Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Engels i Che Guevara; karma duszy

Czytelniku, obejrzyj sobie dokładnie obie fotografie. Przyjrzyj się podobieństwom postaci. Porównaj rysy obu twarzy, ale i ich życiorysy.

Łatwo można dostrzec podobieństwo wewnętrzne, łącznie z ideami, ale i podobieństwo urody, pomimo tego, że narodzili się z innych rodziców, w innej rasie. U Che Guevary są wpływy genów murzyńskich. U kapitalisty Engelsa jest więcej kobiecości. Jego tato miał fabrykę, co pozwalało na przejawianie bogactwa materialnego. Przez całe życie prowadziły go pomysły Marksa, na zbawienie klasy robotniczej. W późniejszym okresie życia finansował Marksa, żyjącego w Anglii, również aspirującego do stylu życia burżuazji.
Che Gevara działający aktywnie, mógł być kolejną osobowością tej samej Duszy, która przyszła rozprawić się w myśl idei komunizmu z burżuazją, z obszarnikami, tyle że na terenie Ameryki środkowej i południowej. Polegało to na mordowaniu inaczej myślących, kiedy Engels i Marks dopiero te zapatrywania sobie afirmowali.
Za tą koncepcją świadczyć może nie tylko podobieństwo twarzy, ale i charyzma, na którą Dusza mogła zapracować w osobowości Engelsa. Che miał wielki posłuch u podobnie myślących. Jego portrety, oraz podobizny Engelsa i Marksa są powszechnie znane. Tyle, że poza Rosją nikt teraz nie obnosi koszulek z wodzami rewolucji, ale pełno jest wszędzie osób dekorujących się Che Gevarą. W Ameryce Pd. jego podobizny wiszą w domach obok rozmaitych Matek Boskich i Jezusów. W taki sposób, dla wielu chrześcijan, ów komunista został kolejnym pośrednikiem na drodze do Boga. 


Dodano : 07-05-2017 Przez: s_majda Przeczytano: 1378 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.