Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Homoseksualizm a choroby odbytu. Karma ludzkiej Duszy.

Tekst jest kopią art. ,,Hemoroidy i inne choroby odbytu. Przyczyny karmiczne dolegliwości.” Link

Artykuł jest tylko próbą wyjaśnienia kilku przyczyn chorób odbytnicy. Nie podaję tu rozwiązań ani technik uzdrowienia, a jedynie wskazuję na potencjalne powody chorób, które mogą wywodzić się z bardzo odległych inkarnacji Duszy. Po upływie stuleci dających jednak bolesny skutek, w najmniej oczekiwanym miejscu.
Powody dolegliwości są dobrze opisane. I są to min. zła dieta, urazy, i rozmaite choroby wewnętrzne. Tak przynajmniej podają podręczniki medyczne. Mało kto zajmuje się powodami karmicznymi, czy poglądami, jakie jego własna Dusza ma i kiedyś miała w kwestii odbytnicy.
Dla dalszej części artykułu ważne jest używane nazewnictwo. Ponieważ na stronę www/MINW zaglądają nie tylko Polacy, to wyjaśniam, że w języku Polskim odbytnica nazywana jest też słowem Dupa. Które to słowo posiada jednak pejoratywne znaczenie. Zatem zamiennie będę używał litery ,,d” ujętej w nawiasy czyli {d...}. Nasze Dusze używają również innego określenia, mianowicie ,,gwizdek”, a to z racji skutków ubocznych produkowania metanu.
Podstawowe dolegliwości odbytnicy, to przerost Hemoroidów, lub różnego rodzaju choroby powodujące niedomykanie się odbytnicy, a skutkujące niekontrolowanym przesączaniem się kału. Osobną kwestią jest rak odbytu i jego skutki pochodne. Pewna ilość kobiet nabywa owe dolegliwości w okresie ciąży, lub porodu.
Skoro znamy już skutki fizyczne, to popatrzmy okiem wewnętrznym na przyczyny karmiczne. Ich bogactwo, różnorodność, może zadziwiać. Uwolnienie się od jednego wzorca, nie oznacza uwolnienia od innych, które pozostają nadal w ukryciu. Potrzeba tu nieustannej czujności, cierpliwości i ciągłej pracy z Bogiem. Któż inny bowiem zna prawdę, i potrafi wskazać jak uwolnić się od kolejnych wzorców, których odbytnica wydaje się być prawdziwą, i niewyczerpaną kopalnią.
Pomijam w rozważaniach urazy ciążowe i rozmaite wypadki losowe. Ale ich źródło również może tkwić, w dowolnym opisanym niżej wzorcu.
W języku Polskim odbytnica, a w pojęciu ogólnym tzw. {d...} jest miejscem gdzie zamiast je rozwiązać i wydalić, to spycha się wszelakie sprawy: niewygodne, nieciekawe, lub ciążące. Znamy, i słyszymy przecież, a często i sami używamy określenia ,,mam to w {d...}”. Taka definicja oznacza, że podobnie myśląca osoba, jakąś własną sprawę, lub inną osobę [kwestię] uważa za tak nieistotną, że nie będzie zajmować nią dłużej, nie poświęci jej więcej uwagi, lub też ją zlekceważy. Na poziomie Dusz, kwestia wygląda zupełnie inaczej, niż w świecie materialnym. I za słowem podążają czyny, oraz odpowiednie myślokształty. Np. mówiąc, że mamy harmonię w {d...}, możemy myśleć, że wolimy nieharmonijność w związkach, w relacjach, w muzyce itp. Ale skutkować to może tym, że obudzimy się kiedyś np. z akordeonem, lub harmonijką ustną wciśniętą w naszym gwizdku. Jesteśmy bowiem odpowiedzialni za każde nasze słowo oraz jego skutki.
Kontekstowo odbytnica stała się miejscem podobnym do śmietnika, w którym zalega zepchnięta tam ogromna ilość zapomnianych idei, oraz myślokształtów. Część z nich dotyczy relacji najważniejszych dla nas jak np.

Bóg.

Porządkując własny odbyt można tam znaleźć również obok myślokształtów, rozmaite napisy wykonane przez naszą Duszę lub inną zaproszoną w tym celu. I może to być również wygrawerowane, lub namalowane np. słowo „Bóg”. Zapis powstał jako informacja, precyzująca gdzie się Go ma, lub gdzie się ma Jego podpowiedzi. Zalegają w tym miejscu rozmaite wcześniejsze nie przyjęte, ale też nie odrzucone boskie dary np. złoto, pieniądze, dobra materialne itp. Pozostaje kwestią indywidualnej oceny i negocjacji z Bogiem co z tymi Jego darami teraz uczynić. Oddać w tym stanie, w jakim są teraz raczej nie wypada. Magazynować ich dłużej, nie wypada również. Tym bardziej, kiedy rozmaite konteksty widzimy już przytomnie i na trzeźwo.
Publikując ten art. miałem świadomość śmieszności pewnych wzorców i idei tu opisanych. Patrząc z zewnątrz dostrzeżemy, że część z nich, jest nawet groteskowa, pomimo bolesnych, chorobowych skutków wywołanych w materii.
Karma owada mszycy Link, pokazać może specyficzne obciążenie, związane z zajmowaniem się polityką, religiami i ogólnie z władzą duchową nad innymi. Owad ten wydala z siebie odchody zawierające ok. 75% cukru. Ale pozostałe 25 % to standardowe odchody zwierzęce. O dziwo istnieje wielkie zapotrzebowanie na tę mieszankę słodkiej masy kałowej. Żywią się nią min. mrówki, owady miodne, a także ludzie, dosładzający sobie życie mszycowym miodem spadziowym. Karma owada mszycy owocuje słodką mową i produkcją tzw. ,,Duchowego gów...” omówionego szerzej w tym artykule Link.  Uogólniając jest to Duchowe kłamstwo przemieszane częściowo z prawdą. Słowa, zdania, myśli i idee definiowane są tak, że ich słuchacz lub czytelnik dostaje zamącenia myśli i po pewnym czasie przyswajania {.......} nie potrafi rozróżnić co prawdą jest a co fałszem i przyjmuje wszystko jako szczerą prawdę. Termin jednak nie jest i nie może być definiowany tylko jako samo kłamstwo Duchowe, ma bowiem jeszcze kontekst pejoratywny.
Proporcja kłamstwa i zmieszanej z nią prawdy nie ma znaczenia. Bowiem liczy się skutek końcowy- czyli świadome wprowadzenie bliźnich w błąd, w kwestiach Duchowych oraz tematyce samego Boga. Nasuwa się tu podobieństwo doszukiwania się proporcji ciąży w jakiej kobieta się znajduje. Prawda obiektywna przedstawia jednak nie proporcje, ale wiedzę że albo kobieta jest w ciąży, albo nie jest. Nie może być w ciąży tylko częściowo, w jakimś nawet dużym procencie. Podobnie wiedza i informacje promowane przed kogokolwiek jako Prawda Duchowa jest tą prawdą lub nie jest. 
Z niezrozumiałych względów bywa i tak, że czyjś bełkot myślowy, niespójność tekstu, podstawowe braki wiedzy są uznawane jako wzniosłe i duchowe. Jako wzór do naśladowania. Podobnie jak brak logiki w zdaniach, lub ogólniki. 
Owady miodne Link mają wg. mnie mniejszą rolę w przyczynach chorób odbytu. O ile osoba nie ma problemów z łaknieniem cukru, słodyczy. Jeśli jednak takie łaknienie występuje, to dobrze jest przepracować wszystkie artykuły powiązane z obciążeniem owadów pszczelich np. ,,Królowa matka” Link oraz pakiet art. o ,,Boskich matkach” Link.
Prostytutki
Teoretycznie takie doświadczenia, ani taka karma nie powinny mieć, żadnego wpływu na choroby odbytu. Sięgając jednak do opisów życia prostytutek w dawniejszych czasach, dowiedzieć się możemy wielu informacji. Wynajmując się do pracy w burdelu, kobieta musiała pracować codziennie. Nikiedy dobra Madame udzielała nawet 1 dnia urlopu. Cykl miesiączkowy wyłącza jednak kobietę na ok. 7 dni z uprawiania seksu. Skoro musiały to robić bez odpoczynku, można domniemać że praktykowały seks doustny i doodbytniczy.
Seks doodbytniczy i homoseksualizm męski jako powody problemów z odbytem.
Wielka niechęć gejów do seksu z kobietami, może mieć za przyczynę karmę Duszy, jako samiec owada modliszki. W rozdziale ,,Kobieta i mężczyzna we wzajemnych relacjach" Link opublikowałem ok. 10 art. zaczynających się od słów ,,Kobieta modliszka....”. Dusza męska zrażona do samic modliszek, po praktykowanym w tym gatunku pożeraniu samca w seksie, może decydować się na inkarnację w męskie środowiska, dla ochrony życia osobowości. Znajoma powiedziała kiedyś, że kisimy się we własnym gronie. Zatem taka ucieczka od kobiecych pożerających Dusz [i owadów], prowadzi wprost do tych samych Dusz, inkarnowanych tym razem jako geje. Zmieniają się tylko upodobania, ale aktorzy są nadal ci sami.
Innym co wyróżnia gejów rozwijających się duchowo, jest to, że uwolnią się do wszystkiego, z wyjątkiem seksu doodbytniczego. Karmicznie w kolejnej kobiecej już inkarnacji, pociąg do takiego seksu pozostaje. To co jest widoczne gołym okiem, to spodnie u Dusz gejów. Spodnie te są czarne, a z tyłu nie posiadające materiału, tylko wielki otwór, z którego wystają gołe pośladki. Kobiece Dusze z podobnymi zainteresowaniami, prezentują rozmaite wzorzyste spódnice z identycznym otworem na gołe pośladki.
Obie zainteresowane strony mogą odreagowywać u siebie karmę owadów gnojonych np. much, skarabeuszy itp. Żyjących i żerujących w rozmaitych odchodach. Wiąże się to z zapachem własnego lub cudzego kału, zawsze obecnego w seksie doodbytniczym.
Kobietce Dusze parające się m.in. praktykami Kosmicznej Boskiej Matki linkmają w pochwach nagromadzone ogromne ilości nasienia. Podobnie jest w przypadku seksu doodbytniczego i doustnego. Dobrze by było uwolnić się od zgromadzonej tu energii nasienia. 
W regresywnych wspomnieniach [z poprzednich inkarnacji Duszy] pojawia się u wielu osób wątek posiadania dzieci przez gejów, ale też ich rodzenia. Dziś kiedy oglądamy Parady Równości, i widzimy intelektualistów, osoby medialne, znane to możemy mieć błędne przekonanie, że geje właśnie tacy mili i rozumni są, zawsze tacy byli i będą. Historie opowiadane przez gejów karmicznych pokazują jednak nieco odmienne fakty. Bywało, że na jakieś wsi, lub w małej osadzie dobrało się w parę dwóch niepiśmiennych i niedouczonych panów. Widzieli w środowisku, że z męskiego nasienia biorą się dzieci u kobiet. Kobiety zaś rodzą swe dzieci w boleściach i w krwi. Wielu ówczesnych gejów wyciągnęło wnioski, że krwawienie i choroby odbytu dają nadzieję na urodzenie dziecka przez mężczyznę. Karma ślimaków Link również może przynosić skłonność do seksu z osobnikami tej samej płci.
Co z tym można zrobić?
Pytajmy Boga o to, jak uwolnić się możemy od każdego opisanego tu wzorca, nawet jeśli nie czujemy się jego ofiarami, sprawcami, lub beneficjentami.
Pomocne będzie zwiększenie ilości spożywanych ważyw i owców. Fizycznie istnieją rozmaite ziołowe terapie np. p. Klimuszki. Można ratować się wciskaniem odrobiny oleju rycynowego w odbyt. Link

 Inne pokrewne artykuły:
-Mój mąż. Modlitwa dla kobiet jeszcze samotnych. Link
-Ogolone na łyso kobiety Link
-Wiedźma jako żona-intencje. Link
-Palenie papierosów, szydełko i swetry robione na drutach. Aspekty braku seksu.Link
-Chłopcy w Rajtuzach. Wzorzec gejowskich obciążeń. Karma Duszy.Link
-Zachwyt dla bóstw, dla bogiń i bogów piękności, młodości, płodności, seksu. Modlitwa rozkodowująca. Link


Dodano : 14-02-2016 Przez: s_majda Przeczytano: 997 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.
  • s_majda 27-05-2017 12:34:09

    W środowisku gejów zapach kału jest afrodyzjakiem, a bywa i wabikiem. W jednym z popularnonaukowych telewizyjnych seriali omówiono skrajny przypadek mężczyzny, żyjącego w USA. Narkotyzował się intensywnie i długo w/w. zapachem, do tego stopnia, że zmarł w trakcie wąchania. Nie przekazano informacji o jego innych preferencjach. 

  • s_majda 12-07-2017 07:40:12

    Geje pasywni, jak wynika z terapii regresywnych, mają nieodreagowaną karmę eunuchów i obciążenia z tym połączone. 

  • s_majda 24-12-2022 20:04:41

    Temat omawiany przez 3 osoby jasnowidzące