Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Jaszczury; uwalnianie się od ich wpływu. Modlitwa
Link do zebranych informacji na temat astralnych, oraz inkarnowanych jaszczurów.

Otwórz proszę Boże moje serce oraz moją duszę.
Oddałem Tobie Boże twórczej mocy Miłości blokowanie się i cały mój własny opór przed uwolnieniem się od wpływu jaki wywierały na mnie oraz moją duszę astralne i inkarnowane jaszczurze rasy. Trwale i bezpiecznie wyrażam boże światło, zdrowie, bożą miłości wolny od ingerencji astralnych i ziemskich jaszczurów. Oddałem Tobie Boże twórczej Miłości blokowanie się oraz cały energetyczny i mój materialny opór przed światłością i miłością w sercu, opór jaki powstał na skutek ingerencji i kodowań ze strony jaszczurów astralnych oraz ich dusz. Proszę Boże skasuj, wchłoń w siebie i zneutralizuj wszystkie moje zależności od astralnych i ziemskich jaszczurów. Oddałem Tobie Boże twórczej mocy Miłości blokowanie się, cały mój własny opór i niechęć do ciała, niechęć wobec własnej duszy wkodowane w moje energie przez astralne i inkarnowane jaszczurze istoty.
Oddałem Tobie Boże twórczej Miłości intencje, nawyki, potrzeby; przejęte i wkodowane w moje energie przez astralne i inkarnowane jaszczurze istoty. Jestem wdzięczny tobie Miłości przyjaciółko mego serca, że skasowałaś wszystkie podłączenia i kanały pomiędzy mną i wszystkimi jaszczurami, oraz ich duszami. Oddałem Tobie Boże twórczej mocy Miłości blokowanie się i cały mój własny opór przed jasnowidzeniem, jasnosłyszeniem ;wkodowany w moje energie przez astralne i inkarnowane jaszczurze istoty.
Oddałem Tobie Boże twórczej mocy Miłości kręgi magiczne, lucyferańskie, satanistyczne, biało-astralne i inne obce mi zniewalające kręgi, litery, cyfry, symbole, wibracje działające wokół mnie i wokół mojej duszyczki- a wynikające z ingerencji i kodowań ze strony jaszczurczych ras oraz ich dusz. Proszę Boże wchłoń w siebie i zneutralizuj wszystkie te kręgi, litery, cyfry, symbole. Oddałem Tobie Boże twórczej mocy Miłości blokowanie się i cały mój własny opór przed doświadczaniem małżeńskiego szczęścia i małżeńskiego seksu; wkodowane w moje energie przez astralne i inkarnowane jaszczurze istoty.
Oddałem Tobie Boże twórczej Miłości wszystkie przyjęte i narzucone presje ze strony jaszczurów astralnych oraz ich dusz. Oddałem Tobie Boże twórczej Miłości wszystkie misje, ślubowania, przysięgi oraz transy i hipnozy; przyjęte i narzucone ze strony jaszczurów astralnych oraz ich dusz. Oddałem Tobie Boże twórczej mocy Miłości blokowanie się i cały mój własny opór przed przyjmowaniem i dawaniem przebaczenia, wkodowany w moje energie przez astralne i inkarnowane jaszczurze istoty.
Oddałem Tobie Boże twórczej Miłości wszystkie kanały energetyczne i wszystkie energetyczne podpięcia przyjęte i narzucone ze strony jaszczurów astralnych i oraz ich dusz. Proszę Boże dawco życia, przejmij na siebie odpowiedzialność za wszystkie działania astralnych i ziemskich ras jaszczurów wobec mnie i mojej duszy.
Oddałem Tobie Boże twórczej Miłości wszystkie moje spętania i blokady nałożone na mnie przez kapłanów i sekty religijne, inspirowane przez astralne i wcielone jaszczury. Proszę Boże wchłoń w siebie i zneutralizuj cały ten opór oraz spętania i blokady. Oddałem Tobie Boże twórczej Miłości wszystkie moje spętania i blokady nałożone na mnie przez moją rodzinę i przez moich najbliższych, inspirowanych przez astralne i wcielone jaszczury. Proszę Boże wchłoń w siebie i zneutralizuj cały ten opór oraz spętania i blokady. Proszę Boże zawsze chroń mój dom i moją rodzinę od ingerencji ze strony astralnych jaszczurów oraz ich dusz. Oddałem Tobie Boże twórczej Miłości wszystkie moje spętania i blokady wynikające z nieprzytomności, z urojeń i nietrzeźwości inspirowanych przez astralne i wcielone jaszczury.
Oddałem Tobie Boże twórczej Miłości wszystkie moje spętania i blokady wmówione mi, wmówione mojej duszy i jej ziemskim awatarom przez astralne i wcielone jaszczury. Oddałem Tobie Boże twórczej Miłości wszystkie moje spętania i blokady wynikające ze zobowiązań i umów zawartych z jaszczurami astralnymi i ziemskimi oraz z ich duszami. Proszę Boże wchłoń w siebie i zneutralizuj cały ten opór oraz zobowiązania i umowy.
Oddałem Tobie Boże twórczej Miłości wszystkie moje spętania i blokady wynikające z błędnych przekonań moich oraz mojej duszy, wpojone mi przez jaszczury i inne rasy astralne. Proszę Boże wchłoń w siebie i zneutralizuj cały ten opór oraz te błędne przekonania. Oddałem Tobie Boże twórczej mocy Miłości blokowanie się oraz cały mój własny opór przed wyrażaniem bożego bogactwa finansowego, hojności, materialnego i bożego dostatku, wkodowany w moje energie przez astralne i inkarnowane jaszczurze istoty. Oddałem Tobie Boże twórczej Miłości wszystkie moje spętania i blokady, wynikające z negatywnych nastawień moich własnych oraz mojej duszyczki zainspirowane przez jaszczury i inne rasy astralne. Proszę Boże wchłoń w siebie i zneutralizuj cały ten opór oraz negatywne nastawienia. Oddałem Tobie Boże twórczej mocy Miłości blokowanie się i cały mój własny opór przed wyrażaniem bożej różowej Miłości oraz wszystkich innych bożych pozytywnych energii, opór wkodowany w moje energie przez astralne i inkarnowane jaszczurze istoty.
Proszę Boże dawco życia, przejmij na siebie odpowiedzialność za wszystkie działania astralnych i ziemskich ras jaszczurów wobec ludzi oraz naszych dusz. Jestem wdzięczny Tobie Boże, przyjacielu mojej duszy, że skasowałeś wszystkie podłączenia i kanały pomiędzy moim sercem, moimi czakrami, moim ciałem a wszystkimi jaszczurami, od których ja byłem uzależniony. Oddałem Tobie Boże twórczej mocy Miłości blokowanie się i cały mój własny opór przed wyrażaniem radości istnienia oraz pełni szczęścia, wkodowany w moje energie przez astralne i inkarnowane jaszczurze istoty. Oddałem Tobie Boże twórczej Miłości wszystkie moje błędne poglądy religijne, narzucone mi i mojej duszy przez jaszczury i inne rasy astralne. Oddałem Tobie Boże twórczej mocy Miłości blokowanie się oraz cały mój własny opór przed doświadczaniem zdrowia mojego ciała fizycznego i zdrowia moich energii, wkodowane w moje energie przez astralne i inkarnowane jaszczurze istoty. Oddałem Tobie Boże twórczej mocy Miłości blokowanie się i cały mój własny opór przed oświeceniem, wkodowane w moje energie przez astralne i inkarnowane jaszczurze istoty. Oddałem Tobie Boże twórczej siły Miłości zachłanność na wojenne przygody, potyczki i bitwy, wkodowane w moje energie przez astralne i inkarnowane jaszczurze istoty. Biały astral. Modlitwa uwalniająca Link
Na stronie MINW jest wiele art. poświęconych obu zagadnieniom.
Dodano : 09-05-2010 Przez: s_majda Przeczytano: 1896 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.