Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Homo sum, a karma ludzkiej nieśmiertelnej Duszy

``Jestem człowiekiem; nic, co ludzkie, nie jest mi obce``. Co po łacinie brzmi``Homo sum; humani nihil a me alienum puto``.

-Jako jedno z niewielu boskich stworzeń człowiek niekiedy ogłasza, że będzie ascetą, celibantem a za chwilę sięga o papierosa, ten symbol braku seksualnych spełnień. Link.
-Ok. 3-10 % ludzi podobnie jak i zwierząt praktykuje homoseksualizm.


-Ok. 3-10 % ludzi praktykuje zoofilię. Gusta są rozmaite, zatem istnieją wielbiciele kóz, owiec, kur. Elity Rzymu, Egiptu preferowały seks z krowami. Link


-Głównie ludzie uważają siebie za wybraną rasę, mając w pogardzie owady, zwierzęta, i całe królestwo roślin. Pomijam tu pogardę człowieka do własnej Duszy. Mało kto wiedzieć pragnie, że dusze a nie ludzie inkarnują w to co chcą, a nie wedle gustów jakiejś osobowości. Zatem częstym jest spotkanie np. kozy, pieska lub kotka ze stopniem naukowym magistra, tyle że wyniesionym z wcześniej inkarnacji tej Duszy.
-Ogromna populacja ludzka uzależniona jest od używek, alkoholi, narkotyków, czekolady, opioidów itp. doświadczając dyskomfortu, w przypadku braku uzależniających substancji. Link

-W zawodzie balsamisty zwłok, lub grabarza niektórzy znajdują zawodowe spełnienie Link


Dodano : 07-03-2017 Przez: s_majda Przeczytano: 1288 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.