Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Dziewczyna Lucyfera

Spotkałem ją swego czasu na jednym z portali, zajmujących się wówczas rozwojem duchowym. Pisała teksty, całkiem udane literacko. Po kilku miesiącach pracy, jej Dusza wpadła w typowy trans odreagowania karmicznego, nad którym jednak osoba nie potrafiła już zapanować. Z uwagi na brak mężczyzny w domu, przyciągnęła sobie jakąś astralną postać, mówiącą jej, że są dla siebie stworzeni, że są połówkami tej samej istoty. Oczywistym było, że kobietę z jej, jak go nazywała ``połówkiem`` (połowa czyli 1/2) łączył seks astralny.
Dziewczyna rozpisywała się na forum na temat duchowych porad, uzyskanych od astralnego kochanka. Niebawem zmieniła w tekstach słowo Bóg na słowo ``ŹRÓDŁO``. Zaczęła je promować, co w tamtym czasie nikomu nie wydawało się dziwne. Ot, kolejny symoniom słowa Bóg. Po kilku tygodniach napisała na forum, że Boga nie ma, bo przecież jest ``Źródło”. Zdziwiła mnie obojętność forumowiczów, nikt poza mną tego nie zauważył, nikomu to nie wadziło.
Znajomy widzący dobrze światy astralne, dopatrzył się wreszcie u kobiety lucyferańskich rogów sięgających do sufitu. Przykłady astralnych rogów omówiłem w tym artykule Link.
Nauczony doświadczeniem, z łatwością wyłapuję teraz w rozmaitych tekstach słowo ``ŹRÓDŁO``. Uważniejsza lektura zawsze ujawnia podobne idee, jak u opisanej wyżej lucyferanki.
Termin ,,połówka i męski połówek`` szeroko omówiłem w tematycznym artykule Link.


Dodano : 28-02-2018 Przez: s_majda Przeczytano: 1148 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.
 • s_majda 23-01-2020 08:33:37

  Do innej Dziewczyny Lucyfera sam kiedyś smoliłem cholewki. Na jedynej zachowanej starej fotografii, po wielu latach, znajomy wypatrzył u niej gigantyczne lucyferańskie rogi. W czasie w którym spotykałem się z nią, nie potrafiłem tego samodzielnie zobaczyć. Z odgłosów informacyjnych jakie niekiedy otrzymuję, wynika, że nie przyniosła szczęścia nikomu ze swych bliskich. 

  Ponieważ ``dziewczyn`` jest więcej niż jedna, oczywistym jest, że nie tylko Lucyfer, ale i inne bóstwa mają wiele kobiet, nałożnic i nie tylko.  Przykładem jest trzysta Polek znanych jako 300 żon Jezusa Link, które zawiązały z Nim religijne małżeństwo, pomimo tego, że oblubieniec nie żyje od 2000 lat. 

   

   

 • s_majda 24-01-2020 19:36:54

  Wiedźmy -``Kobiety wiedźmy`` omówione we wzorcach i obciążeniach w kilku moich artykułach na tej stronie, również mają swego jednego dla wszystkich rogatego chłopca Link. Własne intymne spotkania przy leśnych ogniskach, omawiały kiedyś z Ojcami Świętej Inkwizycji. Do dziś zachowało się wiele zapisów z procesów czarownic.