Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Czerniak i plamy na skórze. Wzorce duchowych i energetycznych blokad.

Opisuję tu medyczny przypadek plam na skórze mających za podłoże raka. Fotografię przedstawiam w załączniku.
Wszystkie plamy koloru brązowego, pojawiły równocześnie w kilku miejscach ciała, m.in. na twarzy a te większe głównie na plecach.
Nie spotkałem w medycznych opisach związków przyczynowo skutkowych, ani wniosków, które można by wysnuć przy analizie medycyny chińskiej i wspólnej pracy osób jasnowidzących.
Pozwolę sobie zatem pokrótce przedstawić zdobytą wiedzę.
Wg. medycyny chińskiej ludzka skóra jest jednym z organów wydalania ,,nieczystości”-produktów przemiany materii i przemiany energetycznej z organizmu. Przykładem może być pot, który ma skład chemiczny prawie identyczny jak mocz. Daje się to odczuć w sposób wyraźny, u osób oszczędzających wydatki, ponoszone na zakup mydła.
Za jakość skóry odpowiadają nerki i wątroba. Kiedy one pracują prawidłowo, to skóra jest zdrowa. W przypadku blokad nerek, wątroby i woreczka żółciowego ich zły stan rzutowany jest na skórę. Przykładem jest żółtaczka, choroba wątroby objawiająca się m.in. żółtą barwą skóry. Odbarwienie znika ze skóry po usunięciu problemów wątroby.
Podobnie jak w żółtaczce, w przypadku czerniaka jedną z przyczyn jest jakiś zator w przemianie pokarmów i płynów w którymś z tych 3 organów. Wówczas odpady przemiany materii, zamiast przez jelita wydalane są skórą z organizmu.
Innym przykładem może być, stale utrzymujący się trądzik, lub problemy łojotokowe na twarzy. Przypadłość dotyka osób [i Dusz] ubóstwiających się kiedyś za urodę ciała. Używające urody ciała do władania innym, do niszczenia innych. [Alternatywą mogą być krzywe zęby połączone z piękną fizjonomią. Powodują, że osoba przestaje się uśmiechać, ale też że nie uwodzi i nie mami innych, powabami ciała.]
Natomiast energetycznie czerniak związany jest z blokadami nerek, wątroby, woreczka, co uwidacznia się w zaczernieniach energetyki tych organów.
Z uwagi na niedrożności jelit, tworzą się na skórze liczne ujścia kanałów wydzielania nieczystości energetycznych z organizmu. Ich powierzchniowe końcówki mogą mieć średnicę ok. 10cm. I nie muszą mieć odpowiednika w formie fizycznego czerniaka w miejscu konkretnego ujścia z kanału.
Ilość ich zależy od stopnia zablokowania organizmu i od stanu zaawansowania choroby. W każdym przypadku raka, w energetyce osoby chorej widoczne są astralne [energetyczne] węże. Przerzuty raka na kolejne organy ciała, wynikają z migracji kolonii tych namnażających się pasożytniczych astralnych węży, z powiększania się ich liczby. Węże rakowe [astralne] są niewielkich rozmiarów.

W przypadku raka, warto jest zwrócić również uwagę na obecność większych wężowych osobników. Dusza oraz człowiek- jej ziemska osobowość, przyjmują świadomie w siebie węże jako pasożyty, w trakcie rozmaitych rytuałów związanych z kultem bóstw wężowych lub z praktykami szamańskimi.Link
Te większe węże mogą być upychane przez Duszę w brzuchu, w sercu lub w gardle. Większy wąż osadzony w gardle, swoimi zębami czyni szkodę w tarczycy, lub w przytarczycach. Objawem będzie m.in. wole lub inne problemy tarczycy. Mogą również wystąpić problemy kostne lub stawowe, z uwagi na szkody poczynione w przytarczycach. Celem ściągania węży astralnych do siebie może być np. posługa kapłańska lub kult węży, związany tu z aspektem samego aktu zapraszania bóstwa do siebie i do życia bliźnich. Czyli użycie gardła do destrukcji w życiu własnym lub bliźnich.
Duży astralny wąż hodowany w brzuchu, kiedy wgryza się w narządy może powodować dowolne fizyczne, niepowiązane ze sobą dolegliwości układu trawiennego. Medycznie bywa to temat mocno problematyczny do uzdrowienia.

Fotografia czerniaka który trwale znikł po modlitwie do Boga, pokazana jest jako odnośnik w tym art. Link

Moja znajomość tematyki raka, oraz jego przyczyn pozwala mi napisać, że jest możliwe szybkie i trwałe uwolnienie od choroby, uwolnienie od jej objawów, i co też ważne od pierwotnych przyczyn.
Jedyny warunek który jak widzę jako konieczny, to chęci osoby zainteresowanej. Nikt bowiem, żadna siła zewnętrzna nie zmieni woli jednostki i jej prawa do samostanowienia w kwestii stanu własnego zdrowia.

Dodano : 07-06-2015 Przez: s_majda Przeczytano: 1532 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.
  • s_majda 08-04-2017 10:56:32

    W trądziku młodzieńczym znaleziono te same bakterie, które są pasożytami winorośli. Zatem, być może za ludzki trądzik odpowiada karma nałogowego pijaka wina.