Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Hexen bestie we własnej rodzinie


Szanowny czytelniku jeśli Twoja połowica do rozmów domowych przybiera taką postawę jak te wiedźmy z  Motherland, to jej Dusza z dużym prawdopodobieństwem zakłada na zęby drugą SZTUCZNĄ szczękę, aby wyglądały mniej więcej tak, jak u ryby zwanej Żabnica.

Pierwszą ,, Hexen bestie” spotkałem w marcu 2023r. W astralu twarz była normalna jak typowa twarz kobieca, ale zęby miała długie na 5cm.  Nie chodzi mi o makijaż pokazany poniżej na obliczu aktorki, ale o zęby – długie na kilka centymetrów. Na filmie pt. ,,Grimm” zęby te zostały pominięte, bo aktorki nie mogłyby domykać szczęk, ani wypowiadać się. Najdłuższe zęby jakie widziałem w astralu miały kilkanaście centymetrów.

 

 

 

 

 

 

 

 Opisano ,,Hexen bestie” jako zwykłe kobiety, zmieniające się w ,,czarodziejskie bestie”. Filmy o podobnej tematyce traktuję tylko jako źródło informacji, wymagających weryfikacji i dociekania, czy nie posiadamy podobnych uwikłań.


Skąd wziął się ten wzorzec ?
Prawdopodobnie, któraś kobieta, a raczej jej Dusza pamiętająca wcielenia w rybę żabnicę, wymyśliła te dodatkowe sztuczne zęby, dla odstraszania małżonka. Awantury domowe są powszechne, również w Polsce. Po wojnie rozwodów było ok. 12-15%. Obecnie odsetek wynosi więcej niż 30%, gdzie w miastach  sięga około 45%. Z wyjątkiem policjantów z ilością 70% (zapewne też u żołnierzy). Zwróćmy uwagę, że oba te zawody wbudowują agresywność w ludzką naturę pracownika zatrudnionego w firmie.
Na domowe awantury w stylu ,,Hexen bestie”, warto popatrzeć okiem mężczyzny - ofiary kobiety awanturnicy. Wątki przemocy domowej ze strony mężczyzny mogą wynikać z tego, że Dusza - ofiara ataku ,,Awanturnicy – Bestii” widzi jej dodatkowe zęby i odruchowo reaguje obronnie. Pamiętajmy, że nie wszyscy mężczyźni muszą być agresywni z natury. Lata bezprzyczynowego domowego wrzasku mogą wyrobić negatywne nawyki, również u spokojnego osobnika.

W języku polskim znana jest pokrewna definicja do Hexenbestii - mianowicie ryjówka. Na filmie Grimm komendant policji ma taką mamusię, dziewczynę i on też ma ten sam wzorzec


Dodano : 28-03-2023 Przez: s_majda Przeczytano: 997 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.
  • s_majda 07-04-2023 06:47:12

    Zauważyłem, że prezydent Duda w swych wystąpieniach podnosi ton głosu prawie do krzyku. Nie jest to jeszcze wrzask, ale trudy niezrozumienia przez niego pełnionej funkcji, stają się mocno widoczne.