Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Astral narkotyczno-alkoholowy - modlitwa uwalniająca.

Boże Dawco Życia proszę otwórz teraz moje serce aż po sam rdzeń i otwórz też moją Duszę aż po jej złotą matrycę. Proszę o pełną boską ochronę całej mojej istoty. Proszą Boże o trzeźwość i przytomność w trakcie tej modlitwy a także po jej zakończeniu.
Proszę teraz o pełne otwarcie mnie, mojej duszy, całej naszej istoty, bytu, twora, mojego serca, na boże energie, na boże uwolnienie od wszystkich naszych lęków, wzorców, uwikłań, transów, nieprzytomności, od cierpień ciała fizycznego, od cierpień mojej własnej Duszy pochodzących z astralu narkotycznego i alkoholowego,pochodzących również od materialnych i astralnych narkomanów, alkoholików, dilerów, istot uzależnionych, nieprzytomnych, od ich grup, środowisk i struktur, egregorów, twórców, uczestników oraz związanych z naszym byciem takimi istotami, należenia do takich środowisk i ich tworzenia oraz zasilania we wszystkich ich formach i przejawieniach.
Oddajemy teraz Tobie wszechmogący Boże moje, mojej duszy, całej naszej istoty, bytu, twora wszystkie cierpienia i wszystkie przywiązania jakie mieliśmy do cierpienia oraz do boleści i nieprzytomności a pochodzących z astralu narkotycznego i alkoholowego,pochodzących również od materialnych i astralnych narkomanów, alkoholików, dilerów, istot uzależnionych, nieprzytomnych, od ich grup, środowisk i struktur, egregorów, twórców, uczestników oraz związanych z naszym byciem takimi istotami, należenia do takich środowisk i ich tworzenia oraz zasilania we wszystkich ich formach, rodzajach i przejawieniach.
Oddaliśmy teraz Tobie wszechmogący Boże mój, mojej duszy, całej naszej istoty, bytu, twora cały ból i wszystkie wyobrażenia na temat bólu oraz całą nieprzytomność, mającą swoje źródło we wzorcach, kodach, wibracjach i energiach pochodzących z astralu narkotycznego i alkoholowego,pochodzących również od materialnych i astralnych narkomanów, alkoholików, dilerów, istot uzależnionych, nieprzytomnych, od ich grup, środowisk i struktur, egregorów, twórców, uczestników oraz związanych z naszym byciem takimi istotami, należeniem do takich środowisk, z ich tworzeniem i zasilaniem we wszystkich ich formach, rodzajach i przejawieniach.
Oddaliśmy Tobie Boże wszystkie nasze wyobrażenia, transy zachwytu, urojenia i iluzje na temat astralu narkotycznego i alkoholowego, na temat materialnych i astralnych narkomanów, alkoholików, dilerów, istot uzależnionych, nieprzytomnych, na temat ich grup, środowisk i struktur, egregorów, twórców, uczestników oraz związane z naszym byciem takimi istotami, należeniem do takich środowisk z ich tworzeniem i zasilaniem we wszystkich ich formach i przejawieniach.
Prosimy usuń teraz Boże z mojego ciała oraz z mojej Duszy i całej naszej istoty, bytu, twora to wszystko, co jeszcze pochodzi z astralu narkotycznego i alkoholowego, co pochodzi pochodzących również od materialnych i astralnych narkomanów, alkoholików, dilerów, istot uzależnionych, nieprzytomnych, od ich grup, środowisk i struktur, egregorów, twórców, uczestników oraz co jest jeszcze związane z naszym byciem takimi istotami, należeniem do takich środowisk, z ich tworzeniem i zasilaniem we wszystkich ich formach i przejawieniach
Boże sił stwórczych Miłości, prosimy otwórz moje własne serce, Duszę, całą nasza istotę, byt, twór, oraz umysł i ziemską osobowość na pełne, całkowite przekazanie Tobie wszystkich naszych wzorców, transów, nieprzytomności, energii i wibracji pochodzących z astralu narkotycznego i alkoholowego,pochodzących również od materialnych i astralnych narkomanów, alkoholików, dilerów, istot uzależnionych, nieprzytomnych, od ich grup, środowisk i struktur, egregorów, twórców, uczestników oraz związanych z naszym byciem takimi istotami, z należeniem do takich środowisk, z ich tworzeniem i zasilaniem we wszystkich ich formach i przejawieniach.
Uczyń prosimy Boże sił stwórczych Miłości z naszymi wzorcami, energiami i wibracjami pochodzącymi z astralu narkotycznego i alkoholowego, pochodzącymi również od materialnych i astralnych narkomanów, alkoholików, dilerów, istot uzależnionych, nieprzytomnych, od ich grup, środowisk i struktur, egregorów, twórców, uczestników oraz związanych z naszym byciem takimi istotami, należeniem do takich środowisk, z ich tworzeniem i zasilaniem to wszystko co Ty Boże uważasz za właściwe i słuszne.

Fragment obszernej modlitwy opracowanej przy pomocy M. Kraty


Dodano : 06-08-2011 Przez: s_majda Przeczytano: 1233 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.
  • s_majda 16-06-2020 16:51:42

    Jedzą piją, lulki palą - ten tekst znają wszyscy Polacy. Wyjaśniano mi zawsze, że lulki to papierosy, fajki a nawet fifki. Tymczasem roślina ``Lulek``Link, jest podstawą ``maści na latanie``, znanej w środowisku wiedźm. Kobiety smarowały sobie wrażliwe miejsca narkotykiem, doprawiały winem i miały wizje min. latania na miotle. Najwyrażniej w czasach wieszcza, ćpanie ``Lulka`` z maści znanej tylko wiedźmom, przeszło już pod strzechy i każdy mógł się nawdychać oparów. Tak, że poeta dopisał jeszcze ``Tańce, hulanka, swawola;. Ledwie karczmy nie rozwalą``.