Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Półkule mózgu. Modlitwa oczyszczająca.
Współautor Zbigniew Urbanowicz.

Na początku korzystnie jest popracować nad uwolnieniem się od obecności aluminium i ołowiu w organizmie. Link

Mózg oczyszczamy etapami. Najpierw lewa półkula potem osobno prawa. Następnie prośba o zharmonizowanie obu półkul.
Mamy też móżdżek i z nim postępujemy podobnie.
Z tekstem koresponduje nagrany na CD materiał dotyczący rozwijania własnego geniuszu umysłowego. LinkBoże proszę otwórz teraz moje serce aż po sam rdzeń i otwórz też moją Duszę aż po jej złotą matrycę. Proszę o pełną boską ochronę całej mojej istoty.
Oddałem już Tobie wszechmogący Boże całą lewą półkulę mojego mózgu.
Oddałem już Miłości przyjaciółce mojej wszystkie wibracje chorób, dolegliwości i kalectw, jakie wytwarzała i przyciągała kiedyś lewa półkula mojego mózgu. Oddałem już Tobie wszechmogący Boże wszystkie intencje, nawyki, potrzeby które motywowały lewą półkulę mojego mózgu, które jej szkodziły.
Oddałem już Tobie Boże mego serca wszystkie mnisie, zakonne, kapłańskie, arcykapłańskie, diakońskie nawyki, energie, intencje jakie szkodziły lewej półkuli mojego mózgu.
Oddałem już Tobie wszechmogący Boże wszystkie szkodliwe energie, wibracje i moce działające przez lewą półkulę mojego mózgu na moje własne energetyczne, fizyczne i duchowe serce, na moją grasicę i czakrę serca. Oddałem już Tobie wszechmogący Boże wszystkie funkcjonujące w świecie przyrody szkodliwe energie i wibracje, wszystkie szkodliwe istoty które negatywnie działały na lewą półkulę mojego mózgu.
Oddałem już Tobie wszechmogący Boże, szkodliwe energie, wibracje i moce działające na lewą półkulę mojego mózgu pochodzące z piramid, z Reiki oraz innych inicjacji.
Żyjąc w Bogu i bożej Miłości, jestem wolny od czczenia i wychwalania tego co szkodzi lewej półkuli mojego mózgu.
Oddałem już Tobie wszechmogący Boże wszystkie szkodliwe energie, wibracje i moce działające na lewą półkulę mojego mózgu a pochodzące ze światów anielskich, astralnych, przyczynowych i mentalncy.
Oddałem już Tobie wszechmogący Boże wszystkie Hierarchie, Struktury, Układy i Zależności w których utkwiła i działała lewa półkula mojego mózgu. Oddałem już Tobie wszechmogący Boże wszystkie szkodliwe energie i wibracje, wszystkie istoty które robiły wrażenie na lewej półkuli mojego mózgu. Oddałem już Tobie wszechmogący Boże wszystkie Hierarchie, Struktury, Układy i Zależności nawet te energetyczne w które uwikłana została lewa półkula mojego mózgu.
Oddałem już Tobie wszechmogący Boże wszystkie szkodliwe energie, wibracje, kody, istoty i moce, które robiły wrażenie na mnie i na mojej Duszy, a które spowodowały negatywne skutki i konsekwencje w funkcjonowaniu lewej półkuli mojego mózgu. Oddałem już Miłości przyjaciółce mojej wszystkie struktury, wzorce chorób, dolegliwości i kalectw, jakie wpływały na lewą półkulę mojego mózgu. Oddałem już Miłości przyjaciółce mojej wszystkie wyobrażenia o karach boskich i piekielnych ograniczających i blokujących przejawianie światła, Rozumu, Intelektu i bożej Miłości w lewej półkuli mojego mózgu. Oddałem już Tobie wszechmogący Boże wszystkie moje misje, ślubowania i transy, które szkodziły lewej półkuli mojego mózgu, które też blokowały we mnie harmonię światła, Rozumu, Intelektu oraz bożej Miłości.
Oddałem już Miłości przyjaciółce mojej wszystkie wibracje, energie żywiołów i klęsk żywiołowych mogących szkodzić mnie i lewej półkuli mojego mózgu. Oddałem już Tobie wszechmogący Boże wszystkie braterskie, siostrzane oraz wszystkie partnerskie szkodliwe energie, wibracje i moce destrukcyjnie działające na lewą półkulę mojego mózgu. Oddałem już Tobie wszechmogący Boże wszystkie kontrolujące, sprawdzające szkodliwe energie, wibracje działające na lewą półkulę mojego mózgu. Oddałem już Tobie wszechmogący Boże wszystkie energie, wibracje, kody i zależności, które pozwalały na ingerencję w działanie i funkcjonowanie mojej lewej półkuli mojego mózgu przeróżnym bogom astralnym, żywym bogom, półbogom, asurom, guru i innym osobom.
Oddałem już Tobie wszechmogący Boże wszystkie energie, wibracje, kody i zależności, które oddawały władzę nad lewą półkulą mojego mózgu fioletowemu Belialowi i archaniołom.
Oddałem już Tobie wszechmogący Boże wszystkie satanistyczne, lucyferańskie oraz im podobne szkodliwe energie, wibracje, oraz istoty działające destrukcyjnie na lewą półkulę mojego mózgu. Oddałem już Miłości przyjaciółce mojej wszystkie datowane na wydarzenia roku 2012 szkodliwe energie, wibracje oraz szkodliwe istoty mogące wówczas działać destrukcyjnie na lewą półkulę mojego mózgu.
Oddałem już Miłości przyjaciółce mojej, wszystkie destrukcyjne proroctwa i zapowiedzi katastrof, nieszczęść, niepowodzeń mających odbyć w przyszłości tej dalekiej i tej bliskiej, a połączonych z lewą półkulą mojego mózgu.
Oddałem już Tobie wszechmogący Boże wszystkie blokady lewej półkuli mojego mózgu wpływające na moje zachowania służbowe w mojej pracy zawodowej, w moich sposobach zarabiania, pozyskiwania pieniędzy i bogactw.
Oddałem już Tobie wszechmogący Boże wszystkie białoastralne oraz im podobne energie działające na lewą półkulę mojego mózgu jakie szkodziły mnie i mojej duszy.

Oddałem już Tobie wszechmogący Boże wszystkie szkodliwe energie, kody, wibracje i moce działające na lewą półkulę mojego mózgu poprzez moją rodzinę żonę /męża/i moich krewniaków.
Oddałem już Tobie wszechmogący Boże wszystkie Hierarchie, Struktury, Układy i Zależności, energetyczne, astralne, mentalne, przyczynowe szkodliwie działające na lewą półkulę mojego mózgu. Oddałem już Miłości przyjaciółce mojej wszystkie postacie, wszystkie energie i moce bodhisattwów, bhaktów oraz buddów szkodliwe działające na lewą półkulę mojego mózgu. Urzeczywistniam trwale w lewej półkuli mojego mózgu harmonię światła, Rozumu, Intelektu oraz bożej Miłości.
Oddałem już Tobie Boże mego serca wszystkie seksualne ślubowania, wyobrażenia i powinności seksualne -obciążające funkcjonowanie lewej półkuli mojego mózgu. Oddałem już Tobie Boże mego serca wszystkie seksualne odpały, seksualne uwikłania obciążające funkcjonowanie i działanie lewej półkuli mojego mózgu.
Oddałem już Tobie wszechmogący Boże wszystkie szkodzące lewej półkuli mojego mózgu relacje z moimi rodzicami i dziećmi, z moimi krewniakami.
Oddałem już Tobie wszechmogący Boże wszystkie żołnierskie, policyjne, wodzowskie i armijne Hierarchie, Struktury, Układy i Zależności szkodzące lewej półkuli mojego mózgu. Oddałem już Tobie wszechmogący Boże wszystkie żołnierskie, policyjne, wodzowskie i armijne rozkazy, zobowiązania, polecenia, które oddziaływały na lewą półkulę mojego mózgu. Oddałem już Tobie wszechmogący Boże wszystkie negatywne intencje, nawyki, potrzeby jakie blokowały lewą półkulę mojego mózgu, jakie jej szkodziły.
Oddałem już Tobie wszechmogący Boże wszystkie magiczne i czarno magiczne Hierarchie, Struktury, Układy i Zależności jakie blokowały lewą półkulę mojego mózgu, jakie jej szkodziły. Oddałem już Tobie wszechmogący Boże wszystkie energie, kody, wibracje magiczne i czarno magiczne niszczące i blokujące przejawianie się światła, Rozumu, Intelektu oraz bożej Miłości w lewej półkuli mojego mózgu.

Fragmenty Dodane przez
s_majda dnia maj 02 2009 20:19:00 · 3 Komentarzy · 1803 Czytań · Drukuj
Dodano : 02-05-2009 Przez: s_majda Przeczytano: 1791 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.
 • s_majda 27-08-2010 12:29:29
  Tekst jest obszerny i w trakcie nagrywania na CD pojawiła się dusza znajomej, która kiedyś mnie zniewoliła. Stała obok i zafrasowana przyglądała się jak jedna pod drugiej znikają nałożone przez nią ograniczenia. Hipnozy z jej strony puściłem już wcześniej. Tego, że coś mieszała w samym mózgu poprzedniego awatara mojej duszy nie bylem do tej pory świadomy.
 • s_majda 28-08-2010 10:59:44
  Przed pierwszym odsłuchaniem nagrania coś się przepaliło w komputerze. Nie przypadek to. Zanim on wróci z naprawy, minie kilka tygodni obecnego stanu.
 • s_majda 02-04-2012 08:09:06
  Na warsztatach pojawiła się kwestia udaru mózgu, który kiedyś położył młodego człowieka. Rehabilitacja i wsparcie medyczne sprawiło, że w znacznym stopniu powrócił już do zdrowia.

  Zaproszona jego dusza, pojawiła się w koronie na głowie. Równocześnie nadeszła inf, że korona uciskająca mózg i jego energetykę, jest jedyną przyczyną dolegliwości. Zwrócono duszy uwagę na potrzebę zdjęcia korony z głowy. Kategorycznie odmówiła.

  Następnego dnia dociekałem dlaczego osoba z mojej rodziny trafiła ostatnio do szpitala, również po niedotlenieniu mózgu. Zaproszona dusza pojawiła się w cesarskiej purpurze z ogromną koroną na głowie. Dusza na sugestię, że powinna ją zdjąć i oddać Bogu tupnęła nogą i kategorycznie odmówiła.

  Niektórym negatywne skutki ich pychy, samouwielbienie są cenniejsze niż własne zdrowie i spokój w rodzinie. Uważają, że cena bycia sparaliżowanym ludzkim warzywem, jest lepsza niż uwolnienie się od tego co uciska i co już dawno odeszło. Było się kiedyś cesarzową, ale upadek duchowy sprawił, że widać dziś osobę tylko jako niepokorną szwaczkę czy pomocnika murarza. Dusze jednak niekiedy wolą trzymać się tamtej pamięci, splendoru. W końcu cesarzom padano do stóp.

  Warto jest wielkim dostojnościom objeść woreczek żółciowy oraz wątrobę. Tego pierwszego pożartego przez nienawiść oraz pychę, mogą nie mieć.
 • s_majda 22-07-2020 21:29:55

  Po dłuższej przerwie wysłuchałam dziś obszernej modlitwy oczyszczającej i harmonizującej półkule mózgowe. Po tym pojechałam rowerem na zakupy. W drodze powrotnej dwukrotnie prawie przewróciłam się bez żadnej przyczyny. Postanowiłam przyjść do domu prowadząc rower. Z otrzymanego listu. Powiem tak.... to typowe odreagowania. Mijają w ciągu dnia.