Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Gniew - intencje.

1. Naszego we wszelkich płciach i z wszelkich przyczyn podtrzymywania, kodowania, tworzenia, inicjowania nam samym i innym, oraz w nas i w innych istotach, bytach, tworach, ludziach, duszach wszelkiego rodzaju m.in. gniewu, nienawiści , zawiści , mściwości , złości , żalów i pretensji oraz ograniczeń z nimi powiązanych blokujących skrzydła mojej duszy oraz ich ciała auryczne oraz doświadczania wszelkich tego skutków.
7. Naszego we wszelkich płciach i z wszelkich przyczyn podtrzymywania, kodowania, tworzenia, inicjowania nam samym i innym, oraz w nas i w innych istotach, bytach, tworach, ludziach, duszach wszelkiego rodzaju m.in. gniewu, nienawiści , zawiści , mściwości , złości , żalów i pretensji oraz ograniczeń z nimi powiązanych blokujących naszą istotę od czasu narodzin, od poczęcia, od dzieciństwa oraz doświadczania wszelkich tego skutków.
27. Naszego we wszelkich płciach i z wszelkich przyczyn posiadania , trzymania wszystkich wbitych mieczy, noży, dzid, sztyletów, grotów strzał, kul oraz innych przedmiotów służących do zabijania i ranienia blokujących nasze serce, jelito cienkie i grube, nasze płuca i oskrzela jakie znalazły się tam w wyniku podtrzymywania wszystkich wzorców, intencji, obciążeń, kodowań, transów, misji gniewania się, wzbudzania cudzego gniewu, gniewu Boga.
48. Naszego we wszelkich płciach i z wszelkich przyczyn podtrzymywania, kodowania, tworzenia, inicjowania nam samym i innym, oraz w nas i w innych istotach, bytach, tworach, ludziach, duszach wszelkiego rodzaju m.in. gniewu, nienawiści , zawiści , mściwości , złości , żalów i pretensji oraz ograniczeń z nimi powiązanych skierowanych do wszelkich wrogów, przeciwników politycznych, religijnych , ludzi, istot mających odmienny światopogląd , odmienne zdanie na jakikolwiek temat i nie tylko jak również doświadczania wszelkich tego skutków.


Dodano : 02-08-2014 Przez: s_majda Przeczytano: 1349 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.