Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Producenci słodyczy, narkotyków, alkoholi. Modlitwa uwalniająca od wzorców.
Prosimy otwórz teraz Boże moje serce, duszę, całą naszą istotę i niech nastanie trwały czas naszej wiary.
Oddaliśmy już z moją Duszą z całą naszą istotą Bogu Dawcy Życia wszystkie nasze transy zachwytu, opory, kodowania, obciążenia, i blokady związane m.in. z naszym i cudzym posiadaniem, produkowaniem, przetwarzaniem, handlowaniem, spożywaniem m.in. wszelkiego rodzaju, zakresu, przeznaczenia, jakości, smaku naszych i cudzych m.in. miodów, cukrów, słodyczy, alkoholi, spadzi, używek, narkotyków i ich odpowiedników i nie tylko ich jakie kiedyś ściągnęliśmy do całej naszej istoty, Duszy i do bliźnich.
Wspólnie z moją duszą, z całą naszą istotą, bytem, tworem dziękujemy Bogu za to, że uczynił wszystko, co uważał za stosowne z wszystkimi naszymi m.in. intencjami, oporami, kodowaniami, obciążeniami i blokadami z naszym i cudzym posiadaniem, produkowaniem, przetwarzaniem, handlowaniem, spożywaniem m.in. wszelkiego rodzaju, zakresu, przeznaczenia, jakości, smaku naszych i cudzych m.in. miodów, cukrów, słodyczy, alkoholi, spadzi, używek, narkotyków oraz duchowego G..na i ich odpowiedników i nie tylko ich, blokujących nasz mózg, móżdżek, nasze serce, nasz układ nerwowy.
Jesteśmy istotą boskiej światłości wdzięczną Bogu za uwolnienie mnie i mojej duszy, całej naszej istoty od wszystkich wzorców, intencji, obciążeń, kodowań, transów, misji związanych z zaistnieniem, z przejawieniem się dla nas i dla wszechświata m.in. naszego i cudzego posiadania, produkowania, przetwarzania, handlowania, spożywania m.in. wszelkiego rodzaju, zakresu, przeznaczenia, jakości, smaku naszych i cudzych m.in. miodów, cukrów, słodyczy, alkoholi, spadzi, używek, narkotyków oraz duchowego G..a i ich odpowiedników i nie tylko ich tkwiących w naszym układzie trawiennym od ust aż do odbytnicy.
Fragmenty
Dodano : 03-09-2014 Przez: s_majda Przeczytano: 1256 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.