Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Socjopaci, psychopaci wokół nas. Modlitwa uwalniająca.

Wiele osób dostrzega że wokół nich jest wielu niezrównoważonych psychicznie osobników, niewielu jednak zadaje sobie pytanie co robi w takim towarzystwie. Modlitwa której fragment przytaczam może nam uświadomić, a często i poprzez wspomnienia Regresywne pokazać intencje, motywacje podobnych uwikłań. 

Prosimy otwórz teraz Boże Dawco życia moje serce, duszę, całą naszą istotę i niech nastanie trwały czas naszej wiary.
Oddaliśmy już z moją Duszą z całą naszą istotą Bogu Dawcy Życia wszystkie nasze transy zachwytu, opory, kodowania, obciążenia, i blokady związane z wszelkimi naszym i cudzym ściąganiem do siebie i do bliźnich m.in. rozmaitych psychopatów, dewiantów, socjopatów, związane również z powiększaniem ich uwikłań i ich liczebności.
Wspólnie z moją duszą, z całą naszą istotą, bytem, tworem dziękujemy Bogu Dawcy życia za to, że uczynił wszystko, co uważał za stosowne związane z wszelkimi naszym i cudzym ściąganiem do siebie i do bliźnich m.in. rozmaitych psychopatów, dewiantów, socjopatów, związane również z powiększaniem ich uwikłań i ich liczebności.
Wspólnie z moją duszą, z całą naszą istotą, bytem, tworem dziękujemy Bogu Dawcy życia za to, że uczynił wszystko, co uważał za stosowne związane z wszelkimi naszym i cudzym ściąganiem do siebie i do bliźnich m.in. rozmaitych psychopatów, dewiantów, socjopatów, związane również z powiększaniem ich uwikłań i ich liczebności, blokującymi i niszczącymi naszą istotę od czasu narodzin, od poczęcia, od dzieciństwa.
Wspólnie z moją duszą, z całą naszą istotą, bytem, tworem dziękujemy Bogu Dawcy życia za to, że uczynił wszystko, co uważał za stosowne związane z wszelkimi naszym i cudzym ściąganiem do siebie i do bliźnich m.in. rozmaitych psychopatów, dewiantów, socjopatów, związane również z powiększaniem ich uwikłań i ich liczebności, które uniemożliwiają nam przyjazne relacje z sąsiadami, krewnymi, z otoczeniem naszego domostwa.
Doceniamy zawsze to, że wnoszę z moją duszą z całą naszą istotą Boże światło i bożą Miłość w świat przejawiony najlepiej i najmocniej jak to jest możliwe, przeto każda kolejna minuta przeżyta przeze mnie tu na ziemi w szczęśliwości, z radością jest dla mnie i Duszy mojej oraz dla wszechświata cenna i wartościowa, bez jakichkolwiek wzorców, intencji, obciążeń, kodowań, transów, misji oraz naszych potrzeb związanych z wszelkimi naszym i cudzym ściąganiem do siebie i do bliźnich m.in. rozmaitych psychopatów, dewiantów, socjopatów, związane również z powiększaniem ich uwikłań i ich liczebności,

 


Dodano : 05-05-2015 Przez: s_majda Przeczytano: 1090 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.
 • s_majda 17-02-2019 11:12:24

  Dzieci Indygo.

  Pamiętam, że przed 2000 rokiem na warsztatach rozwoju duchowego uważano, że rodzi się w Polsce wiele właśnie takich dzieci. Przedstawiano je jako jednostki wybitne, które wniosą dobro w życie bliźnich. Tymczasem po 20 latach czytam w Wikipedii, że mają oni potencjał destrukcyjny, że to są jednostki o nastawieniu zapatrzonego w siebie egoisty a nawet socjopaty, który z nikim nie znajdzie porozumienia. Nie dogadają się z nimi zwłaszcza osoby przytomne. Potwierdza to zresztą rosnąca w Polsce ilość narkomanów i alkoholików. Pasuje tu też dodać rosnącą zastraszająco liczbę rozwodów u młodych małżeństw Link.

  Warto wiedzieć, że do Polski trafiła ogromna ilość Dusz narkomanów, tzw. dzieci kwiatów, czyli nierobów i oprychów po inkarnacji w USA. Przynieśli ze sobą nawalenie oraz destukcyjne trendy. Takie Indygowe pokolenie podejmuje decyzję, że w 2016 roku do Sejmu dostaje się grupa, prowadzona przez dwóch oficjalnych narkomanów/alkoholików. I tu przypomnijmy sobie z własnej pamięci jakiegoś narkomana/alkoholika, który kiedykolwiek stworzył coś twórczego, słóżącego najwyższemu dobru. Którego rodzina, żona dzieci były zadowolene z jego obecności przy sobie. Pomijam w rozważaniach naćpanych artystów malarzy i estrady. 

 • s_majda 19-02-2019 17:33:51

  Dowiedziałem się, że pewien 25-latek zwalnia się z dochodowego (docelowo) etatu w urzędzie państwowym. Pół roku wcześniej, owe dziecko indygowe, ostentacyjnie mówiło mi, penentowi, w godzinach swej pracy per ``Ty``. Oczekiwałem, że wytrzyma tam lub firma z nim wytrzyma ...pół roku. 

 • s_majda 10-05-2020 09:51:21

  Nieomylność Link, jest pomijaną w psychologii cechą socjopatów i innych osób z podobnymi zaburzeniami. Osoba ``nieomylna``nie rozumie, że opiera się na iluzji, że sama ma braki wiedzy, złe zrozumienie tematu i nie tylko.