Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Odpinanie po zwierzęcych ogonów.
Temat jest zrozumiały dla osób zajmujących się Regresingiem®, i dla tych co znają Caycowską spuściznę. Nasze dusze w poprzednich wcieleniach sporadycznych mogły inkarnować w ciałach zwierząt i ciałach atlantyckich pół-ludzi. Mity greckie oraz bliskiego wschodu zapisały wizerunki rozmaitych kombinacji ludzi ze zwierzętami jak centaury, syrenki, Minotaury itp. Niektórzy na sesji przypominali sobie inkarnacje w ciała delfinów. Ja odreagowywałem komuś wcielenie spędzone w małpim gaju. Po takich wcieleniach, dusza może pamiętać, że ma ogon na końcu kręgosłupa.
Modyfikacje z wcieleń zwierzęcych mogą być zapisane w dowolnym fragmencie ciała na poziomie łańcuchów DNA. Jakiś maleńki jego fragment dusza mogła zapamiętać i przenieść do dnia dzisiejszego. Sam dopiero niedawno pracowałem nad taką przeszłością.
Obok ogonów możemy mieć w genach rozmaite inne zwierzęce pamiątki.
Twarda podeszwa- czemu nie po kopytkach?
Wielkie uszy? Hm to akurat dowód długowieczności i doskonałej pracy nerek. Obfite owłosienie na całym ciele- kto wie?

Proszę, otwórz teraz Boże moje serce.
Oddałem Tobie Boże dawco życia, wszystkie moje własne energetyczne i fizyczne ogony. Proszę usuń je, odłącz z moich energii. Oddałem Tobie Boże dawco życia, wszystkie ogony, które dusza moja przeniosła do obecnego wcielenia z przeszłości zwierzęcej i półzwierzęcych ciał. Proszę usuń je, odłącz z moich energii. Oddałem Tobie Boże dawco życia, wszystkie ogony, które dusza moja przeniosła do obecnego wcielenia poprzez błędne decyzje, zbędne pomysły, i z racji nieczystych intencji. Proszę usuń te ogony, odłącz z moich energii.

Oddałem Tobie Boże dawco życia, wszystkie kotwice, chipy, blokady jakie utrzymywały we mnie oraz w mojej duszy energie, sekwencje DNA, oraz komórki kształtujące się mój ogon. Proszę dokonaj ich kasacji i zneutralizuj też Boże wszystkie skutki szkodliwych po-zwięrzęcych energii we mnie oraz w mojej duszy.
Oddałem swiatłości, wszystko to co we mnie, w mojej duszy i naszych energiach było kiedykolwiek zwierzęcymi energiami, działającymi moim kosztem, przeciwko mnie i przeciwko mojej duszy. Proszę dokonaj ich kasacji i zneutralizuj Boże wszystkie skutki dotychczasowej obecności we mnie tych energii.
Oddałem Tobie Boże stwórczej mocy, wszystkie moje misje, ślubowania, hipnozy, obciążenia narkotyczne powodujące, że dusza moja inkarnowała kiedyś w ciałach z zwierząt i pół-ludzi. Proszę dokonaj kasacji i zneutralizuj Boże wszystkie skutki szkodzących mnie samemu moich misji, ślubowań, hipnoz, obciążeń narkotycznych.
Oddałem Tobie Boże dawco życia wszystko to co we mnie, w mojej duszy i naszych energiach było kiedykolwiek pół-ludzkie i po-zwierzęce a co pochodziło z manipulacji lub z kodów archaniołów, bogów astralnych, żywych bogów i białego astralu. Proszę dokonaj kasacji i zneutralizuj Boże wszystkie skutki dotychczasowego działania tych szkodzących kodów, wibracji, nastawień.
Oddałem Tobie Boże dawco życia wszystko to co we mnie, w mojej duszy i w naszych energiach było kiedykolwiek pół-ludzkie, po-zwierzęce a pochodzące z innych cywilizacji fizycznych i energetycznych. Proszę dokonaj kasacji i zneutralizuj Boże wszystkie skutki dotychczasowego działania tych wibracji, tych energii we mnie.
Dodano : 04-07-2010 Przez: s_majda Przeczytano: 1228 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.