Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Domy wariatów, przytułki; modlitwa uwalniająca

Prosimy otwórz teraz Boże Dawco życia moje serce, duszę. Wspólnie z moją duszą, z całą naszą istotą dziękujemy Bogu Dawcy życia za to, że uczynił wszystko, co uważał za stosowne związane z tworzeniem, promowaniem i z doświadczaniem przez nas i przez innych m.in. rozmaitych uwikłań, cierpień, problemów, odosobnienia na skutek przebywania we wszelkich domach wariatów, w izolatkach dla idiotów, w przytułkach dla obłąkanych bogów, i dla socjopatów i nie tylko.
Wspólnie z moją duszą, z całą naszą istotą, bytem, tworem dziękujemy Bogu Dawcy życia za to, że uczynił wszystko, co uważał za stosowne związane z tworzeniem, promowaniem i z doświadczaniem przez nas i przez innych m.in. rozmaitych uwikłań, cierpień, problemów, odosobnienia na skutek przebywania we wszelkich domach wariatów, w izolatkach dla idiotów, w przytułkach dla obłąkanych bogów, i dla socjopatów i nie tylko, tkwiących w naszych wszystkich zmysłach, w naszym układzie nerwowym w obu półkulach mózgu i móżdżku.
Wspólnie z moją duszą, z całą naszą istotą, bytem, tworem dziękujemy Bogu Dawcy życia za to, że uczynił wszystko, co uważał za stosowne związane z tworzeniem, promowaniem i z doświadczaniem przez nas i przez innych m.in. rozmaitych uwikłań, cierpień, problemów, odosobnienia na skutek przebywania we wszelkich domach wariatów, w izolatkach dla idiotów, w przytułkach dla obłąkanych bogów, i dla socjopatów i nie tylko, tkwiących w mojej całej duszy oraz w ciele fizycznym.Doceniamy zawsze to, że wnoszę z moją duszą z całą naszą istotą boże światło i bożą Miłość w świat przejawiony najlepiej i najmocniej jak to jest możliwe, przeto każdy kolejny miesiąc przeżyty przeze mnie tu na ziemi w zdrowiu z radością jest dla mnie i Duszy mojej oraz dla wszechświata cenny i wartościowy, bez jakichkolwiek wzorców, intencji, obciążeń, kodowań, transów, misji, argumentów związanych z tworzeniem, promowaniem i z doświadczaniem przez nas i przez innych m.in. rozmaitych uwikłań, cierpień, problemów, odosobnienia na skutek przebywania we wszelkich domach wariatów, w izolatkach dla idiotów, w przytułkach dla obłąkanych bogów, i dla socjopatów i nie tylko.Powierzamy wraz z moją Duszą z całą naszą istotą teraz Bogu Dawcy życia wszelkie wzorce, obciążenia, zranienia, nawyki, potrzeby związane z tworzeniem, promowaniem i z doświadczaniem przez nas i przez innych m.in. rozmaitych uwikłań, cierpień, problemów, odosobnienia na skutek przebywania we wszelkich domach wariatów, w izolatkach dla idiotów, w przytułkach dla obłąkanych bogów, i dla socjopatów i nie tylko,
Oddajemy teraz trwale z moją Duszą z całą naszą istotą Bogu Dawcy Życia wszystkie nasze transy zachwytu między innymi z naszymi intencjami, oporami, kodowaniami, obciążeniami i blokadami związane z tworzeniem, promowaniem i z doświadczaniem przez nas i przez innych m.in. rozmaitych uwikłań, cierpień, problemów, odosobnienia na skutek przebywania we wszelkich domach wariatów, w izolatkach dla idiotów, w przytułkach dla obłąkanych bogów, i dla socjopatów i nie tylko, jakie kiedyś ściągnęliśmy do całej naszej istoty.

Fragmenty obszernego tekstu.


Dodano : 18-11-2017 Przez: s_majda Przeczytano: 998 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.
  • s_majda 03-05-2023 07:17:23

    ,,Szpitale psychiatryczne są dobrym miejscem do robienia magii" wypowiedź z programu ,,Magicy z ulicy".