Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Fioletowy Płomień, jak się od niego teraz uwolnić?

Szukajcie prawdy jasnego płomienia!
Szukajcie nowych, nie odkrytych dróg...
Za każdym krokiem w tajniki stworzenia
Coraz się dusza ludzka rozprzestrzenia,
I większym staje się Bóg!
Fragment wiersza Adama Asnyka. Jasny oznacza tu świetlisty, boski, czysty. Nie jest to płomień fioletowy.

Otwórz teraz Boże moje serce.
Boże dawco życia, proszę o całkowitą Twoją boską kontrolę nade mną i nad moim bezpieczeństwem. Boże dawco życia, proszę o całkowitą Twoją boską opiekę i ochronę nade mną, nad moją duszą i wszystkimi naszymi energiami.
Oddałem Bogu wszystkich serc zamocowanie mojej duszy w energiach fioletu, w grupie istot ,,Fioletowego Płomienia"". Wspólnie z moją duszą łatwo i chętnie wystąpiłem z Energi Grupy Fioletu, z grupy istot ,,Fioletowego Płomienia"".
Jestem wdzięczny Bogu za kasację wszystkich intencji , nawyków, potrzeb mojej duszy dotyczących bycia promienistą istotą z grupy ,,Fioletowego Płomienia"".
Boże proszę o twoją opiekę i ochronę wobec wszystkich istot z grupy ,,Fioletowego Płomienia"".
Przed Sądem Boga dawcy życia proszę teraz o przebaczenie wszystkich, którzy ucierpieli przez nasze działania w grupie istot ,,Fioletowego Płomienia"". Jestem wdzięczny Bogu za kasację wszystkich transów, ślubowań, misji mojej duszy dotyczących bycia jedną z istot grupy ,,Fioletowego Płomienia"".
Przed Sądem Boga dawcy życia proszę o wyrównanie energii pomiędzy mną, moją duszą a wszystkimi, którzy ucierpieli przez nasze działania w grupie istot ,,Fioletowego Płomienia"". Jestem wdzięczny Bogu za kasację wszystkich transów, ślubowań, misji mojej duszy dotyczących bycia niewolnikiem ,,Fioletowego Płomienia"".
Wspólnie z moją duszą łatwo i chętnie zaprzestałem szerzenia kultu ,,Fioletowego Płomienia" oraz z propagowania jego idei, jego stwórców i zarządców. Obecność mojej duszy w komnacie ,,Fioletowego Płomienia" zakończyła się całkowicie i bezpowrotnie. Przed Sądem Boga dawcy wszystkiego życia stawiam teraz wszystkie istoty ,,Fioletowego Płomienia"" całą ich grupę, za działania sprzeczne z planem Boga, za szkodzenie naszym duszom. Oddałem Bogu poczucie niegodności związane z przynależnością do grupy istot, właścicieli i zarządców ,,Fioletowego Płomienia"". Potrafię spojrzeć z miłością w oczy każdemu kogo dusza moja ukrzywdziła kiedykolwiek działaniami w grupie ,,Fioletowego Płomienia"". Jestem godzien podać moją rękę aby wesprzeć każdego kogo dusza moja ukrzywdziła kiedykolwiek działaniami w grupie ,,Fioletowego Płomienia"". Powierzyłem Bogu i jego osądowi wszystkie istoty ,,Fioletowego Płomienia" te świecące martwym światłem bez miłości. Przebaczyłem zasiedzenie mojej duszy w środowisku istot ,,Fioletowego Płomienia"". Akceptuję to, że wszystkie oferty i wszystkie wibracje ,,Fioletowego Płomienia"" są niczym w porównaniu z tym co ma mi do zaoferowania Bóg, miłość nieskończona. Nadszedł już czas aby pójść dalej, wyżej, świetliściej wprost do mego stwórcy poza grupę,,Fioletowego Płomienia"".

Całe towarzystwo istot ,,Fioletowego Płomienia"" z ich blokadami serca nie jest mi do niczego potrzebne. W imieniu całej ludzkości oddaję teraz Bogu dawcy życia wszystkie istoty ,,Fioletowego Płomienia"" oraz wszystkie tworzone przez nich destrukcyjne wibracje. W imieniu całej ludzkości oddaję teraz Bogu dawcy życia wszystkie istoty ,,Fioletowego Płomienia"" oraz wszystkie jawne i ukryte formy ich działalności na każdej płaszczyźnie, poziomie, w każdym czasie i przestrzeni, poza czasem i przestrzenią. W imieniu całej ludzkości proszę Boże, dokonaj teraz kasacji wszystkich negatywnych wpływów jakie wywierał ,,Fioletowy Płomień” i jego zarządcy, właściciele, pomysłodawcy na ludzi, na dusze, nasze energie. W imieniu całej ludzkości proszę Boże dokonaj teraz kasacji, wszystkich negatywnych skutków jakie wywarł ,,Fioletowy Płomień” i jego zarządcy, właściciele, pomysłodawcy w światach materialnych i energetycznych. Boże dawco życia, w imieniu całej ludzkości proszę przejmij na siebie odpowiedzialność za wszystkie następstwa i wszystkie skutki dalszych destrukcyjnych działań istot grupy ,,Fioletowego Płomienia"". Boże dawco życia, w imieniu całej ludzkości proszę dokonaj teraz Twojego boskiego osądu nad wszystkimi twórcami, właścicielami, pomysłodawcami grupy ,,Fioletowego Płomienia".
Przepraszam wszystkie istoty jakie ucierpiały kiedy moja dusza uczestniczyła w działaniach grupy ,,Fioletowego Płomienia"". Proszę je teraz wszystkie o przebaczenie. Przepraszam wszystkie istoty jakie ucierpiały kiedy moja dusza zamiast światłości, zamiast Energi kochającego serduszka kierowała do innych ,,Fioletowy Płomień”, jego właścicieli i egzekutorów. Zrezygnowałem z obecności ,,Fioletowego Płomienia" we mnie, w moich energiach doceniłem obecność światłości w moim serduszku. Zrezygnowałem z obecności w moim życiu istot, właścicieli i zarządców ,,Fioletowego Płomienia"".
,,Fioletowy Płomień”, jego właściciele nie mają do mnie żadnego dostępu- chroni mnie boża miłość.


Dodano : 22-10-2010 Przez: s_majda Przeczytano: 2161 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.
  • Piotr Tymianek 30-10-2010 16:22:12
    Pod ich kontrolą merytoryczną, nadzorem są Dusze żywych ludzi, które w ciałach astralnych chronią obiekty zarówno państwowe jak i cywilne. Większość firm posiada taką chroniącą ich armię. W skład ich tzw. ,,bezkarnej,, działalności wchodzą między innymi działania niszczące konkurencyjne firmy, osoby itp. Taka armia za pomocą Energi destrukcji pozbyła się jednego z wykładowców psychologii z dużej placówki szkoleniowo-dydaktycznej poprzez wytworzenie objawów zawału serca na poziomie materialnym jego awatara–człowieka. Coraz więcej ludzi widzi tak pracujące, służące Dusze dla ochrony lub niszczenia na rozkaz, płatne zlecenie.

    Wszystkich niedowiarków i zainteresowanych odsyłam do wartościowych materiałów umieszczonych w kilku książkach Dimitra Wereszczagina np. Wyzwolenie-broń psychotroniczna, tajemnica wojskowych badań na Syberii.    Uwaga: ja nie reklamuję tych systemów i nie ponoszę odpowiedzialności za potencjalne działania czytelnika. Polecam je zainteresowanym osobom jako źródło wiedzy, które zaledwie odsłoniło malutki procent z ,,góry możliwości,,. Pytanie, a co Bóg dawca życia na takie ,,góry,, ludzkich możliwości...