Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Planeta Uran. Modlitwa

Nie zajmuję się astrologią, ruchami planet. Jednak z uwagi na przekazy Caycego uznałem za konieczne uzdrowienie relacji z tą sferą. Używając władzy nad słowem, możemy opowiedzieć, co nam nie pasuje a co bywa inspirowane wpływami układu solarnego na duszę. Możemy tak oddać światłości zaistniałe kiedyś skutki błędów duszy, jakie dostrzegając, Bóg zechciał wydobyć na światło dzienne.
W wielu tekstach oddaję Bogu sukcesywnie całą istotę np DNA czakry, aury i wszystkie energie. Skoro ponad głową na ziemskim niebie są jakieś oddziaływania i ruchy, pragnę być wolny od negatywnych wpływów mogących szkodzić.

Fragment książki,,Kolorowe Energie" Dan Campbell
Cayce doradzał pewnej osobie:
,,Jako że są to tylko światła, służą jedynie jako świeca, aby człowiek nie potykał się idąc w ciemnościach. Nie skupiaj się na świetle świecy; raczej na tym, do czego może cię ono prowadzić w twej służbie. Tak więc, wi­bracje liczb, metali, czy kamieni, to jedynie wpływy ko­nieczne do osiągnięcia harmonii z Siłami Twórczymi;
tak jak dźwięk śpiewanej modlitwy nie jest pieśnią, ani przekazem niesionym przez nią, ale pomocą udzielaną tym, którzy znajdują siłę w służbie Pana. Zatem używaj ich, aby osiągnąć harmonię. Pytasz, w jaki sposób? Kie­dy poprosisz o informację, dowiesz się, jaki ma być na­stępny krok.
[Czy osoba ta powinna nosić jakieś kamienie, i jak odczyta ich przekaz?]
Tak, jeśli to kamienie. A jak można się tego dowie­dzieć? One nie wysyłają przekazów! One tylko dostrajają jaźń, aby mogła odebrać przekaz, boską inspirację. Nie nasłuchujcie żadnych przekazów od kamie­nia, liczby, a nawet od gwiazdy; bo one nie są niczym innym, jak tylko sługami Pana i Władcy wszystkiego, co ; istnieje - nawet ciebie! (707-2)

Ważne jest natomiast, aby człowiek rozważył wpływ jaki wibracje mają na jego życie, ponieważ wibracje są jego życiem w każdym jego aspekcie. Rodzaj wibracjijest zapisem jego egzystencji. Ku jakim celom i ideałom kierują się jego wibracje? Ujawnia się to w jego działaniu, ludziach i zdarzeniach, jakie ku sobie przyciąga,jako okoliczności lub doświadczenia. Jeżeli zauważa u siebie skłonność do kwestionowania pewnych relacji okoliczności, może pragnąć prawdziwych poszukiwaniach duchowych.
Często zatem będzie Ci to dane, kiedy się modlisz, udając się w odosobnienie, lub wchodząc w głąb siebie, a twój Ojciec, który widzi to, co ukryte, jawnie Cię wynagrodzi. Kiedy już dostroisz swoje wnętrze do tych wibracji, tych koniecznych dróg rozwoju twej własnej duszy, dana ci jest nagroda - dana ci przez wibracje, gdyż stanowią one jedno. I chociaż w kategoriach świec­kich, czy materialnych, mogą wydawać się mocno niere­alne, to jednak aż do końca Ziemi, aż do początku i końca czasu, wibracje, które mówią prawdę o siłach twórczej energii, stanowią jedność i - dostrojone - łączą ludzi o tym samym nastrojeniu, ponieważ wszyscy oni są jednego ducha. Stanowią oni różne odmiany tej samej kreacji, jak iskry, będące tym, co wprawia je w ruch; bo każdy z nich jest cząsteczką tej pierwotnej Twórczej Energii - Boga. (2842-2)

Proszę otwórz Boże moje serce. Proszę o całkowitą boską ochronę dla mnie i dla mojej duszy.
Zaakceptowałem istnienie i rolę planety Ziemi oraz Planety Uran w moim życiu, w rozwoju całej mojej istoty. ?wiatło świata- Miłość bożą zawsze wyrażam moim sercem, tu gdzie jestem teraz w układzie słonecznym, na planecie Ziemi wspierany wibracjami Planety Uran .
Zaprzestałem wszelkiej walki ze Słońcem z planetą Uran, z systemem słonecznym, które przecież stworzył Bóg.
Przebaczyłem, że moimi negatywnymi Uranicznymi cechami były: żądza zmian, niecierpliwość, nieumiarkowanie, niemożność usiedzenia na miejscu. Przebaczyłem, że jako Uraniczna istota byłem niespokojnym duchem, miłośnikiem ciągłych zmian w życiu i wszelkich nowości.
Proszę udziel mi teraz Boże Twojego instruktażu jak, co i kiedy, ja sam oraz moja Dusza powinniśmy uczynić wobec wszystkich niedoskonałości przejawianych jeszcze przez nas w systemie Słonecznym oraz na planecie Ziemi w energiach Planety Uran.
Zaakceptowałem to, że jako Uraniczna istota gardziłem tradycją a najważniejszą wartością do której się odwoływałem, jest rozum oraz boska wola. Przebaczyłem, że jako Uraniczna istota w codziennym życiu buntowałem się przeciw rodzicom, szkole, władzy a także rozmaitym innym autorytetom. Zaakceptowałem to, że jako Uraniczna istota buntowałem się z duszą przeciwko niejawnym astralnym wpływom i podpięciom pochodzącym od sił ukrytych w ciemności. Przebaczyłem, że jako Uraniczna istota bywałem niespokojny, i często szukałem swojego miejsca w świecie. Zaakceptowałem to, że jako Uraniczna istota posiadam dużą wiedzę, często moje rady i opinie są bardzo trafne. Przebaczyłem, że negatywnych aspektach swego patronatu Uran powoduje zamiłowanie do tego co tajemnicze i niekoniecznie bezpieczne.
Zaakceptowałem to, że ja sam, że moja dusza oraz jej awatarowie żyjemy w atmosferze systemu słonecznego, wspieranego wibracjami Planety Uran. Zawsze i wszędzie przyjmuję, wchłaniam i wyrażam energie, wibracje Planety Uran, zgodnie z wolą Boga mojego stwórcy.
Fragmenty tekstu-pt ,,Zodiak”


Dodano : 14-08-2011 Przez: s_majda Przeczytano: 1272 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.