Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Sędzia, oskarżyciel, kat. Modlitwa uwalniająca od wzorców.
Warto przy okazji powiedzieć sobie że nie muszę być nw. Nie muszę pełnić takich funkcji.
Fragmenty obszernego tekstu.


Prosimy otwórz teraz Boże moje serce, duszę, całą naszą istotę.
Wiemy to i rozumiemy to, że bezustannie wnosimy z moją duszą z całą naszą istotą boże światło i bożą Miłość w świat przejawiony najlepiej i najmocniej jak to jest możliwe, przeto całe nasze życie przeżyte przeze mnie tu na ziemi w zdrowiu z radością jest dla mnie i Duszy mojej oraz dla wszechświata cenne i wartościowe, bez jakichkolwiek wzorców, intencji, obciążeń, kodowań, transów, misji oraz naszych potrzeb, argumentów i blokad związanych z zaistnieniem, z przejawieniem się dla nas i dla wszechświata m.in. naszego i cudzego bycia m.in. wszelkiego rodzaju, poziomu, rangi, płci sędziami, obrońcami, oskarżycielami, inkwizytorami, katami, oprawcami, komornikami i nie tylko nimi.
Wspólnie z moją duszą, z całą naszą istotą, bytem, tworem dziękujemy Bogu za to, że uczynił wszystko co uważał za stosowne z wszystkimi naszymi m.in. wzorcami, intencjami, obciążeniami, kodowaniami, argumentami, oporami i blokadami z naszym i cudzym byciem m.in. wszelkiego rodzaju, poziomu, rangi, płci sędziami, obrońcami, oskarżycielami, inkwizytorami, katami, oprawcami, komornikami i nie tylko nimi. Jesteśmy istotą wdzięczną Tobie Światłości , za rozkodowanie i za kasację z naszych energii, z mojej duszy i z całej naszej istoty wszystkich wzorców, intencji, obciążeń, kodowań, związanych z zaistnieniem, z przejawieniem się dla nas i dla wszechświata m.in. naszego i cudzego bycia m.in. wszelkiego rodzaju, poziomu, rangi, płci sędziami, obrońcami, oskarżycielami, inkwizytorami, katami, oprawcami, komornikami i nie tylko nimi blokujących naszą wątrobę i woreczek żółciowy, nasz mózg i móżdżek, nasz układ nerwowy.
Wspólnie z moją duszą, z całą naszą istotą, bytem, tworem dziękujemy Bogu za to, że uczynił wszystko co uważał za stosowne z wszystkimi naszymi m.in. intencjami, oporami, kodowaniami, obciążeniami i blokadami z naszym i cudzym byciem m.in. wszelkiego rodzaju, poziomu, rangi, płci sędziami, obrońcami, oskarżycielami, inkwizytorami, katami, oprawcami, komornikami i nie tylko nimi pochodzącymi ze skutków mszczenia się na Bogu i na innych istotach.
Wspólnie z moją duszą, z całą naszą istotą, bytem, tworem dziękujemy Bogu za to, że uczynił wszystko co uważał za stosowne z wszystkimi naszymi m.in. intencjami, oporami, kodowaniami, obciążeniami i blokadami z naszym i cudzym byciem m.in. wszelkiego rodzaju, poziomu, rangi, płci sędziami, obrońcami, oskarżycielami, inkwizytorami, katami, oprawcami, komornikami i nie tylko nimi pochodzącymi ze skutków bycia żołnierzem, wodzem, dowódcą.
Dodano : 04-01-2015 Przez: s_majda Przeczytano: 1540 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.