Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Uzdrawianie relacji pokłonem z inną osobą-ćwiczenie.

Na podstawie materiałów zebranych z MINW Danuta R. opisała technicznie jak może wyglądać pokłon uzdrawiający relacje wobec drugiej osoby.

Boże Dawco Życia prosimy Ciebie wspólnie z moją Duszą całą naszą istotą, bytem, tworem, abyś sobą wypełnił całą przestrzeń, do której, ku której się modlimy. Prosimy również o Twoją Bożą zgodę na naszą modlitwę.
Prosimy Boże o prowadzenie, inspiracje, podpowiedzi, korekty i aby wszystko działo się na Twoją odpowiedzialność i bez znamion bałwochwalstwa, tak tak jak ty Boże byś to widział.
(na klęcząco)
Prosimy o Twoją Stwórco ochronę dla mnie i dla mojej Duszy, dla całej naszej istoty, bytu, twora i wszystkich, którzy zbiorą się na tym pokłonie uzdrawiającym relacje w czasie, a także po ukończeniu tego oto pokłonu uzdrawiającego relacje i nie tylko we wszelkich wymiarach egzystencji całej naszej istoty. Prosimy otwórz teraz Boże moje serce, duszę, całą naszą istotę.

Zapraszamy wspólnie z moją Duszą całą naszą istota, bytem, tworem, na pokłon uzdrawiający relacje z osobą …….. [np. męża, żony, taty, mamy ]oraz jego/jej/ Duszę [lub ich Dusze [-przy zapraszaniu kilku postaci do uzdrowienia] ich istoty, byty, twory oraz wszystkich tych, których Ty Boże Dawco Życia byś tu widział.

Pokłon
Prosimy Boże o to, aby cała nasza istota oraz wszyscy tu zgromadzeni znaleźli się przed Twoim obliczem w jednym punkcie czasowym.

Klękamy i w pokłonie w stronę zaproszonej Duszy:

- Szanuję Was/Ciebie (Imię, nazwisko)…wspólnie z moją Duszą całą naszą istota, bytem, tworem oraz poprzednimi awatarami mojej Duszy za to, że tu przybyliście/eś/aś
- Dziękuję wspólnie z moja Duszą całą naszą istota, bytem, tworem i poprzednimi awatarami mojej Duszy za to, że …
- Jestem wdzięczny wspólnie z moja Duszą całą naszą istota, bytem, tworem i poprzednimi awatarami mojej Duszy za to, że…
- Przepraszam Was/Ciebie (Imię, nazwisko)…wspólnie z moją Duszą całą naszą istota, bytem, tworem oraz poprzednimi awatarami mojej Duszy za wszelkie zło, jakie doświadczyliście z naszych rąk.
- Przepraszamy Was/Ciebie (Imię, nazwisko)…wspólnie z moją Duszą całą naszą istota, bytem, tworem oraz poprzednimi awatarami mojej Duszy za przeszłe negatywne uczynki [wymieniam jakie to mogły być działania] oraz za przyszłe negatywne czyny, jakie może uczynić, planuje moja Dusza całą naszą istota, bytem, tworem wobec Ciebie/Was za moimi plecami w związku z nieprzepracowanymi tematami.
- Przebaczam, (wybaczyłam) Wam/Tobie wszystko złe, cały ból, [wymieniam jakie to mogły być działania] którego doświadczyłam wspólnie z moją Duszą całą naszą istota, bytem, tworem i poprzednimi awatarami mojej Duszy z Twojej ręki i z ręki Twojej duszy i jej wcześniejszych osobowości.

Dajemy Wam czystą miłość mego serca, czystą miłość mojej Duszy.

(I) Boże Dawco Życia wspólnie z moją Duszą całą naszą istotą, bytem, tworem oraz poprzednimi awatarami mojej Duszą błagamy Ciebie o uzdrowienie naszej relacji z zebranymi tutaj na tym oto pokłonie uzdrawiającym relacji na wszystkich poziomach, przestrzeniach, płaszczyznach oraz w czasie i przestrzeni, poza czasem i przestrzenią oraz niech pokój i miłość Boża jak i Boskie działanie przejawi się w naszych relacjach wg Twojej woli, kryteriów i zasad na Twoją Boże odpowiedzialność.

(II) Proszę teraz o sąd Boży pomiędzy mną, moją Duszą całą naszą istotą, bytem, tworem oraz poprzednimi awatarami mojej Duszy a wszystkimi zebranymi tutaj na tym pokłonie uzdrawiającym relacje oraz prosimy o sprawiedliwe wyrównanie energii pomiędzy nami wszystkimi

(III) Boże, proszę teraz o kasację wszelkich znamion, misji, zobowiązań, inicjacji, ślubowań, przyrzeczeń, przysiąg popychających do m.in. takich działań i konsekwencji ich łamania, jakie ja, moja Dusza i jej awatarowie cała nasza istota, byt, twór wytworzyłyśmy kiedyś między nami a tu zgromadzonymi na tym pokłonie uzdrawiającym relacje.[Po chwili] Dziękuję za dokonane twe dzieło Boże.

(IV) Proszę teraz Boże Dawco Życia o kasację, wszelkich intencji bałwochwalczych oraz praktyk bałwochwalczych i ich skutków, jakie powstały między mną, moją Duszą i jej awatarami całą naszą istotą, bytem, tworem, a tu zgromadzonymi na pokłonie uzdrawiającym relacje.

(V) Proszę także teraz o kasację wszelkich znamion, kodów, chipów, intencji, nawyków, lin, kotwic, sieci, sznurów, łańcuchów, mieczy, sztyletów, dzid, kołków, kul, pocisków, opasek, obrączek, oznaczeń, pieczęci, cyfr, myślokształtów, figur geometrycznych, figurek, tatuaży, pasów cnoty i tubusów na penisy oraz wszelkich innych rzeczy, jakie ja, moja Dusza i jej dawne osobowości cała nasza istota, byt, twór, wytworzyłyśmy i kodowałyśmy kiedyś z wzajemnością z tu zgromadzonymi na pokłonie uzdrawiającym relacje.

(VI) Boże, proszę teraz o kasacje całej karmy, złej przeszłości, złych energii a także o odwrócenie negatywnych skutków, jakie zostały wytworzone kiedykolwiek między mną, moją Duszą, jej awatarami całą naszą istota, bytem, tworem z wzajemnością, z tu zgromadzonymi na pokłonie uzdrawiającym relacje.

(VII) Boże, pobłogosław teraz oraz udziel wszelkich łask mnie mojej Duszy całej naszej istocie, bytu, tworu i wszystkim tym istotom, bytom, tworom, zwierzętom, roślinom, kosmitą i nie tylko, jakie Stwórco zaprosiłeś na ten pokłonie uzdrawiającym relacje, i tym którzy tu przybyli i powierzamy ich wszystkich Tobie Stwórco nawet, jeśli nie chcą odejść

(VIII) Zwracamy się do Ciebie Stwórco również o taką ochronę dla nas, a zwłaszcza dla mojej Duszy całej naszej istocie, bytu, tworowi by nie wpadała w stare nawyki, zachowania, by nie szkodziła m.in. tej istocie (imię, nazwisko) tym, którzy zebrali się na tym pokłonie uzdrawiającym relacje tak by dokonały się rzeczywiste, zmiany na lepsze, także w materii, według Twoich Światłości kryteriów oraz na Twoja odpowiedzialność.

(IX) Boże Dawco Życia, jeśli są jakieś niedociągnięcia, luki, nieodpowiednie sformułowania w tym pokłonie uzdrawiającym relacje i nie tylko to prosimy wspólnie z moją duszą i całą naszą istotą bytem, tworem o natychmiastową korektę, dopowiedzenie jak i weryfikację według Twoich kryteriów Stwórco dla dobra naszego i bliźnich.

(X) Prosimy Stwórco o odprowadzenie wszystkich tu przybyłych na pokłonie uzdrawiającym relacje nawet, jeśli nie chcą odejść.

(XI) Oddajemy Tobie Boże Dawco Życia wraz moją Duszą całą naszą istota, bytem, tworem i poprzednimi awatarami mojej Duszy wszystko to, co pozostawili, oddali, uczestnicy pokłonu uzdrawiającego relację, uczyń z tym to, co uważasz za najlepsze dla nas wszystkich na Twoją Boże Dawco Życia odpowiedzialność.

(XII) Boże Dawco Życia dziękujemy Ci wspólnie z moją Duszą całą naszą istota, bytem, tworem i poprzednimi awatarami mojej Duszy za dokonane Twe dzieło.


Dodano : 19-09-2016 Przez: s_majda Przeczytano: 1250 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.
  • Małgorzata Krata 05-12-2020 18:21:41

    Proponuję, aby również robiąc pokłon wobec Boga, nie zapominać mówić: "Dajemy Tobie Boże całą czystą miłość moją, mojej Duszy i całej naszej istoty".