Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Gumbasy, półinteligenci. Modlitwa uwalniająca

No cóż...

Na świecie pełno jest osób, które nie bardzo rozumieją co się wokół nich dzieje, które mają 2 lewe ręce, albo rozmaite kodowania. Wiele osób bezprzyczynowo boli głowa. Jeśli nie są to jakieś astralne rogi Link  noszone na głowie, zapowiadająca się choroba to warto jest znaleźć czas na przepracowanie wzorców Gumbasa, które mogą w nas tkwić. Omawiam te wcale nie hipotetyczne ograniczenia w art.:

1] ,,Gumbasy i ich wzorce. Intencje do przepracowania” Link

2]  oraz  ,,Gumbasy: dowody archeologiczne i etnograficzne ich istnienia” Link.

Komentarze zamieszczone po pierwszym z nich jednoznacznie wskazują, że samo ruszenie Intencji powoduje już rozmaite negatywne odczucia, dające pewność, że coś w tym jednak jest do odreagowania. Możemy sobie sami dopowiedzieć inne określenia np. Głąb kapuściany itp. Chętnie podzielę się nagraniem całego obszernego tekstu z osobami zainteresowanymi uwolnieniem się od nie tylko takich kodowań. 

Prosimy otwórz teraz Boże moje serce, duszę, całą naszą istotę i niech nastanie trwały czas naszej przytomności.

Oddaliśmy już z moją Duszą z całą naszą istotą Bogu Dawcy Życia wszystkie nasze transy zachwytu, opory, kodowania, obciążenia, i blokady związane m.in. z naszym i cudzym byciem półmózgami, Gumbasami, Downami, idiotami, kabotynami z naszym i cudzym stwarzaniem i ściąganiem do siebie rozmaitych wszelkiego rodzaju, znaczenia, poziomu, rangi, płci, wielkości, rozmaitych hierarchii m.in. półmózgów, ćwierćinteligentów, Gumbasów, Downów, idiotów, kabotynów, czachodymów, zakutych łbów i innych postaci o małych mózgach, maleńkich głowach, z trudnościami w logicznym myśleniu, narkomanów, alkoholików, goaudów, gnomów i nie tylko jakie kiedyś ściągnęliśmy do całej naszej istoty, Duszy i do bliźnich.

Wspólnie z moją duszą, z całą naszą istotą, bytem, tworem dziękujemy Bogu za to, że uczynił wszystko, co uważał za stosowne z wszystkimi naszymi m.in. wzorcami, intencjami, obciążeniami, kodowaniami, argumentami, oporami i blokadami z naszym i cudzym byciem półmózgami, Gumbasami, Downami, idiotami, kabotynami z naszym i cudzym stwarzaniem i ściąganiem do siebie rozmaitych wszelkiego rodzaju, znaczenia, poziomu, rangi, płci, wielkości, rozmaitych hierarchii m.in. półmózgów, ćwierćinteligentów, Gumbasów, Downów, idiotów, kabotynów, czachodymów, zakutych łbów i innych postaci o małych mózgach, maleńkich głowach, z trudnościami w logicznym myśleniu, narkomanów, alkoholików, goaudów, gnomów i nie tylko.

 Wspólnie z moją duszą, z całą naszą istotą, bytem, tworem dziękujemy Bogu za to, że uczynił wszystko, co uważał za stosowne z naszym i cudzym byciem półmózgami, Gumbasami, Downów, idiotami, kabotynami z naszym i cudzym stwarzaniem i ściąganiem do siebie rozmaitych wszelkiego rodzaju, znaczenia, poziomu, rangi, płci, wielkości, rozmaitych hierarchii m.in. półmózgów, ćwierćinteligentów, Gumbasów, Downów, idiotów, kabotynów, czachodymów, zakutych łbów i innych postaci o małych mózgach, maleńkich głowach, z trudnościami w logicznym myśleniu, narkomanów, alkoholików, goaudów, gnomów i nie tylko, blokujących nasz mózg, móżdżek, nasze serce, nasz układ nerwowy.

Wspólnie z moją duszą, z całą naszą istotą, bytem, tworem dziękujemy Bogu za to, że uczynił wszystko, co uważał za stosowne z naszym i cudzym byciem półmózgami, Gumbasami, Downami, idiotami, kabotynami z naszym i cudzym stwarzaniem i ściąganiem do siebie rozmaitych wszelkiego rodzaju, znaczenia, poziomu, rangi, płci, wielkości, rozmaitych hierarchii m.in. półmózgów, ćwierćinteligentów, Gumbasów, Downów, idiotów, kabotynów, czachodymów, zakutych łbów i innych postaci o małych mózgach, maleńkich głowach, z trudnościami w logicznym myśleniu, narkomanów, alkoholików, goaudów, gnomów i nie tylko, blokujących nasze 12 ciał aurycznych, 21 czakramów głównych, punkty akupunkturowe, meridiany.

Wspólnie z moją duszą, z całą naszą istotą, bytem, tworem dziękujemy Bogu za to, że uczynił wszystko, co uważał za stosowne z naszym i cudzym byciem półmózgami, Gumbasami, Downami, idiotami, kabotynami z naszym i cudzym stwarzaniem i ściąganiem do siebie rozmaitych wszelkiego rodzaju, znaczenia, poziomu, rangi, płci, wielkości, rozmaitych hierarchii m.in. półmózgów, ćwierćinteligentów, Gumbasów, Downów, idiotów, kabotynów, czachodymów, zakutych łbów i innych postaci o małych mózgach, maleńkich głowach, z trudnościami w logicznym myśleniu, narkomanów, alkoholików, goaudów, gnomów i nie tylko pochodzącymi ze skutków budowania piramid, z propagowania magii i praktyk inicjacyjnych.

Fragment obszernego tekstu. Modlitwa potrafi wydbyć wzorce uwikłań, tak że, nawet byśmy nie pomyśleli.

 


Dodano : 12-09-2015 Przez: s_majda Przeczytano: 1525 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.
  • s_majda 18-05-2017 14:16:21

    Próbuję się uczyć do egzaminu i włączyłam modlitwę o gumbasach a teraz tak myślę, że to nie jest najlepsze połączenie. Z o trzymanego listu.