Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Oponent Chrystusa Antychryst. Intencje własne do przepracowania.

Pobrany z Internetu Channeligowy przekaz od kogoś, od jakiejś Duszy, która to jak z treści pisma widać, używa znanego sobie pojęcia jako własnego pseudonimu. Tekst ktoś inny przerobił na Intencje i w tej otrzymanej już formie, publikuję ,,gotowca” do przepracowania. Zawsze pokazać się mogą ciekawe Boskie odpowiedzi.
Intencje są tylko półproduktem do własnej pracy. Zadbajmy, aby maksymalnie szeroko opowiedzieć co tylko się da w tych kwestiach, prosząc Boga aby i On dopowiedział co uważa za stosowne w każdej z tych intencji.

Cytat z Wikipedii
,,W Biblii imię to oznacza zazwyczaj oponenta albo przeciwnika w zwykłym, ludzkim sensie. Tak postrzega antychrysta Nowy Testament. Proroctwa zawarte głównie w Księdze Daniela, listach apostoła Pawła i w Apokalipsie zapowiadają pojawienie się wielu antychrystów-ludzi. Jednak kładą główny nacisk na pojawienie się szczególnego Antychrysta bezpośrednio przed powtórnym przyjściem Chrystusa. Wiele grup chrześcijan na przestrzeni dziejów próbowało utożsamić postać Antychrysta z jakimś konkretnym człowiekiem. Między innymi za Antychrysta uważano cesarza rzymskiego Nerona, niektórych papieży, antypapieży, Fryderyka Barbarossę, cesarza Francuzów Napoleona I Bonaparte, wodza i kanclerza Rzeszy Niemieckiej Adolfa Hitlera, przywódcę ZSRR Józefa Stalina. Można też porównywać diabła z Bogiem w tym sensie, że są przeciwstawni, np.:
Bóg Ojciec – Smok, Wąż
Syn Boży – Bestia z Morza, Antychryst (Syn Zatracenia)
Duch Święty – Bestia z Ziemi, Fałszywy Prorok „
Koniec świata, Antychryst, Armagedon jest nośną tematyka w duchowości. Ciekawe, że nikt jakoś nie zapowiada kolejnego zstąpienia Bicza Bożego. Jeśli cykliczność Jego pojawienia zostanie zachowana to od 1206 r mija obecnie kolejne 700 lat od jeszcze wcześniejszych tematycznych zapisków o BB i kto wie, co kogo czeka w tej materii.

Poniższy tekst pobrano ze strony Link

Moja wielce umiłowana córko, świat musi przygotować się teraz na przybycie największego wroga ludzkości od czasu, kiedy Moje dzieci zostały umieszczone na Ziemi.
Antychryst jest teraz gotów, by się ujawnić, a jego plan jest następujący: Odczeka on, aż wojny będą wszędzie szaleć. Wtedy wkroczy i ustanowi fałszywy pokój w państwie Izraelskim, jednając je z Palestyną w wątpliwym sojuszu. Wszyscy będą obsypywali go pochwałami. On jednak na tym nie poprzestanie, gdyż następnie w tempie, które zadziwi wielu, wynegocjuje pokojowe porozumienia wśród licznych, rozdartych wojną narodów. I ponownie będzie wychwalany, a z czasem podziwiany z niezwykłym oddaniem przez miliardy ludzi na całym świecie.
Wtedy będzie się zdawało, że wszystko idzie w dobrym kierunku. Bardzo szybko stanie się on filantropem i połączy ze sobą główne banki światowe, aby stworzyć nową, potężną instytucję finansową. Wielu biznesmenów i przywódców politycznych zostanie włączonych do wielu jego planów. Wkrótce, celem ożywienia światowej gospodarki, dojdzie do powstania nowego monstrum. Będzie to nowy Babilon, centrum wszelkiej władzy, gdzie światowa elita i bogacze uprawiali będą działalność handlową. Będzie ono uważane za źródło ważnych informacji, z którego ludzie będą mogli na wszelkie sposoby korzystać — poczynając od ofert pracy, poprzez oferty mieszkaniowe, aż po oferty żywnościowe, służące wykarmieniu własnej rodziny.
Antychrysta otoczy wszelka gloria. Wtedy wprowadzi on w życie, wraz z fałszywym prorokiem, instytucję globalnego partnerstwa, co przedstawione zostanie jako najdonioślejsza inicjatywa humanitarna. Świat będzie oklaskiwał ten nowy Babilon i każdy będzie się przepychał, żeby się w jego centrum choćby w minimalnym stopniu zaczepić.
Nowy Babilon — powie się wszystkim — istnieje, by gloryfikować geniusz, by dbać o środowisko, by objąć matkę-ziemię i wyeliminować  w świecie ubóstwo za pomocą bogactw — oto słowa, jakie będą się wylewały z jego obrzydliwej jadaczki.
Kiedy to się stanie, Moja Dłoń zainterweniuje i obrócę świat wokół własnej osi. Nie zamierzam stać bezczynnie, nie ostrzegając Moich dzieci o konsekwencjach, jakie by im przyniosło przyjęcie tej ustanowionej w głębinach piekła i wymierzonej w ludzkość ohydy obrzydliwości. Pojawią się Moje wielkie znaki jako omen dla tych, którzy z otwartymi ramionami przyjmują tę zniewagę i ją w Moim Świętym Imieniu akceptują.
Wstrząsnę światem, a on się przechyli. Żaden człowiek nie będzie w stanie zignorować Mojej interwencji. Następnie zrzucę ogień na jedną trzecią Ziemi. Wkrótce potem pojawi się głód, lecz nie wyjdzie on z Mojej Dłoni — będzie to umyślne skażenie ziemi przez antychrysta. Podczas gdy on i jego kohorta wyrządzą to zło niczego niepodejrzewającym ludziom z różnych narodów — Ja dokonam odwetu.
Choć to cierpienie będzie ciężko znieść, nie trwóżcie się, dzieci, gdyż to potrwa krótko. Moja Miłość do was wszystkich jest wielka, ale Moja Sprawiedliwość będzie rychła, a Moja kara potężna.
Nie wolno wam zaakceptować tego, co zostanie wam przedłożone. Kiedy ujrzycie człowieka pokoju, antychrysta, otrzymującego wyróżnienia i nagrody za jego wspaniałe dokonania w krajach rozdartych wojną, to wiedzcie, że Moja Interwencja jest blisko.
Musicie pozostawać w nieustannym zjednoczeniu z Moim Synem, Jezusem Chrystusem, i musicie się modlić, aby w tych leżących przed wami czasach prób, wierni kapłani umożliwili wam przyjmowanie Sakramentów.
Moja Wola się wypełni.
Nic nie może ani nie będzie w stanie wstrzymać wypełnienia się Ostatecznego Przymierza, gdzie Mój Syn będzie Królował w Pokoju.
Wasz umiłowany Ojciec
Bóg Najwyższy

Poniżej ten sam tekst rozpisany na Intencje

Kwestie techniczne dotyczące idei oraz budowania zdań.
Art 800 intencji do oczyszczenia Link
,,Budowanie obszernych Intencji i modlitw. Rozmowa Skype o technice " Link
,,Schemat 1 zdaniowy do intencji. " Link

Słowo (--nie) dodane przy pracy z intencjami do jakiegoś słowa oznacza, że warto je wymienić jako przeciwieństwo lub a nawet samodzielnie już w trakcie znaleźć i wypowiedzieć dowolne synonimy jakie się nasuwają na myśl razem z ich przeciwieństwami.
np. -- bycia bałwochwalcami
dobrze jest powiedzieć również z jego przeciwieństwem
--bycia bałwochwalcami, --nie bycia bałwochwalcami
Pozwala to od razu maksymalnie szeroko ruszyć dany wzorzec w odmiennych aspektach, również w jego przeciwieństwie. Warto też wiedzieć- że Dusze często myślą, twierdzą, że one nie mają takich przeciwnych wzorców np. że nie są bałwochwalcami jak w danym przypadku (danym słowie).
Inny przykład
Dusza kobiety jaka stoi w zwiewnych kusych szatach, z kwiatami we włosach. Ma znamię motyla nocy na ramieniu i zaprzecza bycia prostytutką. Więc dodanie tu słowa przeczenia - nie bycia prostytutką
pozwolić jej może na zrozumienie stanu w jakim się znajduje.
Bycie prostytutką, --nie bycia prostytutką--ależ skąd nigdy w życiu, to przecież są nie moje wzorce
-- To co ja robię jest moją prywatną sprawą a nie prostytucją.[-Mówi lub myśli o sobie dusza].


- Bycia (-nie) wielce umiłowaną córką, synem Boga Stwórcy
- naszego akceptowania(-nie) wątpliwych(-nie)ostrzeżeń, proroctw, wróżb, przepowiedni dotyczących(-nie) zagłady świata, ludzi i nie tylko spowodowanych działaniami antychrysta itp"
- konieczności, potrzeby (-nie) przygotowania się świata teraz na przybycie największego wroga ludzkości od czasu, kiedy Moje dzieci zostały umieszczone na Ziemi.
- Bycia (-nie) największym wrogiem ludzkości od czasu, kiedy Moje dzieci zostały umieszczone na Ziemi.
- Potrzeby (– nie) ujawnienia się Antychrysta,
- Bycia (-nie) gotowym do ujawnienia się Antychrysta
- przygotowania (-nie) planu na ujawnienie się Antychrysta
- Oczekiwania (-nie) na to, aż wojny będą wszędzie szaleć.
- potrzeby (-nie) do wkroczenia i ustanowienia fałszywego
(-nie) pokój w państwie Izraelskim,
- przygotowania (-nie) pojednania Izraela z Palestyną w wątpliwym
(-nie) sojuszu.
- Bycia obsypywanym (-nie) przez wszystkich pochwałami.
- poprzestanie (- nie) jednak na tym, gdyż następnie w tempie, które zadziwi (-nie) wielu, wynegocjuje (-nie) pokojowe porozumienia wśród licznych, rozdartych wojną narodów.
- Bycia ponownie (-nie) wychwalany, a z czasem podziwiany (-nie) z niezwykłym oddaniem przez miliardy ludzi na całym świecie.
- zdawania się (-nie), że wtedy będzie się wszystko kierowało (-nie) w dobrym kierunku.
- Bycia (-nie) bardzo szybko filantropem
- potrzebie (-nie) połączenia ze sobą głównych banków światowych, aby stworzyć (-nie) nową, potężną instytucję finansową.
- potrzeby (-nie) włączenia (-nie) wielu biznesmenów i przywódców politycznych zostanie do wielu planów antychrysta.
- realizacji (-nie) wkrótce, celem ożywienia (-nie) światowej gospodarki, planu stworzenia (-nie) nowego monstrum.
- Potrzeby (-nie) stworzenia nowego Babilonu, centrum wszelkiej władzy, gdzie światowa elita i bogacze uprawiali (-nie) będą działalność handlową.
- uważania (-nie) się za źródło ważnych informacji, z którego ludzie będą mogli (-nie) na wszelkie sposoby korzystać — poczynając od ofert pracy, poprzez oferty mieszkaniowe, aż po oferty żywnościowe, służące wykarmieniu własnej rodziny.
- potrzeby (-nie) bycia otoczonym wszelką glorią przez Antychrysta.
- potrzeby (-nie) otaczania Antychrysta wszelką glorią.
- potrzeby wprowadzenia w życie, wraz z fałszywym prorokiem, instytucji globalnego partnerstwa, co przedstawione zostanie (-nie) jako najdonioślejsza inicjatywa humanitarna.
- potrzeby (-nie) oklaskiwania przez Świat tego nowego Babilonu gdzie każdy będzie się przepychał, żeby się w jego centrum choćby w minimalnym stopniu zaczepić (-nie).
- Potrzeby (-nie) mówienia wszystkim, że Nowy Babilon istnieje (-nie), by gloryfikować (-nie) geniusz Antychrysta, by dbać (-nie) o środowisko, by objąć (-nie) matkę-ziemię i wyeliminować  w świecie ubóstwo za pomocą bogactw — oto słowa, jakie będą się wylewały z jego obrzydliwej jadaczki.
- oczekiwania (-nie) na reakcje Stwórcy, kiedy to się stanie,
- oczekiwania (-nie) na karząca dłoń Stwórcy która zainterweniuje i obróci świat wokół własnej osi.
- Oczekiwanie (- nie) na reakcje Boga zgodnie z słowami „nie zamierzam stać bezczynnie, nie ostrzegając Moich dzieci o konsekwencjach, jakie by im przyniosło przyjęcie tej ustanowionej w głębinach piekła i wymierzonej w ludzkość ohydy obrzydliwości.”
- Oczekiwanie na Pojawienie się wielkich znaków Bożych jako omen dla tych, którzy z otwartymi ramionami przyjmują tę zniewagę i ją w Moim Świętym Imieniu akceptują.
- potrzeba i oczekiwanie na Wstrząśnięcie światem, aż on się przechyli. Żaden człowiek nie będzie w stanie zignorować Bożej interwencji.
- potrzeba i oczekiwanie na zrzucenie ognia na jedną trzecią Ziemi.
- oczekiwanie na pojawienie się głodu, lecz nie wyjdzie on z Dłoni Stwórcy— będzie to umyślne skażenie ziemi przez antychrysta. Podczas gdy on i jego kohorta wyrządzą to zło niczego niepodejrzewającym ludziom z różnych narodów —
- potrzeba i oczekiwanie na dokonanie Bożego odwetu.
- Potrzeby (-nie) cierpienia, Choć to cierpienie będzie ciężko znieść, nie – - --- bycia trwodze, nie trwóżcie się, dzieci, gdyż to potrwa krótko.
- oczekiwanie na Miłość, do was wszystkich jest wielka,
- potrzeba namacalnej i odczuwalnej Sprawiedliwości Bożej, która ma być rychła, a Boża kara potężna.
- potrzeba (-nie) bycia ukaranym za pozostawanie w stanie nie przytomności
- akceptacja tego, czego Nie wolno wam zaakceptować tego, co zostanie wam przedłożone.
- potrzeba spostrzegawczości by rozpoznać Kiedy ujrzymy człowieka pokoju, antychrysta, otrzymującego wyróżnienia i nagrody za jego wspaniałe dokonania w krajach rozdartych wojną, to wiedzcie, że Interwencja Stwórcy jest blisko.
- potrzeba przebywania w stanie łaski/ itp odpowiednio -bałwochwalczym......, by pozostawać w nieustannym zjednoczeniu z wyróżnionym Synem Bożym i potrzeby by się modlić, aby w tych leżących przed wami czasach prób, wierni kapłani umożliwili (- nie) wam przyjmowanie potrzebnych wszelakich min Sakramentów
- oczekiwanie na to, że Nic nie może, ani nie będzie w stanie wstrzymać wypełnienia się Ostatecznego Przymierza, gdzie Boży Syn będzie Królował w Pokoju.
- potrzeba i stale poszukiwanie pośredników podszywających się pod BDŻ
do kontaktu z naszym umiłowanym Ojcem Bogiem Najwyższy, Stwórcą Dusz


Dodano : 15-07-2014 Przez: s_majda Przeczytano: 1303 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.
  • s_majda 18-03-2018 12:49:56

    ``Jeśli zatem każde złe słowo jest przedmiotem odrazy dla  Boga , to za jak wielką odrazę musimy uznać złe słowo zaparcia się Boga, złe słowo publicznego uznania cudzego boga, złą przysięgę człowieka, istoty niesubstancjalnej? Kiedy zaproponują nam złożenie takiej przysięgi, powinniśmy przypomnieć sobie słowa Jezusa „A ja wam mówi, byście w ogóle nie przysięgali". Jeśli bowiem kto przysięga na niebo, obraża tron boży, jeśli ten, kto przysięga na ziemię, popełnia bezbożność, bo na równi z Bogiem stawia tak zwany „podnóżek stóp bożych", jeśli ten, kto przysięga na własną głowę, grzeszy, to za jak wielkie przewinienie powinniśmy uznać przysięgę na czyjś los? Bo trzeba wówczas pamiętać także o następujących słowach: „Z każdego bezużytecznego słowa sprawę w dniu sądu". A jakież słowo jest bardziej bezużytecznie niźli przysięga oznaczająca wyparcie się Boga?`` Fragment książki ``Zachęta do męczeństwa``  Orygenesa.