Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Pokłon wdowom.
Pokłon Link został wykonany w związku z energiami wdowy jakie prezentowała młoda a niezamężna jeszcze kobieta. Z przeszłości karmicznej jej dusza przyszła z potrzebami bycia wdową. Następnego dnia po modlitwie osoba zobaczyła swoją duszę w połowie czarną wdową, w połowie zaś w stroju panny młodej.
Osoba (dusza również) ma karmę władcy, a zatem wielu mężczyzn poległo kiedyś na jej wojnach, wiele kobiet zostało wdowami.
Wdowieństwo, a zwłaszcza wczesne w dawnych wiekach niekiedy zamykało kobietom wszelką drogę do seksu i osobistego szczęścia. ,,U wdowy chleb gotowy"-czasami ta kwestia bodła osobiście sąsiadów i dbano o wysokie morale osiedli. W Indiach istnieją do dziś domy dla wdów, a że wydaje się za mąż dziewczynki to i one mogą być wdowami nawet o tym nie wiedząc. Wszystkie mechanizmy wdowieństwa warto oddać Bogu do kasacji. Odejdą bardzo niskie energie i trzeba o tym wiedzieć wcześniej.

1. Konieczna jest prośba o otwarcie serca oraz o boską ochronę.
2. Przed pokłonem zaprasza się wszystkie wdowy jakie zostały nimi na skutek działań własnej duszy i jej osobowości.
3. Pokłon wdowom
Przepraszam was wdowy, którymi stałyście się przeze mnie , przez moją duszę i jej osobowości. Przepraszam was za zło, za samotność, za ból, który stał się waszym udziałem przez działania moje, mojej duszy i jej osobowości. Dziękuję wam wszystkie wdowy za całe dobro jakie przyszło z waszej strony pomimo tego, że to ja przyczyniłam się do waszego wdowieństwa. Zwracam wam wolność wszystkim wdowom i pozwalam wam odejść z miłością i w świetle z mojego życia na zawsze. Pozwalam wam abyście doświadczały zawsze szczęścia i miłości. Ponownie przepraszam was za całe zło, które stało się waszym udziałem, gdy moja dusza i jej osobowości uczyniłyśmy was wdowami.
4. Pokłon Bogu.
?wiatłości daje tobie teraz wszystkie przyczyny, które sprawiły, że żyję teraz prawie jak wdowa. Daje teraz tobie Boże Dawco Życia wszystkie moje i mojej duszy intencje, nawyki, potrzeby i przyczyny dotyczące wcielania w życie poglądów wdowieństwa i doświadczania wdowieństwa oraz oczekiwań na wdowieństwo.
Akceptuję to, że nie muszę być wdową ani starą ani młodą. Mogę i pragnę moje życie przeżyć szczęśliwie.
Przed tobą Boże Dawco Życia przepraszam teraz wszystkie kobiety i ich dusze, które kiedykolwiek uczyniłyśmy wspólnie z moją duszą wdowami. Boże Dawco Życia błagam o to, aby moje szczęście osobiste nie było odkupione wdowieństwem i samotnością. Oddaję tobie Boże Dawco Życia wszystkie moje zobowiązania, misje, transy dotyczące tworzenia wdowieństwa oraz bycia wdową.


Dodano : 02-08-2011 Przez: s_majda Przeczytano: 2057 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.