Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Prostytucja - dekret uwalniający od obciążeńPozwalam sobie z przyjemnością przedstawić króciutki wstęp do pięknego dekretu afirmacyjnego poświęconego prostytucji. Nierząd, sprzedawanie siebie, sprzedawanie ciała za pieniądze, seks uprawiany za pieniądze są tak obszernym zagadnieniem, że udostępnienie całego dekretu na tych łamach nie jest możliwe. W poniższym fragmencie dekretu omówiono zaledwie kilka z przeszło 150 charakterystycznych obciążeń prostytutki.

Proponowana opcja modlitwy stworzona została z myślą o byłych (żeńskich i męskich) prostytutkach, o istotach doświadczających dzisiaj rozmaitego pomieszania w seksie, jakie nie da się wytłumaczyć ot tak porostu. Dziś jest to dla mnie zwyczajne uzdrawianie kobiecości a nie jakiś wyszukany temat.

Zajrzyjmy co da się wrzucić do owego kociołka.
Dręczy nas coraz młodsza konkurencja na rynku pracy?
Zaburzenia erekcji członka – czemu nie?
Barwienie włosów na kolor czerwony.
Dzierganie tatuaży.
Kolczyk w nosie i nie tylko tam.
Opinię kobiety – skoro 70% amerykanek przyznaje się do tego, że nie może doświadczyć orgazmu przy penetracji, to i ja nie muszę go przeżywać – uważam za głośne wołanie bolejącej duszy o terapeutyczną pomoc.
Niech zainteresują się nim również te osoby, które w afirmacyjnych kolumnach reakcji dot. pieniędzy jako źródło potencjalnego łatwego dochodu zapisały sobie prostytucję czy genitalia. Na swój sposób płodna praca prostytutki wydaje się być zawodem zajmującym więcej czasu niż setki lat i więcej niż tysiące. Przyjrzyjmy się, choćby pobieżnie, naszym seksualnym lękom, fobiom, filiom, fiksacjom.
Z dekretem powinny popracować też osoby samotne, ci którym miesza się w związkach i ci którzy pieniądze otrzymują z nie do końca czystych interesów.

Praca z tekstem niewątpliwie przyniesie – bez względu na przejawianą aktualną płeć, orientację seksualną – wiele zaskakujących wspomnień i wydobędzie na wierzch mechanizmy funkcjonowania o jakich nikt chyba nie marzy a jakie niestety realizujemy na co dzień.

Przyda się równoległe przerobienie podobnego dekretu poświęconego papieroskom i wódeczce, narkomani, alkoholizmowi, DDA i ogólnie wzorcom nieprzytomności, tym umiłowanym siostrom każdej prostytutki.

W ciszy medytacji, w modlitwie poświęconej prostytucji rozpoznajmy to co blokuje 2 czakram, kundalini i serduszko.

Jestem wdzięczna Tobie Boże za to, że otworzyłeś moje własne serce na uwolnienie mnie od całej mojej przeszłości prostytutki od wszystkich seksualnych uwikłań.

... Przebaczam sobie teraz to, że kiedyś uprawiałam prostytucję sakralną. Przebaczam sobie teraz to, że inkarnowałam kiedyś w narodach które prostytucję świątynną uznawały za rzecz normalną i obowiązkową dla każdej szanującej się kobiety. Przebaczam sobie teraz to, że długi czas spędzałam pod rozmaitymi świątyniami czekając na mężczyznę jaki będzie uprawiał ze mną seks za pieniądze. Przebaczam teraz wszystkim mężczyznom jacy uprawiali ze mną seks przed świątyniami i jacy płacili mi za to pieniądze…

Przebaczam teraz wszystkim którzy kiedykolwiek potępiali mnie, karali mnie za uprawianie seksu za pieniądze. Przebaczam teraz wszystkim którzy kiedykolwiek zachęcali mnie najpierw a potem potępiali mnie i karali za prostytucję, za uprawianie seksu za pieniądze. Akceptuję to, że po upływie wielu wcieleń uprawianie seksu za pieniądze stało się naganne i potępiane przez zachwalających je uprzednio kapłanów i całe społeczeństwo…

Przebaczam sobie teraz to, że przez długi czas, że przez wiele wcieleń żyłam w odrębnym świecie, wywołującym wrażenie zstępowania w dół po stopniach grzechu i docierania na samo dno człowieczeństwa. Przebaczam sobie teraz to, że pragnęłam zejść na samo dno po kręgu spirali zniszczenia i autodestrukcji. Przebaczam sobie teraz to, że dużo łatwiej było mi upaść w jeszcze większą nędzę, jeszcze większą biedę, większe wyuzdanie niż wznosić ponad ograniczenia i niemoc.

Przebaczam sobie teraz to, że wpisałam się kiedyś łatwo w rejestr prostytutek handlujących swoim ciałem i seksem. Przebaczam sobie teraz wszystkie trudności jakie napotkałam kiedy pragnęłam wykreślić się z tej ewidencji prostytutek. Przebaczam sobie teraz to, że przez długi czas, że przez wiele wcieleń, nie potrafiłam sama podźwignąć się z upadku. Przebaczam teraz wszystkim którym zależało abym jak najdłużej przebywała na samym dnie.

Przebaczam sobie teraz to, że nadwerężyła mi się kiedyś sama idea cnoty i miłości. Przebaczam sobie teraz to, że kiedyś rozmyło mi się pojęcie grzechu oraz występku i dołączyłam tak do grona niepokornych, otumanionych i nieprzytomnych. Przebaczam sobie teraz to, że kiedyś zachwycałam się prostytutkami, ich pracą i swobodą życia. Przebaczam sobie teraz to, że zazdrościłam heterom, prostytutkom ich sposobu na życie i nasycenia seksem. Przebaczam sobie teraz wiarę w to, że prostytucja jest tą formą miłości jaka nie żywi się kłamstwem z uwagi na fakt, że płacący zawsze znajduje to, czego szuka.

Przebaczam sobie teraz to, że inkarnowałam na całym świecie jako prostytutka sprzedająca ciało i seks w wielu burdelach i w wielu krainach. Przebaczam sobie teraz, że to właśnie w tych burdelach rozsianych na całym świecie zadzierzgnęłam znajomości i stworzyłam związki z istotami jakie przyniosły mi najwięcej cierpienia i męczarni. Przebaczam sobie teraz to, że nie potrafiłam samodzielnie wyplątać z tych karmicznych obciążeń i z tych wszystkich znajomości.

Przebaczam sobie teraz to, że jako prostytutka zawsze myślałam jak dziecko które nie osiągnęło dojrzałości. Przebaczam sobie teraz to, że mój zawód wykonywany kiedyś od wczesnej młodości nie pozwolił mi na rozwój duchowy i ewolucję ku boskiej miłości, szczęściu.

Miłością Twoją Boże dopomóż mi teraz uzdrowić moje relacje ze wszystkimi istotami jakie dopiekły mi i jakie niszczyły mnie w burdelu, w inkarnacjach kiedy to przejawiałam się jako prostytutka. Boże chroń mnie Miłością Twoją od tych wszystkich istot których obecność w moim życiu, może jeszcze dalej zakłócać moje szczęście, ograniczać mój rozwój, swobodę życia.

Przebaczam teraz wszystkim którzy troszczyli się o mnie jako o źródło pieniędzy i obiekt służący do zaspokajania ich seksualnych potrzeb i wynaturzonych oczekiwań. Przebaczam teraz wszystkim którzy mieli swoje interesy aby przyjaźnić się ze mną, aby zabiegać o moje uznanie o moje względy. Przebaczam teraz wszystkim którzy nadzorowali moją pracę prostytutki. Przebaczam teraz wszystkim do których należał mój czas, moje ciało i moje zarobione ciałem pieniądze… Przebaczam teraz wszystkim którzy za moje pieniądze zarabiane seksem, moim ciałem, pragnęli bawić się, pić, palić, kupować sobie posiadłości. Przebaczam teraz wszystkim którzy moje pieniądze zarabiane seksem chcieli wydawać w zależności od swych gustów i upodobań.

Przebaczam sobie teraz tworzenie nieodłącznej pary z moim alfonsem, sutenerem, z moją własną burdelmamą. Przebaczam teraz wszystkim którzy zgłębiając tajemnice mojego ciała pragnęli posiąść moją duszę i mój umysł. Przebaczam teraz wszystkim którym to się udało wykonać...


Dodano : 24-02-2008 Przez: S Majda Przeczytano: 1265 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.
 • s_majda 12-08-2010 14:27:54
  Oglądałem program o Herbacianym szlaku w Tybecie. W jakimś rejonie kobiety mają 2-3 legalnych mężów. Państwo Chińskie to wspiera i tłumaczy polityką prorodzinną. Kobieta nie może tam legalnie rodzić więcej niż 2 dzieci. Zatem 2 mężczyzn ma 2 żony i łącznie 4 dzieci. W tym okręgu zaś 2 mężczyzn z 1 żoną daje tylko przyrost 2 dzieci.
 • s_majda 19-10-2010 20:54:28
  Słuchając modlitw dotyczących prostytucji mam już świadomość dlaczego doświadczyłam tego wszystkiego i dlaczego tak postępowałam a nie inaczej. Wielka szkoda, że jest tak mały zakres wiedzy na ten temat we wszystkich sklepach ezoterycznych i że praktycznie nie ma dobrych wskazówek dotyczących prawidłowego uwalniania się od negatywnych wzorców i mechanizmów. Zawsze czułam, że to czego doświadczyłam to nie dotyczy tylko tego życia ale sięga to o wiele, wiele głębiej. z otrzymanego listu
 • s_majda 25-07-2012 08:50:49
  Prostytucja-Intencje do oczyszczenia

  1. do seksu z wieloma mężczyznami/kobietami, dziećmi, zwierzętami, kosmitami

  2. do noszenia ubrań, ozdób prostytutek, alfonsów, burdelmamy

  3. do zachowań prostytutki, alfonsa, burdelmamy

  4. do przejawiania, posiadania, przyciągania w energetykę własną, mojej Duszy, całej mojej istoty wszelkich myślokształtów motylów, tatuaży oraz innych znamion prostytutki, alfonsa, burdelmamy

  5. do utrzymywania niewolników seksualnych

  6. do utrzymywania prostytutek

  7. do posiadania alfonsów, burdelmam, prostytutek

  8. do bycia, przejawiania się jako burdelmama

  9. do przyjmowania licznych podarunków od prostytutek, alfonsów, dzieci za seks

  10. do odbierania mężczyzn, kobiet, dzieci innym osobom

  11. do mamienia, zaślepiania mężczyzn, kobiet

  12. do rytualnego seksu

  13. do utrzymywania haremu

  14. do bycia władcą haremowym

  15. do zabijania z zazdrości o partnera

  16. do utrudniania życia partnerowi/partnerce

  17. do przyciągania, przejawiania zależności prostytutki, burdelmamy, alfonsa

  18. do seksu pod wpływem transów alkoholowych, narkotycznych, hipnotycznych oraz wszelkich innych
 • s_majda 28-10-2012 11:31:58
  Woody Allen rozmawiał z prostytutką i wspomniał, że ma jakąś czarną dziurę dotyczącą tutaj i teraz.

  -Czy ty przynajmniej wiesz co to jest czarna dziura.

  - Oczywiście, codziennie zarabiam nią na życie.

  -Dlaczego zajmujesz się prostytucją?

  -Bo to lepsze niż bycie kelnerką

  -Kelnerka to chyba najgorsza na świecie profesja, skoro wszystkie mówicie tak samo.
 • Sławomir M. 06-07-2013 11:00:07

  Długi finansowe

  [10:44:13] Marlena: tez tak pomyslalam :)

  u mnie nowa wiadomosc

  bardzo pozytywna

  jak na moje mozliwosci

  noo oczywiscie tu pomoc przyszla od Stwory

  w tym tygodniu poukladalam sobie od ostatniego niespodziewanego rachunku

  za stary samochod bo mi go w tamtym miesiacu odcholowali

  chyba Ci pisalam poszlam z tym rachunkiem do banku i w duchu poprosilam Boga

  prosze aby to juz byl moj ostatni dlug "Prostytutki" i podziekowalam za wysluchana nasza Modlitwe

  i powiedzialam zaczynam bez dlugow od nowa

  noooo

  i zaczelo sie dziac

  wpadlo mi do glowy nastepnego dnia ( oczywiscie tu podpowiedzi od kochanego Stwörcy)

  aby isc do banku i spytac sie czy by mi nie dali kredyt

  wiekszy aby dlugi posplacac i splacic do konca ten starszy samochod

  nie moge teraz wszystkiego dokladnie opisac

  ale tak sie fantastycznie podzialo

  mam dobry plan na finanse

  dostalam pomoc od banku

  [10:50:50] Mirka: :)

  [10:50:55] Marlena: poukladalam finanse

  a Bog po paru handlarzach

  ja sie wciaz pytalam Stworcy co dalej

  przyslal mi takie Piekne Autko

  ze moj brat cieszyl sie

  ale prawie plakal z zazdrosci ( nie negatywnie)

  bo moje auto ma leprze wyposazenie od jego auta ktore on tez niedawno kupil a jest o polowe tansze

  wszyscy sie dziwia jak to sie stalo

  w poniedzialek odbieram auto

  a i mam lepsza kontrrole nad finansami

  mam jeszcze kredyt do splacenia

  ale juz plan jak i kiedy i czuje sie lzejsza

 • s_majda 21-03-2019 08:18:37

  Przebaczam teraz Bogu, który powodował rozmaite działania ku pożytkowi zbytnio opieszałych ludzi jak min.:

  -Ozeaszowi wziąć za żonę wszetecznicę i jeszcze raz pokochać kobietę złych obyczajów i cudzołożnicę

  -Ezechielowi spać na prawym boku przez 40 dni i przez 150 dni na lewym

  (Na podstawie Biblii i książki ``Dzieje Miłości Bożej``)

 • s_majda 21-03-2019 11:47:42

  W didaskaliach księgi Ozeasza podano, że opinia o matce przechodzi na dzieci.

 • s_majda 04-01-2020 13:23:41

  ``Dziewczyny brali chętnie żołnierze. A garbatą świniopasy, bo była tania``. Temat szykanowania niepełnosprawnych  również i w tym zawodzie był dawnej istotny jak to wyjaśniono w serialu Weidźmin -Netfix.