Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Sexy, czyli podstawowa ``ułomność`` kobiet

Zaczęliśmy pisać na forum o byciu seksy. 
Małgorzata Krata, 04-09-2019r g. 20:25
Zauważyliście jak często jest używane, a wręcz nadużywane słowo "seksownie"?? To słowo mnie atakuje zewsząd, we wszelkich informacjach, artykułach, z różnych dziedzin.. i tak:
-Wszędzie królują hasła jaka jest seksowna fryzura.
-Jak zrobić seksowny makijaż.
-Seksowna bluzka, seksowna sukienka.
-Jak być seksownym/ą, jak zrobić seksowny makijaż oczu a jak seksownych ust.
-Albo ktoś ma seksowne z natury ciało (czyli jakie??).
-Aktorka wychodząca z siłowni i wygląda jak?No oczywiście seksownie.
-Koleżanka w pracy pokazywała sukienkę na wesele "o jaka seksowna".
-Aktorka schudła, o zobaczcie jaka jest seksowna.
Czy wszystko w dzisiejszym świecie ma być seksowne?
Mało tego "seksownie" staje się często synonimem, że coś jest dobre, ładne, atrakcyjne. To słowo mnie prześladuje i irytuje. 
Sławomir Majda 20:34 Ja wszędzie mam podsuwane prymitywne słowo ...``zaje...e``.
O mężczyznach tak się masowo nie pisze, że są seksowni, bo wyjdą na erotomanów, albo gejów. Ale może kiedyś nadejdą czasy i będą seksowni panowie na topie, jak obecnie kobiety.
Małgorzata Krata, 20:36 Ale to jest chore. Czemu wszystko ma być seksowne i czemu nie ma porad jak rozwijać inteligencję a nie seksowność.
Sławomir Majda, 20:37 Zatem seksowny lakier do paznokci oznacza, że samica zwabia nim do siebie samca.

Małgorzata Krata, 20:38 Jakoś nikogo nie interesuje jak sobie usprawnić funkcje mózgu, tylko jak tu być jeszcze bardziej seksowną. A żebyś wiedział. Wpisz sobie ``seksowne paznokcie``, to znajdziesz jak je wykonać.
Sławomir Majda, 20:39 To wiem, bo oglądam niewieście szpony od dawna. Jak kobieta jest poukładana rodzinnie i umysłowo, to nie ma szponów i dba przy tym o męża.
Małgorzata Krata, 20:42Na tym robią dobry biznes na tych "seksownych" produktach, ubraniach, kosmetykach, stylizacjach, dietach, ćwiczeniach itd które sprawią, że będzie seksowniej
Sławomir Majda, 20:42Powinno być seksownie w obie strony, a nie jest.
Beata Cichosz, 20:43 To słowo działa jak wabik
Sławomir Majda, 20:43Może kobiety są jakoś ułomne i muszą być seksowne a panowie już nie? Ciekawe gdzie tu zakodowano w zbiorową świadomość przekręt. Stawiam tezę, że panowie w rozumieniu ogółu( a nawet własnym), są tak seksowni, że o tym nie wypada nawet mówić. A kobiety jako tzw.`` drugi sort ludzkiego gatunku `` muszą nieustannie zabiegać o własną seksowność.
Małgorzata Krata, 21:08 No i można tak w wyszukiwarce do każdego prawie rzeczownika dodać "seksowny" i zaraz się znajdzie lista wyników, jaki to ma być...
Sławomir Majda, 21:11 Faktycznie. Jest nawet seksowny penis. Dostępny już za jedyne 87 zł. + koszty dyskretnej przesyłki.

Małgorzata Krata, 21:12Ale samo słowo..kto to wypromował. Chyba ci, co mają problemy z seksualnością i wtedy problemy maskuje się, upiększa zewnętrznie. Przydając walorów i tej seksowności.
Sławomir Majda, 21:13 Szukam odpowiedzi na pytanie w czym kobiety są ułomne, że muszą zabiegać o seksowność. Może na jakimś kongresie dla wiedźm to zdefiniowano.
Małgorzata Krata, 21:14 Tak. Jakby kobieta, kiedy ją Bóg stworzył, od razu była ułomna.
Sławomir Majda, 21:16 W powszechnym rozumieniu, kobiecie chyba brakuje seksualności, jak wiedźmom. Dominuje opinia, że kobieta może być mało inteligentna, ale powinna być seksy. Scalenie obu cech w jednej kobiecie, podobno przeczy logice. Mało kto zastanawia się zawczasu, jak żyje się z osobą mało inteligentną.

Polki uchodzą za bardzo ładne. Liczba rozwodów sięga obecnie 1/3 zawieranych małżeństw. Hm.   


Dodano : 05-09-2019 Przez: s_majda Przeczytano: 932 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.