Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Misje. Modlitwa uwalniająca
Wstępna modlitwa uwalniająca od misji, napisana z Renatą uwikłaną w różne związki z żywymi bogami, w ich wojny, plany nie będące planami Boga Twórczej Miłości.
Boże twórczej siły Miłości, oddałam Tobie wszystkie misje moje i mojej duszy. Boże twórczej siły Miłości, jestem wdzięczna za to, że pomogłeś mi i mojej duszy pozbyć się wszelkich misji nawracania i oświecania innych.

Boże twórczej siły Miłości, oddałam w Twoje ręce siebie i całą moją duszę oraz powierzyłam Tobie wszystkie nasze misje. Boże twórczej siły Miłości, Ty znasz liczbę misji moich i mojej Duszy. Boże twórczej siły Miłości, Ty wiesz jak wygląda stan wszystkich misji w które zaangażowała się moja Dusza i ja sama. Całkowicie zrezygnowałam z napierania na innych z przekonywania innych i nawracania. Nie jestem misjonarką ani ślubowanym Bodhisattwą, moja Dusza także. Boże twórczej siły Miłości, całkowicie zaufałam Tobie i Twojemu prowadzeniu.

Wiem i akceptuję to, że podobnie jak mnie całą, otaczasz opieką i prowadzisz inne istoty, pozostałe twoje dzieci. Boże twórczej siły Miłości, władco wszechświata – jesteś panem moich ciężarów i niedomagań. Zdejmij teraz błagam wszystkie misje i misyjne ciężary z mojej duszy i ze mnie, pokaż mi, przypomnij mi i mojej duszy inne, piękne, bezpieczne, radosne jej aspekty, szczęśliwość istnienia. Zdejmij teraz błagam ciężar misji ze mnie i mojej duszy i pozwól nam dobry Boże twórco miłości postrzegać siebie nie w ciemnościach niemożliwych do spełnienia misji i obciążeń, lecz jako istoty czyste, wolne i piękne.

Pozwoliłam Tobie Boże twórczej siły Miłości wydobyć i ujawnić bezpiecznie, łatwo i niewinnie ze mnie i mojej duszy pozytywne cechy, energie. Jestem wdzięczna Tobie jedyny Boże mojej Duszy że pomogłeś podnieść głowę mojej znękanej duszy, przekonanej o swojej niskie wartości z powodu niewypełnionych jeszcze misji i zobowiązań. Jestem wdzięczna Tobie jedyny Boże mojej Duszy za to, że pozwoliłeś w pełni dostrzec i zrozumieć mojej Duszy i mnie niewykonalność a nawet absurdalność przyjętych przez nią i przeze mnie w przeszłości misji i zobowiązań. Jestem wdzięczna Tobie jedyny Boże mojej Duszy, że oczyściłeś nas, wypełniając serce moje, wszystkie ciała nasze i czakry nasze Twoim światłem, Twoja bożą miłością...

Dodano : 24-02-2008 Przez: S Majda Przeczytano: 1324 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.