Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Afirmacje bogactwa, dostatku i pieniędzy

Opracował Konrad Jaszowski (kondek545@gmail.com)

Kwestie techniczne dotyczące idei oraz budowania zdań przy pracy z intencjami.
Art ,,800 intencji do oczyszczenia” Link
,,Budowanie obszernych Intencji i modlitw. Rozmowa Skype o technice " Link 
,,Schemat 1 zdaniowy do intencji. " Link
Słowo (--nie) dodane przy pracy z intencjami do jakiegoś słowa oznacza, że warto je wymienić jako przeciwieństwo lub a nawet samodzielnie już w trakcie znaleźć i wypowiedzieć dowolne synonimy jakie się nasuwają na myśl razem z ich przeciwieństwami. 
np. -- bycia biedakami, chorymi dobrze jest powiedzieć również z jego przeciwieństwem
--bycia biedakami, chorymi, --nie byciabiedakami, chorymi
Pozwala to od razu maksymalnie szeroko ruszyć dany wzorzec w odmiennych aspektach, również w jego przeciwieństwie. Warto też wiedzieć- że Dusze często myślą, twierdzą, że one nie mają takich przeciwnych wzorców np. że nie są bałwochwalcami jak w danym przypadku (danym słowie).
Inny przykład:
Dusza kobiety zaprzecza byciu kiedyś złą matką. Więc dodanie tu słowa przeczenia - nie bycia złą matką pozwolić jej może na zrozumienie stanu w jakim się znajduje. 
Bycie złą matką, --nie bycia złą matką--
"-Ależ skąd nigdy w życiu! To przecież są nie moje wzorce. To co ja robię jest moją prywatną sprawą".[-Nader często mówi lub myśli o sobie dusza.] 

1. Naszego m.in wierzenia/nie, afirmowania/nie, doświadczania/nie i nie tylko że Jestem otwarty i chętnie przyjmuję obfitość /nadmiar/ pieniędzy.
2. Naszego m.in wierzenia/nie, afirmowania/nie, doświadczania/nie i nie tylko że Jestem otwarty na nowe źródła dużych dochodów i nowe wysoce opłacalne inwestycje.
3. Naszego m.in wierzenia/nie, afirmowania/nie, doświadczania/nie i nie tylko że Jestem odpowiedzialny za swoje decyzje i życie.
4. Naszego m.in wierzenia/nie, afirmowania/nie, doświadczania/nie i nie tylko że Jestem zaradny. /samodzielny, obrotny, gospodarczy, itp./
5. Naszego m.in wierzenia/nie, afirmowania/nie, doświadczania/nie i nie tylko że Jestem obdarzony boskim pozwoleniem, aby żyć w dostatku i bogactwie.
6. Naszego m.in wierzenia/nie, afirmowania/nie, doświadczania/nie i nie tylko że Jestem otwarty na przyjmowanie, opłaca mi się przyjmować.
7. Naszego m.in wierzenia/nie, afirmowania/nie, doświadczania/nie i nie tylko że Jestem człowiekiem sukcesu, wolnym od samoograniczeń.
8. Naszego m.in wierzenia/nie, afirmowania/nie, doświadczania/nie i nie tylko że Jestem świadomy swojego sukcesu. /dostatku, bogactwa, itp./
9. Naszego m.in wierzenia/nie, afirmowania/nie, doświadczania/nie i nie tylko że Jestem wspaniałym przekaźnikiem obfitości.
10. Naszego m.in wierzenia/nie, afirmowania/nie, doświadczania/nie i nie tylko że Jestem bezpieczny z nadmiarem.
11. Naszego m.in wierzenia/nie, afirmowania/nie, doświadczania/nie i nie tylko że Niewinność w bogactwie jest naturalna.
12. Naszego m.in wierzenia/nie, afirmowania/nie, doświadczania/nie i nie tylko że Nadmiar jest czymś dobrym i niewinnym.
23. Naszego m.in wierzenia/nie, afirmowania/nie, doświadczania/nie i nie tylko że Posiadam wszelkie predyspozycje i zdolności do zarabiania dużych sum pieniędzy.
24. Naszego m.in wierzenia/nie, afirmowania/nie, doświadczania/nie i nie tylko że Moja przeszłość nie ma żadnego wpływu na moje wzbogacanie.
39. Naszego m.in wierzenia/nie, afirmowania/nie, doświadczania/nie i nie tylko że To zdrowo być bogatym.
40. Naszego m.in wierzenia/nie, afirmowania/nie, doświadczania/nie i nie tylko że Mogę być bogatym i wzrastać duchowo.
41. Naszego m.in wierzenia/nie, afirmowania/nie, doświadczania/nie i nie tylko że Bóg mnie kocha, gdy mam dużo pieniędzy.
50. Naszego m.in wierzenia/nie, afirmowania/nie, doświadczania/nie i nie tylko że Im bardziej jestem wdzięczny /życzliwy/ tym bardziej wzrasta moje bogactwo.
51. Naszego m.in wierzenia/nie, afirmowania/nie, doświadczania/nie i nie tylko że Kocham, lubię i szanuję siebie w obecności bogatych i zamożnych ludzi.
68. Naszego m.in wierzenia/nie, afirmowania/nie, doświadczania/nie i nie tylko że Wszystko, czym się zajmuję, zawsze jest uwieńczone sukcesem.
69. Naszego m.in wierzenia/nie, afirmowania/nie, doświadczania/nie i nie tylko że Z każdym dniem (z dnia na dzień), w każdej dziedzinie mego życia wszystko układa się
coraz lepiej, a ja bogacę się na wszystkich płaszczyznach.
70. Naszego m.in wierzenia/nie, afirmowania/nie, doświadczania/nie i nie tylko że Boska inteligencja obdarza mnie wszelkimi ideami, które mogę i potrafię wprowadzać w
życie.
71. Naszego m.in wierzenia/nie, afirmowania/nie, doświadczania/nie i nie tylko że Sytuacje, w których się znajduję, umożliwiają mi odnoszenie wszelkich sukcesów oraz pełną
realizację moich celów.
87. Naszego m.in wierzenia/nie, afirmowania/nie, doświadczania/nie i nie tylko że Chętnie biorę wszystko, czego potrzebuję.
88. Naszego m.in wierzenia/nie, afirmowania/nie, doświadczania/nie i nie tylko że Świat jest miejscem obfitości, wypełnionym miłością.
89. Naszego m.in wierzenia/nie, afirmowania/nie, doświadczania/nie i nie tylko że Zawsze dostaję to, co chcę i jest to w porządku.
90. Naszego m.in wierzenia/nie, afirmowania/nie, doświadczania/nie i nie tylko że Łatwo przyciągam pieniądze i dobrobyt dzięki samoakceptacji i zaufaniu do siebie.
110. Naszego m.in wierzenia/nie, afirmowania/nie, doświadczania/nie i nie tylko że Wzbogacam się już teraz!.
111. Naszego m.in wierzenia/nie, afirmowania/nie, doświadczania/nie i nie tylko że Mam moc kreowania sobie wspaniałych warunków życia, pracy i rozwoju.
129. Naszego m.in wierzenia/nie, afirmowania/nie, doświadczania/nie i nie tylko że Otwieram się na nowe i nieograniczone źródła przepływu pieniędzy.
130. Naszego m.in wierzenia/nie, afirmowania/nie, doświadczania/nie i nie tylko że Opłaca mi się stawiać sobie cele po to, aby je realizować że to jest łatwe.
131. Naszego m.in wierzenia/nie, afirmowania/nie, doświadczania/nie i nie tylko że Mogę być bogatym, a jednocześnie (nadal) kochanym przez Boga.
146. Naszego m.in wierzenia/nie, afirmowania/nie, doświadczania/nie i nie tylko że Opłaca mi się mieć dużo pieniędzy.
152. Naszego m.in wierzenia/nie, afirmowania/nie, doświadczania/nie i nie tylko że Ludzie pozwalają mi być bogatym i żyć w luksusie.
153. Naszego m.in wierzenia/nie, afirmowania/nie, doświadczania/nie i nie tylko że Mogę być hojnym i wygrywać.
154. Naszego m.in wierzenia/nie, afirmowania/nie, doświadczania/nie i nie tylko że Mogę być bogatym i nadal kochanym przez Boga.
155. Naszego m.in wierzenia/nie, afirmowania/nie, doświadczania/nie i nie tylko że Zasługuję na dobrobyt.
169. Naszego m.in wierzenia/nie, afirmowania/nie, doświadczania/nie i nie tylko że Wszystko, czego potrzebuję, jest dostępne z nieskończonego źródła wszystkiego.
170. Naszego m.in wierzenia/nie, afirmowania/nie, doświadczania/nie i nie tylko że Jestem gotowy na przyjmowanie wielkich ilości pieniędzy, będących wyrazem ludzkiej
miłości i wsparcia.
171. Naszego m.in wierzenia/nie, afirmowania/nie, doświadczania/nie i nie tylko że Wyrażam swoją miłość i twórczość poprzez pracę.


Dodano : 28-08-2017 Przez: s_majda Przeczytano: 1143 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.
  • Małgorzata Krata 31-12-2019 13:10:04

    Niedawno miałam okazję składać sobie życzenia z naprawdę wieloma osobami. Przeprowadziłam przy okazji mały test, jak odbiorą składane im życzenia "dużo pieniędzy". Celowo życzyłam każdemu bogactwa i pieniędzy i obserwowałam reakcję: 100% osób zareagowało w stylu "Eee nie, nie musi być, nie potrzeba, obejdzie się"