Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Potwór (intencje duszy). Modlitwa uwalniająca
Proszę otwórz teraz Boże moje serce.
Przebaczyłem to, że moja dusza i jej osobowości byli kiedyś potworami wobec siebie oraz innych. Nie musimy być z moją duszą potworami wobec siebie oraz innych. Przepraszam wszystkich jacy ucierpieli kiedy moja dusza i jej osobowości stali się potworami wobec siebie oraz innych. Przepraszam wszystkich jacy ucierpieli, kiedy moja dusza i jej osobowości stali się potworami na zlecenie bogów energetycznych, żywych bogów, półbogów, asurów i guru. Przepraszam wszystkich jacy ucierpieli, kiedy moja dusza i jej osobowości stali się potworami na zlecenie archaniołów, oraz różnych grup inicjacyjnych. Przepraszam wszystkich jacy ucierpieli, kiedy moja dusza i jej osobowości stali się potworami na zlecenie grupy fioletowego płomienia, grupy Reiki oraz im podobnych.
Boże dawco życia jestem wdzięczny Tobie za kasację wszystkich moich intencji, nawyków i potrzeb bycia potworem dla siebie i innych. Boże dawco życia jestem wdzięczny Tobie za kasację wszystkich moich misji, ślubowań i transów bycia potworem dla siebie i innych. Przepraszam wszystkich jacy ucierpieli, kiedy moja dusza i jej osobowości stali się potworami na skutek opętania, z uwagi na ćpanie i picie alkoholu. Przepraszam wszystkich jacy ucierpieli, kiedy moja dusza i jej osobowości stali się potworami z uwagi na blokady serca, wątroby, woreczka żółciowego.
We wzorcach DDA odkrycie w sobie karmy potwora, jest tylko jednym z podobnych aspektów.
Dodano : 25-12-2010 Przez: s_majda Przeczytano: 1257 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.
  • Piotr Tymianek 29-12-2010 19:28:01
    I piątkowy miesiąc maj da ludziom nową nadzieję, a Stwórca otuli ich w świetlane ubranka...

    W imieniu ludzkości proszę Wszechmogący Boże, Dawco Wszelkiego Życia otwórz wszystkie serca zamknięte, zablokowane, przyczernione i te skrywane za dyrektorskie, prezydenckie biurka, za figurki z wody i gipsu, za kałasznikowa, za mieczyki, rozruszniki i krzyżyki, za cierniowe koronki i wszelkiej maści astralne ogonki...