we wszelkich płciach z wszelkich przyczyn podtrzymywania przekonania ,że chcę miedzy innymi być postrzegany jako ciapa, fajtłapa, fujara, gamoń, kapcan, lebiega, neptek, niedojda, niedołęga, niedorajda, niezdara, niezguła, noga, oferma, ofiara losu, fujara, ślamazara i nie tylko, oraz doświadczanie tego skutków.
105 Naszego we wszelkich płciach z wszelkich przyczyn ,potrzeby tworzenia związków z kobietami posiadające wszelkie miedzy innymi wzorce destrukcji ,zniewolenia i nie tylko, oraz doświadczanie tego skutków.
120. Naszego we wszelkich płciach z wszelkich potrzeby znalezienia sobie miedzy innymi usprawiedliwienia na naszą obecną samotność- sytuację życiową ,że w tym kraju się inaczej nie da, że teraz się wszyscy rozwodzą ,że na świecie są jedynie same jędze i modliszki ,i brak jest kobiet/ mężczyzn o otwartym sercu.
Dodano : 20-05-2013 Przez: s_majda Przeczytano: 1415 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.
  • s_majda 24-05-2013 17:57:38
    Początkowo myślałem, że Dusza moja jest wspaniała, wielka i czysta. Czasem docierało do mnie przekonanie, że to bywał kawał ch..., ale po tych intencjach o gamoniu, przypadł mi do gustu pogląd, że choć jest to dusza męska, to wielka z niej p......da. z otrzymanego listu