Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Homoseksualizm. Zakony rycerskie.

Na stronie MINW jest kilka art poświęconych Homoseksualizmowi.
Już wiele lat temu udało mi się zdefiniować zależność między żołnierzem a prostytutką, czy kobietą nadmiernie puszczalską. To są tylko inne inkarnacje tej samej duszy, wynikające z podobnych uwikłań i jako konsekwencja odejścia istoty od Stwórcy.
Elementem wyparcia światła jest przynależność do elit wojskowych. W młodości naczytałem się Sienkiewicza oraz innych piewców szlachetnego rycerskiego rzemiosła. Prawda wynikająca z wielu innych publikacji nie potwierdza już szlachetności rycerzy, ale kieruje uwagę na ich homoseksualizm.
Janczarzy- elita żołnierska Sułtanów wychowywani byli w męskich zakonach i gustowali w kolegach.
Ateńczycy mieli doborowe jednostko oficjalnie złożone wyłącznie z najwaleczniejszych gejów.
Owszem niekiedy któryś waleczny lubił mieć żonę i parę kochanek. Co mieli robić jednak i z kim żołnierze przebywający całe miesiące w garnizonach ?
Niespełnienie seksualne bywa przedmiotem wielu agresji i napaści na własnych krewnych w rodzinie, a co dopiero na tych którym można ukraść krowę czy jakieś dobra materialne.
Najbardziej agresywni politycy i kapłani to ludzie niespełnieni również w seksie. Często osoby samotne nocami i w dzień.
Lista niespełnionych seksualnie gejów -to historia największych wojennych podbojów i lista zadziwiająco znanych nazwisk. On? Taki znany rycerz, albo zdobywca to pedał? Niemożliwe!!
Na wielu tematycznych spotkaniach dotyczących terapii regersynych często wyłania się pamięć wielu własnych wojen i toczonych rycerskich bitew, rzezi.
To są fakty oczywiste i nie jedna osoba bywa dumna z uczestnictwa w wojnach i znanych potyczkach. Na tym wspomnienia się zwykle urywają. Jeśli komuś błyśnie informacja o takich obciążeniach, proponuję w czasie terapii Regresingu zadać pytanie ,,pochwal się czy lubiłeś wówczas seks homoseksualny- jaką cenę za to zapłaciłeś dzisiaj i wówczas. "
Zdziwisz się usłyszaną odpowiedzią. Jednak liczba rycerzy gejów zastanawia i rodzi się pytanie czy byli jacyś znani rycerze, wodzowie wyłącznie hetero. Bywają też wyjątki a historia zna jednego eunucha wyznaczonego do obrony Italii. To Narses, jeden z najzdolniejszych współpracowników Justyniana.
?rodowisko gejów zawsze i teraz robi to samo- nieustannie podbija nowych kochanków, często są inni każdego dnia. Zaraz by powiedzieli, że hetero- to samo robią, fakt ale nie na taką skalę podboju.
Wielokąciki urządzają a każdy z uczestników swój naostrzony miecz...

Więcej artykułów o tej tematyce:
Kobieta czy mężczyzna?
http://modlitwainnanizwszystkie.pl/readarticle.php?article_id=49
Homoseksualizm
http://modlitwainnanizwszystkie.pl/readarticle.php?article_id=1150
Homoseksualizm. Kluby "duchowe" dla gejów, lesbijek
http://modlitwainnanizwszystkie.pl/readarticle.php?article_id=1198
Homoseksualizm. Kapłan gwałciciel a uwolnienie od jego wpływu
http://modlitwainnanizwszystkie.pl/readarticle.php?article_id=1223

 


Dodano : 17-09-2012 Przez: s_majda Przeczytano: 2198 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.