Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Kto dziś zastąpi Boga? Modlitwa

Przebaczyłem sobie całkowicie to, że budząc się rano, nie wiedziałem, kto dziś zastąpi Boga, lub kto już ogłosił siebie Bogiem?
Przebaczyłem sobie całkowicie to, że przyszło mi żyć w czasach i w miejscach, gdzie trafiają się chętni, aby zastępować Boga, aby przedstawiać się jako koleżka samego Boga.
Zwróciłem wolność wszystkim, którzy we własnym przekonaniu stali się zastępcami Boga, następcami Boga, koleżkami samego Boga, mającymi dojścia do Boga. Przebaczam wszystkim, którzy wzbudzili w mnie zapędy, aby stać się …..
Nie muszę realizować pomysłów żadnego zastępcy Boga, następcy Boga, koleżki samego Boga, pośredników i innych, którzy stali się nimi wedle własnych lub cudzych objawień, inicjacji, praktyk oddechowych, poprzez celibat, wyrzeczenia i nie tylko taką sposobnością.
Zwróciłem wolność wszystkim, którzy odwrócili moją uwagę od Boga i od współtworzenia z Bogiem, przekonując mnie, że stali się zastępcami Boga, następcami Boga, koleżkami samego Boga, że mają dojścia do Boga. Zwracam wolność wszystkim, którzy zgłaszają się ochoczo, aby zastąpić Boga na chwilę, a nawet aby trwale przejąć cały boski interes. Rezygnuję z potrzeby bycia wytykanym czyimś palcem, za działania i myślenie prowadzące do idei, zastępowania komukolwiek Boga.

 


Dodano : 21-10-2017 Przez: s_majda Przeczytano: 1210 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.
  • s_majda 23-10-2017 18:20:52

    Koleżka Pana Boga, tak muzułmanie nazywali kiedyś promotorów wielobóstwa. Wliczajac w to trzygłowe postacie, znane z rozmaitych religii.

  • s_majda 08-10-2020 19:51:39

    ``Ma się rozumieć`` - audycja z TV Trwam, należy do tych, które chętnie oglądam.  Dziś dowiedziałem się, że jeden z prowadzących jeździ do Rzymu, słuchać Zastępcy Boga na Ziemi.