Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Ingerowanie w życie innych. Modlitwa
Przebaczyłem całkowicie mojej mamusi to, że bezlitośnie, bezdusznie i bez serca ingerowała w moje życie w moje pozytywne działania. Jestem wdzięczny Tobie, Boże twórczej Miłości, za to, że uczyniłeś mnie wolnym od intencji, nawyków i potrzeb ingerowania w życie innych istot przejętych od mojego obecnego, najbliższego otoczenia. Wskazałeś mi wszechmogący Boże twórczej Miłości moją drogę światła, prawdy i świętego spokoju i Tobie jestem wdzięczny, że uczyniłeś mnie wolnym od intencji, nawyków i potrzeb ingerowania w życie innych istot przejętych przed moim narodzeniem od mojej mamusi, kiedy byłem w jej brzuszku.
Przebaczyłem całkowicie mojemu tatusiowi to, że bezlitośnie, bezdusznie i bez serca ingerował w mojej życie w moje pozytywne działania. Jestem wdzięczny Tobie, Boże twórczej Miłości, za to, że uczyniłeś mnie wolnym od intencji, nawyków i potrzeb ingerowania w życie innych istot przejętych od mojej mamusi w czasie kiedy mnie ona wychowywała mnie i usilnie kształciła na swoje podobieństwo.
Przebaczyłem całkowicie wszystkim kobietom mojego życia to, że bezlitośnie, bezdusznie i bez serca ingerowały w moje życie w moje pozytywne działania. Wybrałem trwały, święty spokój w moim życiu w miejsce ingerencji innych w moje życie i wiem to, że Bóg twórczej siły Miłości jest temu przychylny.
Jestem wdzięczny doskonałemu Bogu twórczej Miłości za to, że uczynił mnie pierwotnie wolnym wtrącania się, od ingerowania w życie innych istot, w sprawy innych Dusz. Jestem prawą i czystą istotą bożego światła, przeto żadne moje dawne intencje, nawyki i potrzeby nie stanowią powodu ani przyczyn abym ja wtrącał się i ingerował w życie innych istot, w sprawy innych Dusz. Jestem wdzięczny Tobie, Boże twórczej Miłości, za to, że uczyniłeś mnie wolnym od intencji, nawyków i potrzeb ingerowania w życie innych istot przejętych od mojego tatusia w czasie kiedy mnie on wychowywał i kształcił na swoje podobieństwo.

Jestem wdzięczny Tobie, Boże twórczej Miłości, za to, że uczyniłeś mnie wolnym od przyczyn które kiedyś leżały mi na mojej wątrobie na mojej duszy, umyśle a które mnie i duszy mojej przynosiły ingerencję w życie innych istot.
Jestem wdzięczny Tobie, Boże twórczej Miłości, za to, że uczyniłeś mnie wolnym od intencji, nawyków i potrzeb ingerowania w życie innych istot wziętych z czasów kiedy inkarnowałem jako mistyk, jako człowiek o potrzebie prorokowania.
Przebaczyłem całkowicie wszystkim tyranom i despotom wszechświata, którzy kiedyś ingerowali w moje życie w moje pozytywne działania. Jestem wdzięczny Tobie, Boże twórczej Miłości, za to, że uczyniłeś mnie wolnym od intencji, nawyków i potrzeb ingerowania w życie innych istot przejętych od moich nauczycieli, mistrzów i guru. Jestem wdzięczny Bogu, że całkowicie przerwał wszystkie moje połączenia energetyczne i fizyczne z takimi tymi istotami. Jestem istotą bożego światła chronioną zawsze i wszędzie boską Miłością, zatem nikt i nigdy nie musi sobie czyścić własnej wątroby na mnie a ni w moim życiu. Jestem wdzięczny Tobie, Boże twórczej Miłości, za to, że uczyniłeś mnie wolnym od intencji, nawyków i potrzeb ingerowania w życie innych istot przejętych od wszystkich kobiet mojego życia kiedy usiłowałem stworzyć szczęśliwy związek małżeński.
Jestem wdzięczny Tobie, Boże twórczej Miłości, za to, że uczyniłeś mnie wolnym od intencji, nawyków i potrzeb ingerowania w życie innych istot przejętych z poprzednich wcieleń. Przebaczyłem całkowicie wszystko wszystkim którzy kiedyś zadawali mi ból i cierpienia swoimi ingerencjami w moje życie, w moje pozytywne działania. Jestem wdzięczny Tobie, Boże twórczej Miłości, za to, że uczyniłeś mnie wolnym od intencji, nawyków i potrzeb ingerowania w życie innych istot wziętych z czasów kiedy inkarnowałem jako władca, król czy cesarz. Jestem wdzięczny Tobie, Boże twórczej Miłości, za to, że uczyniłeś mnie wolnym od intencji, nawyków i potrzeb ingerowania w życie innych istot wziętych z czasów kiedy inkarnowałem jako żołnierz, jako wódz i dowódca wojskowy. Przebaczyłem całkowicie sobie to, że kiedyś zadawałem innym ból i cierpienia moimi ingerencjami w ich życie, że wtrącałem się w ich pozytywne działania.

Jestem wdzięczny Tobie, Boże twórczej Miłości, za to, że uczyniłeś mnie wolnym od intencji, nawyków i potrzeb ingerowania w życie innych istot wziętych z czasów kiedy inkarnowałem jako mistrz sztuk walki, mistrz starć i pojedynków. Jestem wdzięczny Tobie Boże twórczej Miłości, za to, że uczyniłeś mnie wolnym od intencji, nawyków i potrzeb ingerowania w sprawy prywatne, w domowe innych istot. Jestem wdzięczny Tobie, Boże twórczej Miłości, za to, że uczyniłeś mnie wolnym od intencji, nawyków i potrzeb ingerowania w życie innych istot wziętych z czasów kiedy inkarnowałem jako prostytutka, jako alfons czy burdelmama. Jestem wdzięczny Tobie Boże twórczej Miłości, za to, że uczyniłeś mnie wolnym od intencji, nawyków i potrzeb ingerowania w prywatne związki w stosunki osobiste innych istot. Jestem wdzięczny Tobie, Boże twórczej Miłości, za to, że uczyniłeś mnie wolnym od intencji, nawyków i potrzeb ingerowania w życie innych istot wziętych z czasów kiedy inkarnowałem jako guru , czy nauczyciel duchowy.
Jestem wdzięczny Tobie, Boże twórczej Miłości za to, że uczyniłeś mnie wolnym od intencji, nawyków i potrzeb ingerowania w życie innych istot wziętych z czasów kiedy inkarnowałem jako mistrz nauki i wiedzy. Jestem wdzięczny Tobie, Boże twórczej Miłości, za to, że uczyniłeś mnie wolnym od intencji, nawyków i potrzeb ingerowania w życie innych istot wziętych z czasów kiedy inkarnowałem jako narkoman i alkoholik. Jestem wdzięczny Tobie, Boże twórczej Miłości, za to, że uczyniłeś mnie wolnym od przyczyn ingerowania w życie innych istot które kiedyś leżały mi na mojej wątrobie zalegały mi na mojej duszy, umyśle. Jestem wdzięczny Tobie, Boże twórczej Miłości, za to, że uczyniłeś mnie wolnym od intencji, nawyków i potrzeb wtrącania się, ingerowania w sprawy innych państw, innych narodów, plemion, innych miast. Jestem wdzięczny Tobie, Boże twórczej Miłości, za to, że uczyniłeś mnie wolnym od intencji, nawyków i potrzeb ingerowania w życie innych istot wynikających z pobudek działania kapłana czy arcykapłana tej lub innej religii, nakłaniającego do swojej wiary do własnych przekonań. Jestem wdzięczny Tobie, Boże twórczej Miłości, za to, że uczyniłeś mnie wolnym od intencji, nawyków i potrzeb ingerowania w życie innych istot wynikających ze sposobu myślenia maga czy arcymaga.
Jestem wdzięczny Tobie, Boże twórczej Miłości, za to, że uczyniłeś mnie wolnym od intencji, nawyków i potrzeb wtrącania się, ingerowania w sprawy innych systemów planetarnych innych wszechświatów fizycznych i energetycznych. Jestem wdzięczny Tobie, Boże twórczej Miłości, za to, że uczyniłeś mnie wolnym od intencji, nawyków i potrzeb które wydają się być szlachetnymi, czystymi a w istocie karmią się niewiedzą, brudem i tyranią czy nieprzytomnością nawyków despoty.

Dodano : 24-02-2008 Przez: S Majda Przeczytano: 1460 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.