Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Goa`uld`zi są wśród nas

``Kilka lat po publikacji filmowego Stargate SG1, bo dopiero w 2015r. obejrzałem ten serial. Podpowiedzią jak to wówczas przedstawiano i jak widzieli bóstwa tamtejsi jasnowidze, może być tzw. Goa,uld a raczej jego nosiciel. W wielu odcinkach serii pokazano, że niektórym osobom oczy stawały się na pewien czas złote. Działo się tak wówczas, kiedy wężowy pasożyt bytujący w człowieku, przejmował kontrolę HIPNOTYCZNĄ nad otoczeniem. A ludzie znajdujący się w pobliżu, wykonywali wszelkie polecenia. Możliwe, że Dusze w ten sposób wywierające presję, mają na krótką chwilę oczy w kolorze złotym``. Fragment artykułu pt. ``Złote oczy żywych bogów ``Link.
W bieżącym tekście chcę zwrócić uwagę na sposób mówienia filmowych Goa,uld`ów. W momencie przejmowania kontroli nad nosicielem i przy podejmowaniu własnych decyzji Goa,uld zmieniał zupełnie głos osoby. Zarówno kobieta, jak i mężczyzna mówili (co prawda przetworzonym komputerowo) dziwacznie ustawionym basującym a raczej dudniącym głosem.
Od wielu lat słucham podobnych Goa,uld`owych głosów w telewizji, polityce, w świątyniach, nawet we własnej rodzinie. Do napisania tego art. skłonił mnie program p. Kraśki, kłócącego się w studio z politykami, ale bez używania tonu i głosu Goa,uld`a. On mówił zwyczajnym głosem, że ktoś nie ma racji, podważał argumenty, był w emocjach, jak to przy polityce bywa. Ale ton głosu nie wychylił się na moment z zakresu właściwego dla spokojnych ludzi kultury.
Głos Goa,uld`ów usłyszeć można wszędzie tam gdzie ktoś presjuje na innych, lub używa głosu hipnotycznego. Można by tu wymienić m.in.
-Lektorów dzienników telewizyjnych.
-Polityków.
-Księży wszelkiej rangi, a w tym osoby nauczające o bóstwach.
-Nauczycieli. Pamiętam kłótnię ze znajomą nauczycielką, której całe lata temu zwróciłem uwagę, że mówi basem do ucznia. Co prawda użyłem innych argumentów.
-Władców wszelkich rang, poziomów i płci. Bywa, że osoby kiedy się zapędzą w oracjach, to używają przy okazji pluralis maiestatis, mówiąc o sobie w liczbie mnogiej.
Taki głos może mieć ktokolwiek z naszej rodziny, zwykle jakiś decydent. Jeśli dobierze się w małżeństwie para Goa,uld`ów, to rodzina może trwać w ciągłych konfliktach. Każde spotkania z policjantem na ulicy, kończy się rozmową z presjującym Goa,uld`em. Rozmowy żołnierzy z samej natury świata, narażonego na szok bojowy (PTSD) są głównie rozkazami, wydawanymi nieprzyjemnym tonem i nie podlegają dyskusjom. Masz niewolniku wykonać polecenie. 

Szanownych czytelniku
Wsłuchuj się we własny głos, aby ustalić, jak i jakim tonem mówisz do innych ludzi, zwierząt, do Boga.


Dodano : 23-05-2018 Przez: s_majda Przeczytano: 1305 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.
  • s_majda 07-03-2019 17:10:15

    Dziś wysłuchałem kolejnego występu muzycznego z Tybetu. Tym razem Tybetańskiej Opery, która silnie związana jest z Buddyzmem i jego promocją. Opery te sławią Bodhisattów i oświeconych z Tybetu Link. Podobnie jak religijne pieśni wykonywane są niskim gardłowym głosem, jako żywo przypominającym Goauldów.

    Zastanawiam się jak mocno Goauldowy jest mój głos w powiązaniu z Tybetem a jak np. przez karmę oficera. 

  • s_majda 21-06-2020 11:48:19

    W regresie przyszło wspomnienia o jakimś żywym bogu, który mówił, że jest bratem boga. Ja zrozumiałem, że ten żywy bóg opowiadał o swoim biologicznym bracie, innym żywym bogu takim jak np Jezus, Kriszna, Zeus. Termin ``brat boga" wylansował Jan Paweł II w swojej teatralnej sztuce -> Link.