Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Modlitwa wstawiennicza przy chorobie raka
Tekst powstał w wyniku procesu zrozumienia przyczyn rozmaitych wzorców i uwikłań, przez osobę chorującą. Wzorców które aczkolwiek zaistniały, to przecież przeminąć mogą tak łatwo i tak szybko, jak deszczyk majowy. Wszak nic prócz własnej woli nie oddziela nikogo od Boga, od zrozumienia i od akceptacji Jego praw, ale również od Łaskawości Bożej. Prośmy tak, i działajmy tak, aby samemu stać się żywym dowodem miłości Boga do ludzi, do innych istot, oraz do ich Dusz.
Boże który dałeś nam życie, otwórz proszę moje serce, moją Duszę, całą naszą istotę.
Prosimy także o ochronę dla mnie, mojej Duszy, całej naszej istoty.
Boże który dałeś nam życie, wspólnie z moją Duszą, całą naszą istotą błagamy Ciebie o rozkodowanie i skasowanie wszystkich naszych m.in intencji nawyków, potrzeb, misji, transów, umów, kodowań, ślubowań, zobowiązań, programów, myślokształtów, podpięć, przekierowań i nie tylko ich, narzuconych nam z wszelkich przyczyn przez wszelkie istoty dusze, byty, twory, które Ty Stwórco znasz a powodujące u nas chęci, potrzebę i przymus umierania w młodym wieku, nie doczekawszy dzieci, wnuków i prawnuków, osierocenia dzieci, zostawienia męża i odpowiednio żony/rodziców oraz bliskich nam osób, dążenie do własnej i cudzej śmierci, poszukiwanie śmierci.
Prosimy Ciebie Boże wspólnie z moją duszą, całą naszą istotą o łaskę uwolnienia nas od tych wszystkich m.in misji, zobowiązań, kodowań, umów, intencji, potrzeb, nawyków, transów, hipnoz i nie tylko, blokujących nasze ciała, umysły i nasze energie na swobodny przepływ Twojego Boże światła, a powodujących w nas potrzebę i chęć umierania w młodym wieku, nie doczekawszy dzieci, wnuków i prawnuków, osierocenia dzieci, zostawienia męża i odpowiednio żony/rodziców oraz bliskich nam osób, dążenie do własnej i cudzej śmierci, poszukiwanie śmierci a także naszą niemoc uwolnienia się od tych obciążeń, zgodnie z Twoimi kategoriami Stwórco.
Boże Dawco Życia wspólnie z moją Duszą, z całą naszą istotą, bytem, tworem błagamy abyś uczynił Boże wszystko co uważasz za stosowne m.in ze wszystkimi naszymi obciążeniami, kodowaniami, hipnozami, które Ty Boże znasz powodującymi u nas potrzebę, przymus umierania w młodym wieku nie doczekawszy wnuków i prawnuków, osierocenia dzieci, zostawienia męża i odpowiednio żony/rodziców oraz naszych bliskich, powodujących dążenie do śmierci, poszukiwanie śmierci a obecnych w naszych ciałach fizycznych, ciałach aurycznych, płaszczach aurycznych, wszystkich naszych czakrach głównych, tych 21 znajdujących się na kanale czakrowym, nad naszą głową, w korpusie naszego ciała fizycznego, pod stopami, czakrach pobocznych, punktach akupunkturowych, meridianach, skrzydłach naszej Duszy, wszystkich płaszczach aurycznych naszych skrzydeł, nasze serca i nie tylko je w takim zakresie, w takiej formie jak Ty Boże chcesz.
Boże Dawco Życia wspólnie z moją Duszą, z całą naszą istotą, bytem, tworem oddajemy Tobie do oczyszczenia, do uzdrowienia, promienie naszego światła, wszystkie łańcuchy naszego DNA, RNA, chromosomy i nie tylko je we wszystkich wymiarach naszej egzystencji, zablokowane, zanieczyszczone m.in naszymi obciążeniami, blokadami powodującymi u nas potrzebę i przymus umierania w młodym wieku nie doczekawszy dzieci, wnuków i prawnuków, osierocenia dzieci, zostawienia męża i odpowiednio żony/rodziców oraz wszystkich bliskich nam osób, dążenie do śmierci, poszukiwanie śmierci.
Boże Dawco Życia wspólnie z moją Duszą, całą naszą istotą, bytem, tworem błagamy abyś uczynił tę łaskę i usunął wszelkie opory, rogi, nakładki, zakładki, kapelusze we wszystkich formach i przejawieniach, ich odpowiedniki, zamienniki, synonimy we wszystkich formach naszej egzystencji, powodujące u nas kreowanie i podtrzymywanie m.in obciążeń, blokad, kodowań skutkujących naszą i cudzą chęcią, potrzebą, przymusem umierania w młodym wieku nie doczekawszy dzieci, wnuków i prawnuków, osierocenia dzieci, zostawienia męża i odpowiednio żony/rodziców oraz naszych bliskich dążeniem do śmierci, poszukiwaniem śmierci.
Boże Dawco Życia wspólnie z moją Duszą, całą naszą istotą, bytem, tworem prosimy abyś usunął z nas, naszych energii wszelkie te obciążenia, zniewolenia, blokady jakie Ty Boże widzisz, jakie znasz, zgodnie z Twoimi Boże kategoriami, dla najwyższego dobra naszego i bliźnich, a których my nie znamy, nie pamiętamy, które przejawiają się naszą potrzebą, przymusem umierania w młodym wieku, osierocenia dzieci, zostawieniem męża i odpowiednio żony/rodziców oraz bliskich nam osób, dążeniem do śmierci, poszukiwaniem śmierci, które mamy w sobie i na sobie, w energetyce własnej i nie tylko.
Boże Dawco Życia wspólnie z moją Duszą, z całą naszą istotą, bytem, tworem błagamy również o uwolnienie nas od wszystkich form i przejawień m.in. sieci, kajdan, zniewoleń, lin i nie tylko ich pochodzących od innych istot, a także od Ciebie Stwórco, które uniemożliwiają nam uwolnienie się od tych wszystkich jakie Ty Boże znasz obciążeń, związanych z potrzebą umierania w młodym wieku nie doczekawszy dzieci, wnuków i prawnuków, osierocenia dzieci, zostawienia męża i odpowiednio żony/rodziców oraz bliskich nam osób, dążeniem do śmierci, poszukiwaniem śmierci, wywodzące się z nieznanych nam a znanych Tobie Bożem.in. kultur, cywilizacji, obciążeń, blokad, inkarnacji, form cielesnych i energetycznych.
Boże Dawco Życia wspólnie z moją Duszą, całą naszą istotą, bytem, tworem prosimy Ciebie również, jeżeli widzisz jakieś niedociągnięcia, luki, nieodpowiednie sformowania w tej oto modlitwie to prosimy wspólnie z moją Duszą całą naszą istotą o natychmiastową korektę zgodnie z Twoimi kryteriami Boże, dla naszego i bliźnich dobra, tak aby nie było cofania, nanoszenia blokad, kreowania zmian na niekorzyść naszą i innych tej naszej modlitwy oraz aby zostały cofnięte i rozkodowane wszystkie blokady, opory jakie wg. Twoich Boże kategorii działają przeciwko nam na szkodę naszą i innych.
Dziękujemy Boże Dawco życia za spełnienie i dokonane dzieło.

Dodano : 23-06-2015 Przez: s_majda Przeczytano: 1346 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.