Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Hipnozy, zawieszenia, kodowania, letargi, zapomnienia; modlitwa uwalniająca

Prosimy otwórz teraz Boże Dawco życia moje serce, duszę, całą naszą istotę i niech nastanie trwały czas naszej wiary oraz nasze i cudze uwolnienie od tych i nie tylko tych uwikłań.
Oddaliśmy już z moją Duszą z całą naszą istotą Bogu Dawcy Życia wszystkie nasze transy zachwytu, opory, kodowania, obciążenia, intencje i blokady związane z tworzeniem, promowaniem i z doświadczaniem przez nas i przez innych m.in. rozmaitych, wszelkiego rodzaju hipnoz, zawieszeń, kodowań, letargów, zapomnień, demencji i nie tylko, które kiedyś ściągnęliśmy do całej naszej istoty, Duszy i do bliźnich.
Wspólnie z moją duszą, z całą naszą istotą, bytem, tworem dziękujemy Bogu Dawcy życia za to, że uczynił wszystko, co uważał za stosowne związane z tworzeniem, promowaniem i z doświadczaniem przez nas i przez innych m.in. rozmaitych, wszelkiego rodzaju hipnoz, zawieszeń, kodowań, letargów, zapomnień, demencji i nie tylko.
Wspólnie z moją duszą, z całą naszą istotą, bytem, tworem dziękujemy Bogu Dawcy życia za to, że uczynił wszystko, co uważał za stosowne związane z tworzeniem, promowaniem i z doświadczaniem przez nas i przez innych m.in. rozmaitych, wszelkiego rodzaju hipnoz, zawieszeń, kodowań, letargów, zapomnień, demencji i nie tylko, blokujących skrzydła mojej i cudzej duszy oraz ich ciała auryczne.
Wspólnie z moją duszą, z całą naszą istotą, bytem, tworem dziękujemy Bogu Dawcy życia za to, że uczynił wszystko, co uważał za stosowne związane z tworzeniem, promowaniem i z doświadczaniem przez nas i przez innych m.in. rozmaitych, wszelkiego rodzaju hipnoz, zawieszeń, kodowań, letargów, zapomnień, demencji i nie tylko, a pochodzących z obcych cywilizacji energetycznych i materialnych.Wspólnie z moją duszą, z całą naszą istotą, bytem, tworem dziękujemy Bogu Dawcy życia za to, że uczynił wszystko, co uważał za stosowne związane z tworzeniem, promowaniem i z doświadczaniem przez nas i przez innych m.in. rozmaitych, wszelkiego rodzaju hipnoz, zawieszeń, kodowań, letargów, zapomnień, demencji i nie tylko, blokującymi nasz mózg, móżdżek, nasze serce, nasz układ nerwowy.
Wspólnie z moją duszą, z całą naszą istotą, bytem, tworem dziękujemy Bogu Dawcy życia za to, że uczynił wszystko, co uważał za stosowne związane z tworzeniem, promowaniem i z doświadczaniem przez nas i przez innych m.in. rozmaitych, wszelkiego rodzaju hipnoz, zawieszeń, kodowań, letargów, zapomnień, demencji i nie tylko, blokującymi nasze 12 ciał aurycznych, 21 czakramów głównych, punkty akupunkturowe, meridiany.
Wspólnie z moją duszą, z całą naszą istotą, bytem, tworem dziękujemy Bogu Dawcy życia za to, że uczynił wszystko, co uważał za stosowne związane z tworzeniem, promowaniem i z doświadczaniem przez nas i przez innych m.in. rozmaitych, wszelkiego rodzaju hipnoz, zawieszeń, kodowań, letargów, zapomnień, demencji i nie tylko, pochodzącymi ze skutków budowania piramid, z propagowania magii i praktyk inicjacyjnych.

Fragmenty obszernego tekstu


Dodano : 10-06-2018 Przez: s_majda Przeczytano: 1445 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.