Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Kontrolowanie przez Boga - modlitwa

Proszę Boże, otwórz moje serce i Duszę.
Wspólnie z moją Duszą dziękujemy Boże za to, że chronisz nas i całe masy ludzkie przed nieuchronnymi błędami i przed ich negatywnymi skutkami.
Dziękujemy Boże za to, że zawsze chronisz nas i innych od bycia bezwolnym narzędziem przeznaczenia i od naszej własnej lub cudzej nieprzewidywalności.
Akceptujemy zwracanie uwagi Boga na detale zamierzeń, myśli, słów, uczynków.
Wspólnie z moją Duszą dziękujemy Boże za uwolnienie nas i innych, od bycia uzależnionymi od kontrolowania innych i Boga.
Akceptujemy poczucie bezpieczeństwa, zawsze zapewniane przez Boga, jak również osiągane poprzez poświęcanie uwagi szczegółom i przez unikanie kontroli wszystkiego i wszystkich.
Dziękujemy Boże, za Twoje trwałe zwracanie uwagi na najdrobniejsze detale wszystkich aspektów naszej i cudzej egzystencji. Dziękujemy Boże za trwałe zapewnianie nam poczucia bezpieczeństwa poprzez Twoje skrupulatne poświęcanie uwagi wszystkim szczegółom i Twoją absolutną kontrolę wszystkiego,.
Dziękujemy Boże za to, że żadne ważne lub błahe działanie na świecie lub w rodzinie nie może być wykonane właściwie bez udziału Boga i bez Boskich kreacji i współudziału Dziękujemy Boże za to, że Ty jesteś jedynym trwale pilnującym, aby nikt i nigdzie nie zboczył z właściwej drogi Istot Boskiego światła.
Przepraszamy Boże, za nasze lub cudze kontrolowanie wszystkich i wszystkiego z powodu naszego lęku, z powodu misji, ślubowań, hipnoz, z powodu cudzego nakazu, za wywoływanie większych szkód kontrolowaniem niż lękiem.
Przepraszamy Boże za zbierania dowodów na to, że trzeba kontrolować jeszcze dokładniej. Przepraszamy Boże, za przypisywanie Tobie wielu przywar udających cnoty, Przepraszamy Boże za irytowanie Ciebie naszym i cudzym kontrolowaniem.

Autor Sławomir Majda w oparciu o inspiracje z książki pt.: ,,Emocjonalne wampiry`` A Bernsteina.


Dodano : 23-01-2022 Przez: s_majda Przeczytano: 283 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.