Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Film ``Anon`` - czyli jak manipuluje się w jasnowidzeniu

      Film ``Anon`` z 2018r opowiada do świecie przyszłości, w którym na siatkówce oka, komputerowo wyświetlane są w formie gotowych opisów i tabelek, wszystkie wrażliwe dane otoczenia, na których skupia się patrzący. Np. marka, rodzaj krzesła i jego producent. Kaloryczność lodów i ich producent. Nazwisko, wiek, płeć i funkcje pełnione przez dowolne osoby z otoczenia lub nawet mijane na ulicy. Jest to cyfrowy świat z doskonałym systemem komputerowym, kontrolującym wszystko i zapisującym wszystkie dane na każdy temat, z dostępem do wszystkich wspomnień, nawet pobranych od innych osób. Wiele scen pokazuje również komputerowe prowadzenie i sugestie dotyczące tego, jak powinien działać kierowca. Pojawiła się tam bohaterka, potrafiąca wymazywać dane ze wszystkich archiwów i z twardych dysków, sprawiająca tym wiele kłopotów rozmaitym osobom, łącznie z zanikami wspomnień nawet o osobach bliskich.
      Jeśli przeniesiemy sobie do naszej materialnej rzeczywistości, pokazany na filmie mechanizm, wyświetlania danych w oku, to trzeba nam tylko usunąć komputer i cyfrowe dane a na ich miejsce wstawić termin ``jasnowidzenie``.
Obejrzałem na You Tube wiele filmów, w których jasnowidzący Polacy, ujawniają podobne umiejętności, manipulowania innymi, jak główna bohaterka filmu, lub są ofiarami takich działań. 
Warto jednak rozumieć, że nie tylko dziś, ale i w przeszłości osoby dysponujące tak rozbudowanym jasnowidzeniem, używały również hipnoz oraz narkotyków. Główni bohaterowie filmu mieli bliskie relacje, a więc istniała możliwość podania narkotyków i hipnotyczne działania, które w scenariuszu pominięto z wielu względów. Zaniki pamięci kilku postaci filmu, wywodził bym, ze wspomnianych już narkotyków i hipnoz. Polecam film, z uwagi dobrze omówione specyficzne techniki manipulacyjne. Na tej stronie opublikowałem inne materiały dotyczące jasnowidzenia Link.

Przeglądałem kiedyś jeszcze inny film o wampirach i przyszła informacja, że przedstawiono w nim środowisko gejów Hellady, z czasów Pelazgów. Dobrze ten mechanizm ujawnił kolejny  serial ``Księga czarownic`` i książka o tym tytule. Jest tam również poboczny wątek z filmu ``Anon``, czyli relacje intymne gejów z kobietami. Na wielu podobnych filmach mężczyzna jest samotny a kobieta nosi strój roboczy wiedźmy i również nie ma i nie planuje rodziny. Można zatem domniemać geja i kobietę z karmą wiedźmy, próbujących zbudować jakieś trwałe relacje, lub spotykających się doraźnie w celach zbliżonych do prokreacji. W nieco pokręcony sposób pokazano to na filmach z równoczesnym udziałem wiedźm i homoseksualnych mężczyzn. Nie jest mi jeszcze wiadome, dla czego geje pokazywani są na filmach jako wampiry. 


Dodano : 29-05-2020 Przez: s_majda Przeczytano: 144 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.