Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Natychmiastowe uzdrawianie – rozmowa

Natychmiastowe uzdrawianie – rozmowa z 3.04.21r 

Małgorzata Krata,
Zastanawiam się od wczoraj czemu Bóg nie robi natychmiastowych uzdrowień, cudów, materializacji takich jak umieją dżiny? Przecież mógłby i potrafi.
Może robił i nic z tego dobrego nie wyszło? Np. Dusze nie wyciągały wniosków i dalej popełniały te same błędy?

Sławomir Majda
Nie zdziwiłbym się zapytaniem od Boga, zadanym w powątpiewającym stylu ,,natychmiastowe uzdrowienie?...." (w sensie ...ale jak to?)

Sławomir Zgłobicki,
W ``Wonder Women 1984`` było od razu wszystko. I skutki były jakie były, ale nie będę ujawniał fabuły. Film nudny, ale pokazuje ciekawe skutki natychmiastowych materializacji i spełniania życzeń.

Małgorzata Krata,
W takich natychmiastowych to wychodzi, że specjalizują się w tym bóstwa dla popularności i zrobienia sobie dobrej marki. A jak ktoś chce z Bogiem to i tak musi swoje przecierpieć. A powinno być to zabrane bóstwom i dżinom, bo same z tego problemy i rosnące bałwochwalstwo, a powinno być zarezerwowane tylko dla Boga.

Sławomir Zgłobicki,
Nudno by było.

Małgorzata Krata,
Przecież mi nawet nie chodzi o wypowiedzenie jednego słowa, ale o to, że ktoś woła rok do Boga i nic. A dżiny i bóstwa zrobią pokazówkę w jednej chwili i jest. Jakby dostały idealne narzędzia do krzewienia bałwochwalstwa. Gdyby nie było cudów, nie byłoby 99% bałwochwalstwa a tym samym byłoby mniej problemów. Nawet dla zrobienia kogoś świętym musi być udowodniony cud- zwykle w formie uzdrowienia, przez Bóstwa obojętnie jakiej sekty, aby tylko jakieś były.

Sławomir Zgłobicki,
Gdyby nie robili cudów, to by nie mieli tego doświadczenia, a zatem nie było by punktu odniesienia, aby nie robić cudów. Nikt nie wierzy na słowo przecież. Każdy sprawdza i na podstawie tego ma doświadczenie, taki świat. Ciesz się, że masz wzorce z poprzednich wcieleń duszy, inaczej mogła byś skończyć i chcieć doświadczać zabijania, ćpania na potęgę itd.

Małgorzata Krata,
Tylko, że Dusze robią wciąż i wciąż to samo. Kilka wiodących w robieniu bałwochwalstwa i bogowania innym Dusz, jakoś nie wyciągnęło wniosków.

Sławomir Zgłobicki,
Może z naszego punktu widzenia. Z punktu widzenia ich może to jest krótko.

Małgorzata Krata,
Jakby nie patrzeć to tysiące lat, wciąż ci sami, znaczy te same Dusze odnawiają sobie chęci bycia bogami. Zero refleksji? I robią kolejną religię. Nigdzie nie ma pani Halinki z piętra niżej tylko wciąż te same postacie i Dusze w nowych inkarnacjach, pod innym imieniem.

Sławomir Majda
Gosia to tu w tym wymiarze- w innych wymiarach są inne postacie i inne dusze. To taki program jak w kinie. Idziesz albo na film o Winnetou albo na kreskówkę. Jezus powielił wszystkie cuda jakie robiła jego Dusza w inkarnacji Dionizosa. Wcielili się obaj z niepokalanego poczęcia, po trzech dniach zmartwychwstali. Może dla tego Chrześcijanie tępili mity greckie w okresie własnej ekspansji, aby sprawa nie została nagłośniona.

Małgorzata Krata,
Donosisz nam informacje z innych wymiarów egzystencji, co potwierdza mój poprzedni wpis.


Dodano : 03-04-2021 Przez: s_majda Przeczytano: 118 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.