Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Koronawirus a Armagedon według Terrego Prattchet`a

Pamiętam już wiele akcji, przygotowujących ludzkość do Końca Świata, mogącego nastąpić niebawem, czyli w 2012r. 
Pierwszą, do której podszedłem z pełnym zaangażowaniem, była zapowiedź dana przez Edgara Cayce, że północna Europa zapadanie się do roku 1998r., w związku z wynurzeniem się Atlantydy. Miał poprzedzić to wybuch wulkanu Etna. Zatem przez kilka lat, każdą kolejną erupcję odbierałem jako sygnał rozpoczęcia globalnych problemów. Pamiętam, że nawet kupiłem zapas świeczek na wypadek braku prądu.
Analogicznie podszedłem do tematu Końca Świata, zapowiadanego w mediach na grudzień 2012roku. Tu chciałem już nawet ubezpieczyć nieruchomość i może kupić trochę mięsnych konserw.

Nie ukrywam, że widzę ludzkie Dusze i ich interakcje między sobą, a także oddziaływania na ich własne ziemskie osobowości, zwane niekiedy Powłokami. Miałem przez wiele lat nieopanowany strach, widząc w naszym Powiatowym Mieście zwartą grupę ok. 30 dorosłych osób z Downem. Czasem robili przemarsz po ulicach, niekiedy organizowano uliczne przedstawienia z ich udziałem. Kiedy oswoiłem się z widokiem tak licznej grupy, to na budynku w którym mają siedzibę dziennych spotkań, zobaczyłem (astralny) szyld z napisem: ``Powiatowy ośrodek NSDAP``. Oznacza to, że osoby (Dusze) z ciężką karmą wyniesioną z III Rzeszy np. z działalności w SS, w Gestapo itp. mają obecnie możliwość przemyślenia skutków własnych poczynań.
Inny przykład echa wiedzy pochodzącej ze świata Dusz to sugestia jeszcze z okresu 2011/2012 roku. Wiele Dusz, aby uniknąć zamętu związanego z Końcem Świata, decydowało się na skrócenie czasu ziemskiego pobytu i zgon osobowości. Rozeszło się wówczas ostrzeżenie, aby tak nie czynić, bo skutki będą negatywne. Przypomniało mi się to ostrzeżenie, kiedy z rokiem 2015 w Brazylii pojawił się wirus Zika, a z nim masowe małogłowie u nowo narodzonych dzieci. W moim rozumieniu małogłowie tak licznie tam występujące, jest skutkiem zlekceważenia przez każdą indywidualną Duszę tej lub innej sugestii Boga Link.

Wracając do tematu, to Apokalipsa dedykowana jesy wdarzeniom  Końca Świata z 2012 roku. Nierozłącznie powiązani są z tą sprawą Jeźdzcy Apokalipsy.W Biblijnej Księdze Apokalipsy św. Jan opisał 4 Jeźdźców.
-Śmierć
-Głód
-Wojnę
-Zarazę
-W swojej tematycznej wersji Apokalipsy, T. Prattchet wspomniał o piątym, zapomnianym Jeźdźcu, nazywającym się Ronnie Chaos.

Wojna - pierwszy Jeździec Apokalipsy, mógł przejawić się nie tak dawno w Iraku i w okolicznych krajach. W latach 2013–2014 Islamskie Państwo objęło obszar Syrii i sięgnęło do granic Turcji. Ruchy wojenne w Iraku, Syrii i nie tylko tam, spowodowały trwającą do dziś (2020r.) wędrówkę ludów do Europy.
Zaraza - drugi Jeździec Apokalipsy, wyruszył z Chin w 2020 roku. Wcześniej były inne regionalne przymiarki do pandemii. Większość ludzi jedynie poprzez media dowiadywała się o Eboli, o wirusach takich jak; Sars, Zoonoza, Nipah, Chikungunya i nie tylko.
Śmierć - trzeci Jeździec Apokalipsy. Czytam informacje o tym, że po krwawej I Wojnie światowej grypa hiszpanka zabiła co najmniej 50 milionów osób na całym świecie Link. Pożar buszu w Australi z roku 2019 zabrał, jak podają media, ok.1 mld zwierząt. Zakładam, że owadów mogło być 1000 więcej. 
Głód - czwarty Jeździec Apokalipsy, może objąć teraz swoim oddziaływaniem wszystkie obszary ludzkiej egzystencji na Ziemi.

Co dalej?
(W języku polskim) Ronnie Socha, piąty zapomniany Jeździec Apokalipsy miał nazwisko, będące anagramem słowa Chaos. Wikipedia podaje że ``Chaos (gr. Χάος Cháos, łac. Chaos ‘pustka’) – w mitologii greckiej to syn Chronosa (Czasu) i brat Eteru, uosobienie Próżni pierwotnej (stanu przed uporzadkowaniem elementów wszechświata)`` Link. Chaos w powszechnym jednak rozumienie, oznacza zamęt.
Możliwe są zatem co najmniej dwa warianty dalszych materialnych przejawień Apokalipsy.
Pierwszy, to niczym nie opanowany chaos na Ziemi, prowadzący do upadku cywilizacji technicznej, a zatem do zupełnej zmiany oddziaływań istniejących potęg, takich jak np. USA, Chiny, Rosja, które poprzez wojny i naciski gospodarcze wchłonąć mogą w siebie nie tylko kraje leżące w ich pobliżu. Możliwy jest również rozpad owych potęg na mniejsze, skłócone i walczące ze sobą kraiki.
Druga opcja, możliwe jest, że ktoś wreszcie poprosi Boga o uporządkowanie świata i o przejawienie woli Boga.


Dodano : 12-04-2020 Przez: s_majda Przeczytano: 308 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.