Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Cykle planetarne, nie astrologiczne lecz karmiczne – czym są?

Znajoma pomogła mi zdefiniować temat pokrewny do schematów karmicznych Link, a mianowicie ``cykle planetarne, nie astrologiczne lecz karmiczne``. Być może w takim moim definiowaniu tkwi niewiedza, lub mój brak pełnego zrozumienia zjawiska. Nie został mi jednak dany żaden inny wgląd z informacją na ten temat. Przedstawię tylko 2 przykłady tego co ja rozumiem jako ten cykl planetarny, nie astrologiczny lecz karmiczny.
Postacie dramatów są następujące:
a)Dusza
b)Rozmaite inkarnacje ziemskie tej konkretnej Duszy (jej wcielenia zwane też osobowościami).

Załóżmy czytelniku, że ty lub ktoś znajomy macie problem z łaknieniem cukru, słodyczy. Trzeba w tym przypadku sięgnąć pamięcią do wcieleń owadów i tu zaczyna się CYKL wielu wcieleń w owady miodne, ale i nie tylko w nie.
Na pewno Dusze zainteresowane są władzą w ulu, a tę jednoosobowo pełni wyłącznie Królowa.
Później w kolejnych wcieleniach Duszy przypada rola Króla w ulu, która jest w zasadzie nominalna, bo cóż po tym, że ktoś jest ojcem tysięcy dzieci, skoro umiera tuż po seksie z samicą. Mimo to pszczół nie brakuje bo i tatusiów również nie brakuje, pomimo pewności co do szybkiego zgonu.
Kolejne wcielenie w pszczelim ulu to robotnice. Tu Dusze uczą się pracy. No ….nieustannej pracy, ale za to bez seksu.
I mamy zatem 3 wcielenia tej samej Dusze w pszczele osobowości. Ale to nie jest koniec inkarnacji w owady miodne. Są jeszcze osy, więc Dusze po raz kolejny wcielają się odpowiednio w;
-Królową os
-Trutnia os, umierającego po seksie z samicą
- Robotnice os, żyjące dla samej pracy, nieustannej pracy, ale za to bez seksu.
Są jeszcze owady miodne takie jak szerszenie. Tu łatwo napotkamy Dusze, które wcielały się ostatnio w Tybecie jako mnisi buddyjscy, oraz w innych miejscach jako rozmaici żołnierze, wojownicy.
Zatem Dusze po raz kolejny wcielają się odpowiednio w;
-Królową szerszeni
-Trutnie szerszeni, umierające po seksie z samicą
- Robotnice szerszeni, żyjące dla samej pracy, nieustannej pracy, ale za to bez seksu.
Inne owady miodne to trzmiele. Dusze które tam inkarnowały, spotkamy później jako bankowców. Dusze po raz kolejny wcielają się odpowiednio w;
-Królową trzmieli
-Trutnie trzmieli, umierające po seksie z samicą
-Robotnice trzmieli, żyjące dla samej pracy, nieustannej pracy, ale za to bez seksu.
Myślisz czytelniku, że już wszystko wiesz, lub wie twoja Dusza o owadach miodnych. Nic bardziej błędnego. A co wiesz o mszycach? Pełno ich na roślinach. Mają specjalny aparat, który do ich stolca dodaje jeszcze słodką wydzielinę, w proporcji 1/4 (na korzyść słodyczy). Miód spadziowy zawiera znaczącą ilość mszycowej kupy.
Zastanawiasz się czemu bycie królową ula, jest cenne dla Dusz. Otóż było tak, że karma królowej ula łączyła się zwykle z etatem Boskich Matek. Omówiłem to w wielu artykułach min. ``Kosmiczne Boskie Matki- o czym marzą asceci ? `` Link.
Mamy zatem wstępnie przybliżone cykle karmiczne obowiązujące na planecie Ziemi dla owadów miodnych.


A weźmy jeszcze na warsztat np. męski homoseksualizm. Skreślono go z wykazu chorób, ponieważ nie ma medycznego sposobu na pozbycie się uwarunkowań homoseksualnych. W XXI wieku bycie homo lub osobą z tęczowej grupy LGBT, staje się dla wielu nawet życiową cnotą, uznawaną głównie jako powód do dumy i autoreklamy. Spójrzmy zatem na planetarne cykle karmiczne, owocujące homoseksualizmem. Źródło uwikłania znajdziemy nie w inkarnacjach ludzkich, lecz owadzich. Cechą wspólną much, skarabeuszy i innych owadów gnojnych, jest używanie cudzego stolca (odchodów, kupy) jako miejsca, w którym rodzą się i wychowują ich dzieci w stadium larwy. Jeśli Duszy spodoba się dzieciństwo i klimat takiego przedszkola, funkcjonującego w krowiej kupie, to może na wiele innych inkarnacji zapamiętać zachwyt dla zapachu cudzego stolca. I już w ludzkim wcieleniu może poszukiwać właściwej nie tyle osoby, ale zapamiętanego gdzieś na łące, odpowiadającego jej zapachu stolca, gwarantującego najlepsze warunki do rozrodu.  I chociaż działanie te nie są jednak przytomne, to jednak przecież gejów podobnie jak samotnych kapłanów ciągle przybywa, pomimo tego, że wcale nie rozmnażają się. Art. pt.: ``Homoseksualny Almanach (LGBT) – jasnowidzenie``Link.


Dodano : 14-03-2018 Przez: s_majda Przeczytano: 1540 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.