Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Nagie serce. Modlitwa

Przebaczyłem sobie to, że sprawy ludzi, sprawy ziemskie i astralne zamknęły kiedyś i przyblokowały kiedyś moje własne nagie serce.
Moje własne nagie serce zabezpiecza, ochrania zawsze i wszędzie boża Miłość.
Uosabiam łatwo bożą Miłość wyrażaną poprzez moje nagie serce poprzez wszystkie moje energie.
Przebaczyłem sobie to, że sprawy półbogów, asurów, demonów i strzyg zamknęły kiedyś i przyblokowały kiedyś moje własne nagie serce.


Moje nagie, pokorne serduszko ochrania zawsze i wszędzie boża Miłość, boże światło.
Oddałem Bogu wszechmogącemu moją skłonność do awantur, do waśni, oraz intencje dotyczące kłótliwości jakie zamknęły kiedyś i przyblokowały kiedyś moje własne nagie serce. Akceptuję i szanuję moje własne nagie serce promieniujące Miłością Boga.
Bóg mojej Duszy jest gwarantem czystości i piękna energii mojego własnego nagiego serca promieniującego bożą Miłością.
Przebaczyłem sobie to, że sprawy żywych bogów oraz pokuszenia z ich strony, zamknęły kiedyś i przyblokowały kiedyś moje własne nagie serce.

Uosabiam bożą Miłość wyrażaną poprzez moje nagie serce poprzez moje słowa, moje myśli i wszystkie prawe uczynki.
Uosabiam bożą Miłość zgodnie z wolą i planem Boga.
Przebaczyłem sobie to, że w moim własnym sercu gromadziłem kiedyś negatywne energie blokujące Bogu wyrażanie jego bożej Miłości przeze mnie oraz w mojej własnej Duszy.
Doceniłem i pokochałem moje własne nagie serce promieniujące bożą Miłością. Przebaczyłem sobie to, że moje uwikłanie w związki z Archaniołami oraz Guru zamknęły i przyblokowały kiedyś moje własne nagie serce.
Prawdziwie cieszę się kiedy wyrażam bożą Miłość poprzez moje własne nagie serce.
Powierzyłem Bogu wszystkie moje intencje, nawyki oraz potrzeby powodujące kiedyś to, że gromadziły i wytwarzały się negatywne energie w moim nagim sercu oraz w mojej Duszy.
Boża Miłość jest gwarantem bezpieczeństwa dla mnie samego oraz dla mojego własnego nagiego serca. Uosabiam Miłość Bożą poprzez moje własne nagie serce i wszystkie moje własne energie. Doceniam i szanuję nagie serca innych istot.

 


Dodano : 26-10-2008 Przez: s_majda Przeczytano: 937 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.