Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Haluksy a karma ludzkiej duszy

Artykuł jest próbą wyjaśnienia karmicznych przyczyn anomalii stóp, zwanych haluksem. Objawem jest jakby boczny szósty palec lub jego zalążek, wyrastający z podstawy samego palucha. Lekarze znawcy kości oraz stóp ustalili, że jeśli ktoś ma drugi palec dłuższy niż paluch, to stopa nie może właściwie wybić się na nim. Próbuje wybić się na za długim drugim palcu, a ciało dla zachowania równowagi stwarza sobie boczną podporę stopy, w formie haluksa.
Objaw ten dotyka głównie kobiet, z racji słabszych genetyczne wiązadeł stóp. Nie ukrywam tego, że poprzez wieloletnią pracę z modlitwami skierowanymi do Boga widzę ludzkie Dusze, oraz wzorce karmicznych uwikłań. Latem 2013 roku pojawił się wysyp kobiet, których Dusze miały stopy ptasie. Stopy typowe, z kurzymi lub wronimi palcami. Ilustracja druga jest nieco przewrotna, bo obcasy butów- kurze palce, skierowane są w tył, dla zachowania równowagi kobiety, która by je nosić chciała. Buty te, poza wszystkim, są bardzo kobiece i wiele Dusz jest nimi zainteresowanych. 


Po upływie jakiegoś czasu Dusze kobiece zaczęły maskować swoje kurze stopy i w roku 2017 trzeba się dobrze przyjrzeć, aby je zauważyć. Chyba, że Dusza kobiety i ona sama nie ukrywa zainteresowania wiedźmią naturą i inicjacjami.
Jak można zweryfikować karmę własnej Duszy i ustalić czy się już posiada takie wiedźmie kodowania, inicjacje? Przewińmy w dół spis artykułów poświęconych kobiecości Link, aż do słowa wiedźma i przeczytajmy wszystkie im poświęcone.
Zobaczymy, że wzorzec chaty na kurzej stopie, czy miotła wiedźmy nie są jedynie ludowymi bajkami.

W świecie Dusz, nie tylko takie pomysły są widoczne. W odpowiednim czasie Dusze usiłują wprowadzić to wszystko, co im się umyśliło, w  życie własnych ziemskich osobowości, w świat przejawiony.


Dodano : 11-06-2017 Przez: s_majda Przeczytano: 1798 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.
 • s_majda 12-06-2017 14:25:06

  Po Bogu się nie poprawia, bo zwyczajnie nie ma jak tego dokonać. Pojawia się zatem pytanie, dlaczego tylko u kobiet należących do ludzkiej rasy, więzadła stóp są osłabione, a już u zwierząt kopytnych i innych ssaków samice nie mają z tym problemów? Wyobraźmy sobie, że Dusze kobiet zabiegają o to, aby  mieć urodę i inicjacje w wiedźmę. Czytelniku, zapewne pomyślisz, że mylę się pisząc podobne podejrzenia. Jednak dziś w 2017 roku inicjacje w wiedźmę są codziennie gdzieś wykonywane. Wystarczy poczytać informacje w mediach, książki itp. Zatem do Boga trafia kobieca Dusza z wielką prośbą, aby  jej wiedźmowatość była widoczna tak jak się tylko da. W urodzie i w takich np. kurzych stopach. A dobry Bóg, wielkim wysiłkiem wprowadza anomalię w układ kostny.  Nie dziwota więc, że pozbycie się haluksów jest mocno utrudnione, kiedy po Bogu się nie poprawia.  Można jednak iść do Niego ze wszystkimi wcześniejszymi pomysłami na bycie wiedźmą a w tym i z tą przypadłością. W pakiecie obciążeń wiedźmy, haluksy nie jawią się jako najważniejsze.   

 • s_majda 08-04-2019 22:42:27

  Kobiety o odpowiednich kodowaniach, mogą kupować i nosić buty wewnętrznie lub zewnętrznie czarne, aby wzmocnić te wzorce razem z haluksami. 

 • s_majda 28-04-2019 21:11:23

   Kurza stopa zapisana w okręgu, wydaje się być wyróżnikiem osób z karmą wiedźmy i z potencjałem na przejawienie haluksów. 

   

  Kobiety dociekają niekiedy, jak wygląda kwestia haluksów u mężczyzn. W męskiej saunie zobaczyłem kiedyś klapki z odciskiem kobiecej energetyki. Ich właściciel dolną część nóg ma kobiecą z typowymi haluksami.

  Możliwe, że blokowanie u kobiet przepływu energii seksualnych do stóp, z automatu tworzy podatności na haluksy (z otrzymanego listu).

 • s_majda 21-05-2019 12:20:47

  Pod stopami może być kilka małych miotełek, skrojonych do stosownej wielkości. Mocowane są za pomocą rozmaitych sznurków itp. Podobnie jak duże miotły blokujące narządy płciowe to te małe mogą blokować spływ energii seksualnych ku stopom, ale też mogą być montowane do poprawy jakości chodzenia. Np. ktoś chodzi szybciej, lub miękko, lub z wdziękiem. Lub w trakcie chodzenia zdaje się płynąć w powietrzu.