Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Dusza podzielona na sposób braci syjamskich
Spotkałem duszę podzieloną na sposób braci syjamskich. Część energii duszy jest jest pojedyncza a w pewnym miejscu następuje rozdzielenie na 2 części.
Dusza jest jedna, a wygląda jakby chciała stworzyć 2 własne klony.
Osobowość mocno cierpi w tym miejscu dziej wystąpił podział ciała na 2 części.
Jest to wzorzec niezwykły i niespotykany zbyt często.
Terapię zaczęliśmy od:
- pokłonu dla Boga na wzór muzułmański z prośbą o wyjaśnienie całej kwestii.
o uświadomienie przyczyn podzielenia się duszy
o powstrzymanie działań duszy destrukcyjnych dla jej osobowości i materialnego ciała.

Otwórz proszę Boże moje serce oraz moją duszę.
Oddałam już Bogu stwórczej siły Miłości wszystkie mojej Duszyczki nawyki, potrzeby i intencje do przejawiania się jako syjamski bliźniak.
Akceptuję to, że dusza moja jest samodzielna, zatem nie musi się rozdwajać.
Przebaczyłam wszystkim, którzy moją Duszę namawiali do ponownego wcielania się i do przejawiania się jako syjamski bliźniak. Oddałam już Bogu, dawcy życia wszystkich, którzy moją Duszę namawiali do ponownego wcielania się i do przejawiania się jako istota rozdwojona, jako syjamski bliźniak .
Oddałam już Bogu stwórczej siły Miłości wszystkie moje intencje, nawyki, potrzeby, przyczyny, które doprowadziły moją Duszę do przejawiania się jako podzielony syjamski bliźniak.

Proszę, Boże stwórczej siły Miłości, uświadom mojej Duszy, że wszystkie problemy potrafimy rozwiązać w tym jej wcieleniu, z tą moja osobowością
Oddałam już ?wiatłości wszystkie mojej Duszy nawyki, potrzeby i intencje do rozdwajania się, realizowania się w dwóch różnych klonach, lub podzielonych energiach.
Na poziomie Duszy i ciała nie musimy być nigdy syjamskimi bliźniakami podzielonym w żaden sposób.
Proszę Ciebie ?wiatłości, pomóż mojej Duszy scalić się w jedną harmonijną istotę.
Proszę Ciebie ?wiatłości, pomóż mojej fizycznej osobowości scalić się w jedną harmonijną istotę.

Z Bożą pomocą ja i Dusza moja jesteśmy w stanie zrealizować plan Boga dla nas w tym właśnie obecnym wcieleniu, w obecnej osobowości.
Dziękuję Tobie Boże stwórczej siły Miłości za uświadomienie mojej Duszy, że nie musi być podwójna, jak bliźniak syjamski.
Dziękuję Tobie ?wiatłości za uświadomienie mojej Duszy, że jest samodzielna i nie musi być rozdwojona, jak bliźniak syjamski.
Moja Dusza z Bożą pomocą może, potrafi i chce zrealizować plan Boga dla nas w obecnym wcieleniu, bez potrzeby rozdwajania siebie i mojego ciała.
Jestem wdzięczna Tobie Boże, dawco życia za wsparcie i opiekę, jaką zawsze otaczasz moją własną Duszę oraz mnie samą. Moja Dusza wie, że zawsze jest bezpieczna i wszechświat jest dla nas bezpieczny.
Jestem wdzięczna Boże stwórczej siły Miłości za uświadomienie mojej Duszy, że nie musi się już ponownie wcielać jako bliźniacza syjamska podzielona istota, gdyż wszystko, co masz dla niej, może osiągnąć już w tym wcieleniu, w tej osobowości.
Przepraszam Ciebie Boże za całą niewiarę moją i mojej Duszy, czy potrafimy plan Boga dla nas zrealizować już w tym obecnym wcieleniu.
Przepraszam Ciebie światłości za wszystkie przyczyny, które doprowadziły moją Duszę do przejawiania się jako syjamski bliźniak.

Przełomem okazała się inf z pierwszego komentarza. Duszyczka chorującej osoby inkarnowała jako siostra syjamska w Indiach. Z tamtej inkarnacji pozostał jej trans zachwytu dla własnej podzielonej wielorękiej formy. Pamięć zachwytu gapiów dla bóstwa, ale i to że kobiety i dziewczynki pokazywały ją palcami jako dziwoląga.

Dodano : 06-03-2011 Przez: s_majda Przeczytano: 1421 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.
 • Ela Gajewska 06-03-2011 13:51:43
  W hinduiźmie wszelkie dzieci/ syjamskie bliźniaki/dzieci z wieloma kończynami uważane są za bóstwa. Jak silna jest ta wiara, obrazuje fragment artykułu o takim chłopcu:

  "Tłumy wieśniaków ściągają do rejonu Ramechhap w Nepalu, by czcić dziecko, które urodziło się z czterema rękami i czterema nogami. Wierzą, że chłopiec jest inkarnacją hinduistycznego bóstwa zwanego Ganesa. Historia zna wiele dobrze udokumentowanych przypadków bliźniąt syjamskich.  Sześciomiesięczny Risab ma być wcieleniem bóstwa, który przybiera formy mające od dwóch do 16 ramion. Medyczne wytłumaczenie fenomenu jest inne. Chłopiec jest jednogłowym przypadkiem bliźniąt nierozdzielonych, inaczej zwanych syjamskimi.  Wierni, którzy przybywają by czcić chłopca, przynoszą ze sobą dary. "Niektórzy mówią, źe jest bóstwem, przychodzą czcić go i przynoszą pieniądze"

  - mówi ojciec dziecka, Rikhi Ghimire, w rozmowie z "Guardianem". "Dają zwykle po kilka rupii.  Większość jednak darów to jedzenie i ubrania" - opowiada. Od czasu narodzin dziecka odwiedziło je już około 5 tysięcy ludzi. "

  Jak takie traktowanie wpływa na osobowość i Duszę?
 • s_majda 06-03-2011 13:57:18
  Kiedyś na Rocznej szkole regersingu znajoma opowiadała, że inkarnowała w Indach jako siostra syjamska. Znajomy obwoził je po wioskach i żył jak krezus z datków składanych bóstwu przez wiernych.

  To całkiem inny przypadek, bo syjamska jest dusza a nie ciało fizyczne.
 • s_majda 06-03-2011 16:59:45
  Ciekawa rzecz - kilka miesięcy temu powiedziałam , że ja nawet bym Duszę sprzedała [sam wiesz komu] aby się pozbyć tej choroby i od razu zjawił się ktoś z na poły magiczną z pomocą. [14:25:06] Ewa złe intencje chyba miałam

  [14:25:11] Sławomir Majda: haha, każda cena jest dobra. a może duszę popędziłaś do szukania rozwiązań bo myślała, że się jej pozbędziesz to nabrała strachu.

  [14:48:13] Ewa no i jest. przy samym pokłonie Hellingera jak mówiłeś, było to samo, co przy moim pierwszym pokłonie, jaki wykonałam. tylko bez ściskania gardła. czysty żal i płacz. długo. muszę sie ogarnąć. nawet nie spodziewalam sie tego po sobie

  wzorzec zachwyt nad byciem bóstwem syjamskim z Indii.

  Zdziwiło mnie to - jak silna jest reakcja. widać najważniejsze to dobrze zdefiniować.