Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Odprawianie dusz własnych nienarodzonych dzieci.
Teoretycznie każdy z nas może być rodzicem i mieć znaczącą ilość dzieci. Mężczyźni z haremowym intencjami nawet kilkudziesięciu potomków. Ludzka dusza schodząc do kolejnego wcielenia ma już na samym początku określoną własną płeć, rodziców a także wie ile potencjalnych dzieci narodzi przez starania jego ziemskiej osobowości.
Dusze nienarodzonych dzieci, trzymane są w okolicach wątroby. Rozwijając osobowość, uzdrawiając własną duszę za pomocą modlitw możemy nieoczekiwanie natrafić na te dzieciaczki i odprawić je do światłości. Kilkoro znajomych miało już podobne doświadczenia. Mnie opuściła grupka maleńkich duszyczek. Wyglądały cudacznie, jak homunkulusy. Największy miał ok 12 cm a najmniejszy ze 3 cm wzrostu. Z uśmiechem pomachały mi na pożegnanie i równym krokiem odeszły gęsiego w prawą stronę. Poprosiłem znajomego o weryfikację wizji. Stwierdził, że pozostała jeszcze dwójka. Z jednym spotkałem się wiosną 2010 roku przy uzdrawianiu materialnego już dziecka. Była przy nim obecna dusza nierodzonego syna, przez całe lata tkwiąca w ukryciu i czekająca na moment wcielenia w mojej rodzinie.
Poprosiłem Boga o odprawienie go, o uzdrowienie z nim relacji....
Dusza odeszła spokojnie aby pojawić się następnego dnia. Stała trochę zawstydzona, więc zapytałem o co chodzi. Powiedziała, że poprzez inkarnację mogła odzyskać swoje skrzydła. Po kolejnej modlitwie odeszła zadowolona i zaspokojona.
Kiedy twoje naturalne rodzicielskie prawa zostaną już spełnione, to pozwól odejść wszystkim swoim jeszcze nierodzonym.

Odprawienia wymagają dusze wszystkich nienarodzonych dzieci. Aborcyjne, poczęte ale poronione. A także dzieci których dusze były już umówione, lecz wybrani rodzice poszli innymi drogami.
W głębokim pokłonie.
Link

Boże, proszę otwórz moje serce. Proszę o całkowitą boską ochronę dla mnie i dla mojej duszy. Boże pokornie proszę dla mnie i dla mojej duszy o uzdrowienie mojej relacji z duszą nie narodzonego dziecka. Proszę o wzajemną kasację wszystkich naszych uwikłań i złej karmy miedzy nami i naszymi duszami. Oddaję Tobie światłości moje niespełnienie się w roli matki (ojca)tego dziecka.
Boże dawco życia, oddaję Tobie wszystkie moje intencje, nawyki potrzeby jakie sprawiły, że dusza ta wybrała sobie do narodzin inną matkę niż ja.
Przebaczyłam sobie wszystkie powody dla których dusza ta wybrała do narodzin i wychowania inną matkę niż ja.
Powierzam światłości, duszę nienarodzonego dziecka - zwracam jej wolność i swobodę wyborów.
Boże pokornie proszę uświadom mi dlaczego dusza ta wybrała sobie do narodzin inną matkę niż ja. Boże pokornie proszę uświadom mi dlaczego utraciłam możliwość wychowania tego dziecka.
Cz 2 odrębna -odprawianie duszy nienarodzonego dziecka.
Zobacz wizualizuj że dziecko siedzi na krześle i pokłoń się –ale bez czczenia.
Pozwalam tobie duszo mojego nienarodzonego dziecka, odejść z mojego życia na zawsze. - zwracam tobie wolność i swobodę wyborów. Przebaczam tobie wszystko. Dziękuję za całe dobro jakie przyszło do mnie od ciebie kiedykolwiek.
Szanuję twoją decyzję związaną z odejściem do innej matki.
Dodano : 25-09-2010 Przez: s_majda Przeczytano: 1572 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.