Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Dusze ludzkie są niczym ukwiały morskie.
Dziwiło mnie, że Dorota posiada łatwość kontaktowania się z duszami innych ludzi. Nie było takiej z którą ona nie mogłaby porozmawiać. Pytałem-jak to jest możliwe? -One są na wyciągniecie ręki ode mnie.

Zapoznaj się dokładnie z rysunkiem i zwróć uwagę na podobieństwo skupiska istot (naszych dusz) do kolonii ukwiału morskiego. Zarówno dusze jak i ukwiały mają solidną złoto świetlistą podstawę, z której wyrasta mnogość podobnych do siebie końcówek. Rysunek schematycznie pokazuje relację pomiędzy naszymi duszami. Za jego pomocą lepiej da się zrozumieć ,,stan prawny” wspólnoty naszych dusz i skutki wszystkich, absolutnie wszystkich poczynań zarówno duszy oraz ich ziemskich osobowości.
Całe tło, góra i podstawa, na której w energiach osadzone są dusze (istoty), jest barwy jasnego złota. Wszystko pomiędzy nimi również wypełnia złota wibracja. Zajmujący się Huną wiedzą to, że wszystkie dusze ( znane tam jako podświadomości) są ze sobą połączone, że łatwo utrzymują trwały kontakt. To połączenie ma miejsce poprzez podstawę i identyczną górę. Dla uproszczenia przyjmuję, że są to( nie pokazane na rysunku) 5-a czakra ponad głową i 9-a czakra pod stopami. Połączenia z innymi można również osiągnąć poprzez 2-ą czakrę seksu, III oko lub jak najwartościowsze poprzez serce.
W artykule ,,Grafik Wysokiego Astralu” Link pokazuję rysunki kilku astralnych grup, jakie zawładnęły ogromnymi grupami ludzi oraz ludzkich dusz. Są to rozmaici astralni bogowie, astralne ,,archanioły”, astralne jaszczury itp. Otrzymuję informacje, że energie rysunków są negatywne, niekiedy budzą lęki. Podłoże niepokojów ma miejsce w negatywnych uwarunkowaniach pomiędzy czytelnikiem a tamtymi istotami. Ustaw sobie teraz czytelniku dowolnego astralnego boga, żywego boga, archanioła i porównaj ze sobą na rysunku jaki widzisz u góry strony. Jesteście podobni do siebie i stoicie od siebie na wyciągniecie ręki. Żaden nie ucieknie przed odpowiedzialnością, czy sprawiedliwym boskim osądem. Z tym, że ci w astralu są w pełni świadomi a ty jeszcze nie ugruntowałeś sobie tej wiedzy.
Kilka zdań o bałwochwalstwie. Bywa, że jedna z dusz ustami własnej osobowości ogłosi siebie bogiem na tej Ziemi (czy bogiem astralnym). Spójrz ponownie na rysunek oraz na fotografie ukwiałów i sam zadecyduj, kto z nich jest najbardziej boski. Który ma 85% boskości w sobie a który tylko 20%. Jakiekolwiek ustne wyniesienie samego siebie w górę ponad innych, uwznioślenie siebie na ,,gębę” przyniesie wkrótce bolesną weryfikację. Jakże bowiem jeden ukwiał miałby być bardziej boski od innych? Kto niby się napełnił boskością dusza czy osobowości?

Nic i nigdy nie umknie w złotym świetle, gdzie wszystko jest widoczne i wszystko jest pod boską opieką. Cokolwiek mógłby uczynić tobie ktokolwiek, jest jemu przypisane jako zasługa lub dług, pozostający z nim aż do chwili dogodnego spłacenia. Podobnie ty sam rozliczysz się wspólnie z duszą ze wszystkich błędów karmicznych i obecnych, zbierając też skutki swoich zasług.

Relacje kat-ofiara, wiezień i jego nadzorca. Kimkolwiek jesteś, to zawsze jesteś wolny od wszystkich panów, właścicieli, od wszystkich nadzorców. Nikt i nigdy nie może w sposób trwały, narzucić innej istocie czegokolwiek. W jaki sposób miałby to uczynić, kiedy wszyscy są sobie równi i podobni żyjąc razem w boskiej światłości?
W jaki sposób istota pokazana na rysunku, lub ukwiał działający zawsze w boskich energiach miałby zdominować, zawładnąć sąsiadem? To, że niektórzy próbują, wiedzeni iluzjami oraz ciekawością, jest już inną sprawą. Pomysły oraz ich skutki powracają jak wahadło w doświadczanej roli Niewolnika, a po jakimś znów czasie Pana niewolników. Każda zniewolona jednostka, jest prawdziwe wolna, swobodna o ile to sobie uświadomi, o ile zechce o tym opowiedzieć wszechobecnemu stwórcy i wszechświatowi.

Finansowe zobowiązania i długi. Czy któraś z postaci na rysunku, może mieć kłopot ze ściągnięciem od drugiej pieniężnych należności? Dłużnik jest zawsze dostępny, i kiedy już będzie wypłacalny, to odda każde zobowiązanie a jeszcze chętnie dołoży ze swojego. Chyba, że odwoła się do prawa łaski, zwróci się o kasację zadłużeń wobec wszystkich.

Seksualne zdrady, czy da się je ukryć? Czy jest tu możliwa bezkarność? Czy jedna osoba pokazana na rysunku może bez echa zdradzić, zawieść zaufanie innej, tak aby nikt się o tym nie dowiedział? Celibat oraz asceza w sytuacji ukwiałowych istot, w jakim to niby celu ma być praktykowany?
Osamotnienie w relacji z bliźnimi, samotność w seksie – czy jest w ogóle możliwe? Ukwiał lub jakakolwiek inna istota, nigdy nie są samotni jak palec.

Wyciągniecie pomocnej dłoni, wcale nie jest trudne, a brak serca okazanego innej istocie powraca automatycznie i skutkuje jego bólem. Trwałe zniewolenie lub opętanie jednej istoty przez drugą, czy jest możliwe? Na jakiś czas, nawet na tysiące lat owszem. Jednak prawo światłości i karmy, prawo przyczyny oraz skutku, zawsze daje każdemu równe szanse. Każda zniewolona dusza odzyskuje wolność i każdy Pan niewolnika zwraca jemu wolność. Każda rzucona astralna sieć, każde kajdany założone na stopy, ręce, skrzydła lub szyję będą zdjęte. Jeśli sieci i kajdan zniewolenia nie widzi jednostka, to dostrzegą ją wszyscy na około. Zawsze też wystarczy odwołać się do bożego osądu...

Byłem dziś w saunie, kiedy pojawił się krzepki mężczyzna. Poruszał się na rękach i kolanach. Jakaś dolegliwość zniekształciła jemu stopy i łydki. Przeskok energii pomiędzy nami sprawił, że pracowałem dla niego przez pewien czas. Nie było trudno zauważyć, że poprzedni awatar jego duszy strzelał do ludzi czołgających się z błaganiem o litość. Dziś sam chodzi tak jak jego ofiary, zdając się na litość oraz wsparcie innych.
E. Cayce w podobnych przypadkach podawał, że bez przeszłości zahartowanego żołnierza ludzie (dusze) nie wytrzymaliby tak ciężkich doświadczeń. W jego odczytach jest też wiele informacji o tym, że dawne ofiary stają się często najbliższymi krewnymi, wspierającymi chorego. Pytaniem ważnym jest to, jakie jego dusza miała potrzeby, aby inkarnować z nawykami żołnierza zabójcy.
Wydaje się że obecna niemoc ciała, to znak przebaczenia ze strony bliskich jemu a skrzywdzonych dusz a także spłata jakiegoś innego własnego karmicznego zadłużenia.
Dusza kalekiego mężczyzny, zawsze była w pobliżu swych ofiar, tak aby w dogodnym czasie nastąpiła spłata zobowiązania. Jedynie ich własna przyzwoitość i boska miłość pozwala duszom doświadczać przebaczenia w takim fizycznym zniekształconym ciele. Istota sprawy polega na tym, że kiedy niszczył innych, to fakt ten widziały tysiące innych stojących obok ,,ukwiałowych” dusz. Z jakiegoś powodu ta sprawa nie mogła być już dłużej odwlekana i w obecnym wcieleniu wypadało pokazać się z godnością przed nimi. Pamiętajmy przy tym, że dusza schodząca do narodzin w kolejnym wcieleniu otrzymuje zawsze 2 lub 3 odmienne propozycje. Inna jest oferowana płeć, inna rasa, rodzice, inne formy ekspresji oraz inne, jak w tym przypadku, długi mogą zostać spłacone do końca.
Dodano : 06-10-2010 Przez: s_majda Przeczytano: 1796 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.