Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Poziomy spotkań i współpracy z innymi duszami.
Podaję tu jako przykłady, możliwe poziomy kontaktu i porozumiewania się z innymi duszami. Osoby jasnowidzące bywają dociekliwe i potrafią zadać pytanie -a z jakiego to poziomu energetycznego widzisz?
Poziom widzenia astralny, mentalny, przyczynowy nie jest istotny, bo ważne są jego efekty.
Wiele razy umowy zawarte z duszami, one same anulowały już po kilku dniach. Reakcja osobowości -po fakcie rozmowy-nie tyle jest ,,mile widziana”, ale dokumentuje, że zawarte z jej duszą porozumienie- dokonało się rzeczywiście. Bowiem, to co jest w myślach i słowach, powinno odzwierciedlać się niewinnie również w codzienności, w świecie materialnym.

1) Wyobrażenie sobie pozytywnej sytuacji z daną osobą. np. sympatyczna rozmowa, akt wzajemnego pojednania. Jest to w zasadzie wizualizacja. Jednak kontakt z inną duszą następuje energetycznie i po jakimś czasie powinien pojawić się pozytywny materialny efekt. Tak naprawdę to nie wszyscy zawsze szukają bezkonfliktowych rozwiązań swoich problemów.
2) Wizyta samej duszy w postaci męskiej lub kobiecej. Zwykle w celu rozmowy, poczynienia uzgodnień, dokonania ataku, lub z inspiracją jeśli dusza ma tę misję.
3) Dusza w postaci półzwierzęcej w rodzaju Centaura, Ganesi itp. Są to chwilowo przypomniane pamiątki po wczesnych inkarnacjach dusz na ziemi.
4) Dusza w swojej prawdziwej naturze np. skrzydlatego anioła, smoka.
5) Dusza widziana w czystej swojej złotej matrycy.
6) Kontakt z intelektem duszy. To jest chyba najwyższy z możliwych poziom porozumienia. Pamiętam ze szkoły pojęcie matematyczne ,,bezwzględna wartość”. Bywa, że pojawia się u mężczyzny dusza żyjącej pięknej kobiety, lub dusza pięknego mężczyzny u kobiety. Może wówczas zaiskrzyć i wystąpi nawet seksualny pociąg ku sobie wynikający np. z dawnych wspólnych wcieleń małżeńskich. Jedno może się wdzięczyć do drugiego, ciągnąć energie bezpośrednio z czakry seksualnej, mataczyć na wiele sposobów.
Kontakt z intelektem duszy dotyczy zatem nie duszy mężczyzny lub kobiety, ale zjednoczonego ich aspektu -bezwzględnej wartości umysłowej. Wszak dusza nie jest tak jak człowiek jednopłciowa, lecz posiada równocześnie wszystkie przymioty intelektu kobiety i mężczyzny. Ukazać się może tylko w jednej płci- niekoniecznie tej jaką ma ziemska osobowość.
Intelekt duszy pojawia się w kontaktach z ludźmi tam, gdzie nie potrzeba przejawień, kokietowania, wabienia oraz innych mataczeń i służy głównie do porozumienia.
Każda forma z wymienionych kontaktów była dla mnie zaskoczeniem.

Uwagi.
Wewnętrzne głosy, które możemy niekiedy słyszeć, mogą nie mieć żadnego związku z tym co definiuję tu, jako zjednoczone aspekty (kobiece i męskie) kontaktującej się duszy.
Możliwe jest opętanie przez odwiedzającą duszę, niezależnie od poziomu wzajemnego kontaktu, który człowiekowi wydaje się być niewinny.
Wszystkie sitwy i grupy działające w astralu są męskie. Mogą łatwo opanować umysły kobiet.
Dodano : 23-05-2011 Przez: s_majda Przeczytano: 1317 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.