Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Artykuł wstępny pomocny w oczyszczaniu intencji
Opracowanie S.M.


Zaprezentowane schematy do oddawania intencji (w artykule Artykuł wstępny pomocny w oczyszczaniu intencji) należy dostosować do potrzeb indywidualnych (więcej w artykule Skutki pracy nad uwalnianiem się z obciążeń. Rozmowy.)
Niepowodzenia w ich stosowaniu (brak efektów) mogą wynikać z nieprawidłowego użycia schematu czy z oporów samej Duszy (Przyczyny oporu Dusz przed zmianami)
Można przed oddawaniem intencji użyć modlitwę wstępną (Wstępna modlitwa).
Sporo zależy od własnej Duszy i jej nastawień a także od wytrwałości samej osobowości.


Co jakiś czas pojawia się definicja nowego ograniczenia jakie należy rozkodować w modlitwie a szczególnie użyć przy oczyszczaniu Intencji, nawyków. W tym art. będą zamieszczane uaktualnienia.
W schemacie użyte jest pojęcie Istota. Obejmuje ona wówczas całość przejawienie się hm.... istoty w aspekcie osobowości, duszy, jej motorniczego i innych struktur Duszy.
Uwagi do schematu ZAMIENNEGO za poprzedni:
1) Schemat służy do rozkodowania, kasacji
2) Pod słowem wzorce mamy do czynienia m.in. z pojęciami: intencje, nawyki, potrzeby, misje, ślubowania, umowy, transy, wszystkie schematy karmiczne (również naszych dłużników puszczamy oraz tych u których my jesteśmy dłużnikami) bo one kształtują pewne wzorce zachowania
3) Przyczyny i powody- mamy tutaj opory i wszelkie niezidentyfikowane elementy, zjawiska itp.

Przyjęliśmy, że nie jest możliwe zdefiniowanie i wymienienie kolejno wszystkich obciążeń. Schemat w tej wersji nie wylicza i nie definiuje obciążeń. Mówimy tu tylko ,,wszystkie ich rodzaje". Jeśli na początku pracy z intencjami formułka była krótka i obejmowała jedynie samo słowo ,,intencje" to z czasem rozrosła się do prawie stroniczki.
Jednak jest to w pewien sposób narzucanie Stwórcy co ma po uwalniać, a z boskiego oglądu, na stroniczce naszego tekstu my możemy pracowicie wymienić np zaledwie 5-10% lub z 50% obciążeń. Może i więcej ale z pewnością nie wszystkie jakie mogły by odejść. Pozostają do zdefiniowania jeszcze ich wzajemne korelacje i powiązania o których my nigdy nie będziemy wiedzieli.
Proponowany schemat- mamy nadzieję-obejmuje owe wszystkie niedefiniowane obciążenia. Sam czytam to z kartki powoli, ze zrozumieniem. Bywa że poszczególne zdania nawet dwa razy.


Tego samego tekstu możemy użyć do udrożnienia kanału czakrowego na przepływ boskiego światła. <.... INP blokujące mnie i mojej duszy przepływ boskiego światła, boskich odpowiedzi od Ciebie Boże do mojego serca. >

Nagranie w IVONIE LINK
[http://chomikuj.pl/modlitwy/Nagrane+modlitwy+ze+strony+MiNw+(g*c5*82os+*c5*bce*c5*84ski)-+w+celu+uzyskania+dost*c4*99pu+prosz*c4*99+o+kontakt+mailowy/INP]

Zachęcam do podzielenia się uwagami tzn. własnych odczuć jakie pojawiły się po kilku tak przepracowanych Intencjach.Przed każdą kasacją prosi się o ochronę Stwórcę- więcej o procedurze w artykule:
800 intencji, nawyków, potrzeb (IN
Dodano : 14-12-2012 Przez: s_majda Przeczytano: 2334 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.
 • Sławomir M. 17-12-2012 14:22:30
  Pomimo wcześniejszych wyjaśnień mam ciągłe wątpliwości co do zrozumienia nowego schematu.

  Weźmy rozbiór pierwszego zdania :  Boże Dawco Życia wspólnie z moją własną Duszą, z całą naszą istotą proszę teraz o akt Twojej boskiej łaski kasujący i rozkodowujący,

  we wszelkich wymiarach egzystencji całej naszej istoty, wszystkie wzorce naszego działania, wszelkie przyczyny, opory i powody utrzymujące

  oraz odnawiające wszystkie rodzaje naszych obciążeń, całej naszej istoty, dotyczące.... {nazwa intencji}.  1. Jeżeli jak zostało wyjaśnione na stronie MINW - Nasza istota to : osobowość + wszystkie aspekty duszy ( motorniczy itd. ) to po co pisać :  "Boże Dawco Życia wspólnie z moją własną Duszą, z całą naszą istotą proszę ..."; można było by napisać tak: "Boże Dawco Życia wspólnie z całą naszą istotą proszę... "

  albo tak : "Boże Dawco Życia ( ja ) wspólnie z moją własną Duszą proszę ...."  2. Jeżeli zaś przyjmiemy że istnieje jakiś mój klon w innym czasie, bądź równoległym świecie to jeżeli ma swoją duszę i osobowość to już jest to inna istota podejmująca swoje własne wybory

  i "mój" schemat ( do kasowania INP ) - jej nie dotyczy :)  Moim celem nie jest sianie zamętu ani dzielenie włosa na czworo tylko chęć zrozumienia wszystkich użytych pojęć w schemacie modlitewnym.

  Jest to dla mnie ważne dlatego ,że czytając go zamiast koncentrować się na wymiarze duchowym modlitwy skupiam się na zrozumieniu treści -

  co powoduje rozkojarzenie przy czytaniu i wypowiadaniu INP . Nie czuję po prostu tego schematu.
  Ad.1

  Na wszelki wypadek dobrze dopowiadać własną Duszę. Później może wykorzystać tą furtkę dla własnych celów.

  Można spróbować mówić jedynie "całą naszą istotę", ale pojawia się pytanie czyją?

  Wyłączając Duszę ze schematu trzeba powiedzieć "moją istotę" a tutaj Dusza łatwo może odseparować się od osobowości mówiąc, że nie została uwzględniona.  Ad.2

  Jedno jest pewne. Nie znamy konstrukcji Duszy ani całej istoty. Czas i przestrzeń są pojęciami względnymi. A po co płacić za przewinienia jakich nie jesteśmy twórcami a za nie odpowiadamy pośrednio a czasem bezpośrednio?

  O klonach i uwolnienia się od ich wpływu proszę użyć przeglądarki MINW i pojawią się odpowiednie informacje.  Używając tego schematu w porównaniu ze wcześniejszym jest kilka istotnych różnic.

  Jedna z nich polega na tym,że tamtejszy rozbudowany schemat trwający od 5-6 minut nie dawał mi takich rezultatów jak ten 2 min.

  Wcześniej mogłam zrobić w ciągu godziny do 10 intencji. Teraz potrzebuję przerwy po przerobieni jednej intencji do okołu 30 minut bo idzie tak wiele światła, że muszę je przyjąć w spokoju.

  Dodatkowo widzę, że przy każdej intencji od razu wyciągane są, kasowane inne w ogóle niedefiniowane obciążenia. Większość z nich jest wielokształtami trudnymi nawet do opisania.
 • s_majda 20-01-2013 19:53:02
  Z uwagi na wielką ilość tematów, zachęcam do scalania 10-20 intencji z każdego tematu. Po wykonaniu tej jednej bierzemy się za następny temat scalając 10-20 intencji. Patrzmy jednak na nasze oczy czy jesteśmy przytomni.

  Istotna jest bowiem nieprzytomność samej duszy w którą ona może wpaść poza wiedzą osobowości.

  [18:09:25] Jarek

  Właśnie się zastanawiałem czy nie robić monotematycznie- mniej tematów. Ja robiłem po kilka z danego obszaru max 20 (raz zrobiłem - kilka dni temu 30 szt. to mnie zamuliło ): np 5 x 3 INP z każdego tematu - +- parę inp ; tak może być ?

  [18:11:55] Sławomir Majda: - ale przez nieprzytomność niestety mogą nie być zaliczone

  [18:13:25] Jarek: aha ... więc to to KONIECZNO¦ć a nie zalecenie

  [18:19:03] Jarek: ale przecież robiłeś kiedyś wg. starego i najstarszego schematu po kilkadziesiąt i co - zaliczyłeś prawda ? :) a tak wolno pójdzie .... no cóż jak istota nie trawi

  [18:19:30] Sławomir Majda: dodanie ,istota` zmienia wszystko

  [18:19:43] Sławomir Majda: z samą ,duszą` byłoby ok

  [18:20:46] Jarek: to co będziemy stare - powtarzać ( utrwalać na wyższych poziomach ) - żeby nie oberwać w przyszłości

  [18:21:29] Sławomir Majda: poproś o zaliczenie aktem boskiej łaski wszystkich wcześniej przerobionych do nowego schematu :)
 • Sławomir M. 20-01-2013 21:12:34
  Co do wcześniejszego komentarza- stary schemat to była sama Dusza, a jak ktoś dodawał 'cała nasza istota' to wtedy trafiało w inne części istoty; Teraz w nowym schemacie one też uczestniczą; Na początku są jednak wyłączone ze schematu, albo oddzielone jeśli ktoś dopiero, co zaczyna INP

  i wtedy kiedy Stwórca uzna, że Dusza, istota jest gotowa to dochodzi do fuzji.

  Wcześniej mogło mieć miejsce wewnętrzne szarpanie się ,, rzucanie do gardeł" co nawet mogłoby doprowadzić do śmierci obecnej inkarnacji Duszy.

  Z Bogiem Dawcą Życia trzeba wszystko uzgadniać, bo to są poważne sprawy.

  Bo to co ja robię, może wręcz zaszkodzić innym osobom co dopiero zaczynają. Liczmy się z tym, że tu wszystko i wyłącznie Stwórca ustala. Tak więc jedni mogą według nowego schematu robić, zwoływać części istoty, a i tak one brać udziału nie będą do czasu gotowości Duszy, całej istoty(co Stwórca ustala).

  Mogą osoby zaczynać od starych schematów i robić ilościowo więcej, ale....pojawia się jedno 'ale'- z jakimi intencjami to robisz- jeśli tylko na wyścigi, lub dla szybszego uwolnienia to zostanie i tak taka osoba spowolniona. Stwórca ma sposoby na to. Gwałtownie i szybko nie dokona się uwolnienie z danej intencji. Według starego schematu może być realizowana nawet rok lub dwa dla nauki pokory.

  A jak ktoś myśli działać szybciej dla oszukania i zyskania więcej to może sporo utracić. Oczywiście wcześniejszy schemat lub jedno zdanie 'kasacja i rozkodowanie'- ktoś może myśleć, że to załatwia sprawę, ale dusza lub osoba chce przekręty robić i prosić o zaliczenie wtedy.....Może być niewesoło.

  Dawne intencje, robione ze starych schematów wcale nie muszą zostać zaliczone. Komuś może bardzo zależeć na szybkich, natychmiastowych efektach ale na własnych warunkach a nie Boga Dawcy Życia- i będzie robić krótsze schematy. Jednak tak to nie działa.

  Pojawia się wymuszanie szybszego uwolnienia...Narzucania własnych pragnień Stwórcy, naszej woli Jemu.

  Każdy jest indywidualnym przypadkiem przed Stwórcą i to co ja robię z całą istotą wcale nie musi się dziać z innymi. Np. ktoś dopiero po intensywnej pracy w dzień w dzień po roku dopiero będzie miał taki przywilej pracowania z istotą albo...wcale

  Może być tak, że niektóre intencje trzeba POWTÓRZYć by zostały zaliczone. Sama musiałam powtarzać z 50 intencji bo nie zostały uznane, po prostu nie działały.

  Tak więc przestrzegam przed próbą manipulowania, kiwania z intencjami i należy liczyć się z tym, że intencje mogą zostać zaliczone 'aktem łaski'. Jeśli Stwórca uzna, że dana istota nie może mieć ich zaliczonych to będzie ku temu powód. Jak poznać, że nie zostały zaliczone?

  Nie działają w materii, nic się nie zmienia.

  Trzeba weryfikować ze Stwórcą wszystko.
 • Sławomir M. 05-02-2013 21:26:15
  Do intencji, nawyków, potrzeb można dodać od razu bliźnich, aby wykonać kompleksowo Sąd boży.

  Najpierw proponuje przerobić osobne pokłony uzdrawiające relacje zasugerowane w artykule, ponieważ zbiorowe uzdrawianie z nimi kontaktów nie działa w czasie wypowiadanej kasacji/oczyszczenia intencji:

  http://modlitwainnanizwszystkie.pl/readarticle.php?article_id=1236  Dlaczego dodawać do intencji kontekst bliźnich?

  Obciążenia są oczywiście z takiego powodu, że np. kiedyś zabijały poprzednie inkarnacje Duszy bliźnich dla przyjemności.

  Także dodatkowo są obciążenia jakie powstały w wyniku szerzenia przekonania wśród bliźnich, że np. należy zabijać, bić się, walczyć by przetrwać.

  Z tego powodu dodaje do INP:

  'a także naszego szerzenia (także niewerbalnego- Dusze widzą obciążenia nasze i wpadają na pomysł by też takie mieć- skoro np żywy bóg takie miał), przekonywania innych istot że tak być powinno i tak należy żyć'

  albo:

  'a także naszego szerzenia, przekonywania innych istot że tak być powinno i takie wzorce należy stosować w życiu'

  lub:

  'a także naszego szerzenia, przekonywania innych istot że mają zabijać innych dla przyjemności (czyli powtórzenie całej kasowanej INP)'

  Wtedy idzie kompleksowo- dwustronnie.

  W zależności od ilości przerobionych INP wcześniej i ugody ze Stwórcą

  można dodać przeciwny wzorzec do kasacji INP:

  czyli

  'naszego zabijania dla przyjemności, a także naszego szerzenia, przekonywania innych istot że tak być powinno, a tym samym naszego posiadania przeciwnego wzorca polegającego na naszym zabijaniu wszelkich istot za to, że zabili bliźniego w imię sprawiedliwości i ukazywaniu innym istotom, że jest to sprawiedliwe'

  A jak się nie znajdzie przeciwnego bieguna to opowiedzieć to lub zapytać Stwórcę.

  Zależy tu już od trzeźwości Duszy, ugód z Bogiem Dawcą Życia, i liczby przerobionych intencji oraz pokłonów uzdrawiających relacje i ilości czasu poświęcanego na pracę z Duszą.

  Dla jednych osób wypowiedzenie samej INP bez uwzględnienia bliźnich i przeciwnego wzorca powoduje nieprzytomność- zwłaszcza na początku.

  Lepiej oraz skuteczniej jest robić małymi kroczkami, bo można wskoczyć na głęboką wodę i nie mieć żadnych efektów.  Istoty, byty twory a bliźni

  Bliźnich definiuje jako istoty, byty, twory i zawsze tak powtarzam w intencjach.

  Istoty są ze świadomością, pozostałe bez świadomości istnienia ale są.

  Każdy ma indywidualny zasób słów i własne definicje na podstawie dotychczasowego doświadczenia. Dla jednego bliźni będzie oznaczać ludzi, dla innych ludzi i zwierzęta, a dla trzeciej jeszcze Dusze.

  Pytanie do refleksji:

  czy jak osoba powie bliźni- i będzie w tym samym czasie miała na myśli 'inkarnowany człowiek' to czy będzie intencja uwalniała od innych uwikłań z innymi istotami?

  Może być tu wchodzenie w wolną wolę Duszy, a także może dojść do sytuacji, że Dusza powie, że dla niej Dusza zwierzęcia czy rośliny to nie bliźni.

  Może znajdować się ujście i furtka dla Duszy by odbić pełną intencję lub jej część. Może powiedzieć, że ten człowiek dla niej nie jest bliźnim bo ma urazy. Z tego powodu powtarzam, o ważności pokłonów uzdrawiających relacje.

  Ważne jest właśnie wiedzieć, co ma się na myśli wypowiadając każde słowo w intencji oraz przemyśleć czy jest ujście dla Duszy i jej istoty.

  Na szczęście w schemacie INP jest dodane zdanie o korektę Stwórcy.

  Także dobrze jest unikać słowa 'lub' bo Dusza i jej istota mogą dokonać wyboru.
 • s_majda 05-02-2013 22:15:12
  Jeśli się widzi dusze człowieka i np komara to w jakiś sposób wiedza o bliźnich rozszerza się nie tylko na sąsiadów z ulicy, ale na ogół czujących. Ale dla wielbicieli tego czy owego, najbliższym jego ,,bliźnim" może być np. wyłącznie ten co się modli do podobnego obrazka, ten co tak samo protestował, czy ma taki sam kolor skóry lub należy do ,,naszej" rasy.

  Reszta już może nie być bliźnimi. Faktem jest, że na świecie kobietę uznano niedawno w XX wieku za ,,bliźniego", a segregacja rasowa obowiązywała w USA jeszcze 50 lat temu. Murzyn nie był tam bliźnim, podobnie jak żyd w Rzeszy.
 • Grzegorz Janicki 05-02-2013 22:26:44

  Chciałem odnieść do pewnej kwestii, która nie jest dla mnie zrozumiała w zdaniu:" Najpierw proponuje przerobić osobne pokłony uzdrawiające relacje zasugerowane w artykule, ponieważ zbiorowe uzdrawianie z nimi kontaktów nie działa w czasie wypowiadanej kasacji/oczyszczenia intencji:

  http://modlitwainnanizwszystkie.pl/readarticle.php?article_id=1236 "; Jak wykonać osobne pokłony uzdrawiające relacje wobec: np. pkt 1) podanego art . wszystkich armii - nie mając wiedzy w jakich armiach inkarnowała moja dusza . Tym bardziej, że wcześniej kiedyś Sławek napisał mi tak : oczyszczaj relacje grupowo - Jezus i Budda nie biegali przecież za każdym osobno. Stąd moje wątpliwości.
  Mirka
  Przed przystąpieniem do pokłonu warto zrobić intencje dotyczącą np ,,naszego posiadania armii,,.
  Następnie prosi się o ochronę Stwórcę i zaprasza wszelkich członków armii.
  I) Pokłon Opisany w artykule http://www.modlitwainnanizwszystkie.pl/readarticle.php?article_id=887
  Prośba o ochronę Boga Dawcy Życia oraz o otwarcie serca
  Zaproszenie Duszy/Dusz
  Klękamy dokładnie jak muzułmanie, czoło pochylone ku ziemi, dłonie rozłożone ku górze. 
  -szanuję Ciebie
  -przepraszam za... 
  -wybaczyłem Tobie...
  -wybaczyłem Tobie to co było prawdziwie złe i to ja uważałem za zło kierowane ku mnie. 
  -dziękuję Tobie za wszystko, za....
  -jestem wdzięczny za....
  -daję Tobie miłość mego serca, czystą miłość mojej duszy.
  Następnie:
  II) Prośba o sąd boży
  III) Prośba o kasacje aktem łaski wszelkich umów, zobowiązań, ślubowań, praktyk bałwochwalczych i wszelkich rodzajów obciążeń wytworzonych pomiędzy Duszą, istotą w wszelkimi istotami jakie... (określić np. były w naszej armii żołnierzami, dowódcami itp)
  IV) Powierzenie Stwórcy ich wszystkich
  V) Prośba o błogosławieństwo Stwórcy dla całej istoty oraz wszelkich istot zebranych na pokłon.
  VI) Powierzenie Stwórcy wszelkich istot, nawet tych które nie chcą odejść.
  VII) Podziękowanie za dokonane dzieło
  Dla armii, byłych poddanych z kilka razy wykonywałam pokłon uzdrawiający, ponieważ wracali i testowali czy przypadkiem nie zmieniła moja Dusza zdania , co wynikało z nieprzerobionych intencji wojskowych.
  Jest to bardzo ważny krok. Samo powiedzenie, że chce się sąd boży jest bezpodstawne jeśli nie zostały wykonane pokłony uzdrawiające.
  Wypowiedzenie w intencji sądu bożego może być podważone przez inne Dusze i ich istoty bo nie padło z ust osoby proszącej o ten akt łaski słowo przepraszam.

 • Sławomir M. 25-02-2013 20:58:49

  [8:23:18 PM] Mirka : wiesz- wszelkich płci zawsze dodawaj z tymi ślubami, intencjami itp
  [8:23:42 PM] Bartek : ok
  [8:24:05 PM] Mirka : bo Dusza mogła być zafascynowana, chciała kimś być (lub jej osobowość skrycie marzyła) i np w astralu we wcieleniu kobiecym mogła zrobić ślubowanie jako marynarz płci żeńskiej (bez udziału osobowości)
  [8:24:12 PM] Mirka : plus te wzorce, utożsamienia jakie Dusze przejmują z filmów, książek, astralu, z życia oraz ze wszelkich innych miejsc, osób, istot, bytów, tworów (jeśli nie prosi się o ochronę Boga Dawcę Życia i nie ma przerobionych intencji, nawyków, potrzeb z utożsamień)
  [8:24:19 PM] Bartek : z tv?
  [8:28:22 PM] Mirka : na przykład
  [8:28:32 PM] Mirka : wzorce promujące kobiety jako piratki. Dusze wpadają w trans jak osobowości oglądające światy w tv i przejmują sobie co im się podoba.
  Zrobisz np. intencje i ślubowania jako władca- czyli tylko męskie inkarnacje a co z kobiecymi inkarnacjami Duszy, gdzie ona była królową? Nadal będą ślubowania władcy obowiązywać- bo żeńskie inkarnacje Duszy nie zostały tknięte 
  [8:37:19 PM] Bartek : ok
  [8:37:54 PM] Bartek : oj musiałbym powtarzać znów piratów 
  [8:39:54 PM] Mirka : pytaj Stwórcy co zrobić teraz
  [8:40:04 PM] Mirka : tak byś miał na 10000% pewność, że to od Niego informacja (masz zrobione większość ze Stwórcy i z DDA oraz z innych tematów nie powinno być problemów u Ciebie)
  Polecam przeczytać komentarz w artykule ,,Na boską odpowiedzialność przyjmowanie Jego darów,,
  http://www.modlitwainnanizwszystkie.pl/readarticle.php?article_id=1252
  [8:40:25 PM] Mirka : Zanim rozpiszesz coś i wykonasz pokłon pokaż to mi lub Sławkowi- coś dopowiemy, podpowiemy 
  [8:40:44 PM] Mirka : bo samemu ciężko coś zauważyć. Wiem z własnego doświadczenia i łatwo pominąć jakąś wbrew pozorom ,,nieistotną,, kwestię 

   

 • Sławomir M. 02-03-2013 11:42:17

  [11:18:56] Bartek : czy inspirowanie do seksu może być nieodpowiednie?
  [11:19:22] Bartek : nakłanianie, przymuszanie, inspirowanie do prostytucji a także do seksu
  [11:19:23] Bartek : hmmm
  [11:25:01] Mirka. a potem w schemacie kasującym jak masz oczyszczenie powiesz ,,naszego inspirowania do seksu według twoich kategorii Stwórco [lub w Twoim Boże Dawco Życia świetle i miłości] tak by [wyjaśnić o co nam chodzi] było to bezpieczne dla nas, odbywało się wszystko bez wytwarzania obciążeń w naszej energetyce,,
  Nawet jak masz intencję dotyczącą ,,naszego bycia szczęśliwymi istotami,, to kasować.
  Bo się okazuje że dla Duszy może to szczęście polegać na bolesnej śmierci, uzależnieniach itp.

   

 • Grzegorz Janicki 08-03-2013 20:03:49
  Chciałem odnieść się jeszcze do kwestii związanych ze stosowaniem nowego schematu do kasowania i oczyszczania intencji :

  1. W przypadku niektórych pozornie pozytywnych intencji tak jak wyżej przedstawiona lub "naszego bycia szczęśliwym" Dusza jak i osobowość może podstawiać negatywne treści więc zasadne jest ich kasowanie a potem oczyszczanie zgodnie z przedstawionym tutaj schematem. Ale jeśli mamy do czynienia z intencją jednoznacznie pozytywną która brzmi :

  - naszego życia w twoim świetle i miłości BDŻ

  lub

  - naszego rozwoju duchowego zgodnego z planem BDŻ

  czy także istnieje konieczność przechodzenia przez cały schemat - czy też można zastosować jego fragment dotyczący bezpośrednio oczyszczania intencji ? Pytam dlatego, ponieważ było zalecenie żeby kasować wszystkie bez wyjątku intencje a następnie oczyszczać ( po odpowiednim przekształceniu )

  2. We fragmencie schematu dotyczącego oczyszczania należy wstawiać jak pokazuje schemat { intencję przeciwną do kasowanej } A co w przypadku gdy mamy intencję pozytywną ( przynajmniej w konstrukcji zdania ) chociażby np. " naszego bycia szczęśliwym " ? Intencja przeciwna do tej przeznaczona do oczyszczenia powinna brzmieć " naszej niechęci do bycia szczęśliwym " - bądź "naszego bycia nieszczęśliwym" - co byłoby oczywistym nonsensem. W związku z tym moim skromnym zdaniem w schemacie w interesującym nas miejscu - tak aby było to zrozumiałe dla wszystkich - wstawiłbym {intencja przeciwna do negatywnej }. Dodatkowe komplikacje mogą także wyniknąć przy scalaniu różnych, przeciwnych ze sobą intencji .

  3. Mam też być może drobną uwagę - wcześniej o tym wspominałem - w schemacie pisałbym: " ... akt łaski rozkodowujący i kasujący " zamiast "... akt łaski kasujący i rozkodowujący ". Sądzę, że najpierw należy rozkodować a potem kasować intencje
 • s_majda 08-03-2013 20:54:34
  Kiedy kasowałem IN pojedynczo w pokłonie, w zasadzie nie miałem LOGICZNEGO problemu , ze znalezieniem przeciwieństwa na zasadzie biały/ czarny. Ale jeśli scalam, a scalam wiele IN naraz , to przynajmniej ja sam nie potrafię z marszu znaleźć IN przeciwnych do 10 kolejno wymienianych [scalonych] zdań.

  a) mogę się wybić z toku myślenia i kombinować jak każde kolejno zdanie z kolejną IN zdefiniować jako przeciwne do niej.

  b- zostawić to Stwórcy. I to robię hurtowo, nie definiując co jest tym przeciwieństwem, również aby nie namieszać sobie poprzez wydzielenie i wskazanie Bogu, że tylko to wzorzec a,b,c,d jest przeciwieństwem wg mnie bo nie musi to być nimi już wg Boga.

  Zatem jako piąte zdanie proszę, aby Bóg zdefiniował co w Jego rozumieniu jest wzorcami (a nie wzorcem ) przeciwnymi do kasowanych.

  I wówczas mam

  Proszę Boże Dawco Życia teraz wspólnie z moją Duszą, z całą naszą istotą o akt łaski dla nas kasujący i rozkodowujący, we wszelkich wymiarach egzystencji całej naszej istoty, wszystkie wzorce naszego działania, wszelkie przyczyny i powody utrzymujące oraz odnawiające wszystkie rodzaje naszych obciążeń całej naszej istoty dotyczących wzorców przeciwnych {nazwa intencji} oraz naszego przejmowania a także promowania takich wzorców w każdy możliwy sposób znany Tobie Stwórco.

  I niekiedy ze zdziwieniem odbieram, że tu przychodzi najwięcej światła w całej modlitwie.
 • s_majda 27-05-2013 10:05:06
  Nie wiem co sie ze mną dzieje. Od prawie miesiaca pracuje z intencjami, dusza, Bóg, oświecenie, wizulalizację, In dot matki boskiej, straznikowanie, pieniądze, biały astral już przerobilam, ale ciagle przerabiam stworce i duszę. pozatym modlitwy i od kilku dni jestem zupełnie nieprzytomna... jak zawieszona w jakieś nirwanie, niby mam depresje doła, modlę sie do Boga, dzis ujrzalam moja duszę skuta lancuchami i owinięta sznurem, leżąca na ziemii, az sie zdenerowałam że przyswoiła sobie nastepne obciążenia, a tutaj wspólnie pracuję przeprowadziłam z nia rozmowę w obecności BDŻ.. bo juz mam dośc cierpień.. a weszlam teraz na wzorce DDA i cierpienia... chodze jak otępiala....to odpocznij aż do otrzeźwienia- nawet tydzień. Patrz w oczy w lusterku niech będą przytomne również, i pytaj się Boga czy możesz już robić kolejne IN.
 • Sławomir M. 27-05-2013 12:00:12
  <<<<jak zawieszona w jakieś nirwanie,

  praktyki buddyjskie wyskakują u Duszy

  <<<dzis ujrzalam moja duszę skuta lancuchami i owinięta sznurem, leżąca na ziemii, az sie zdenerowałam że przyswoiła sobie nastepne obciążenia

  Skąd pewność, że są to nowe obciążenia a nie dawne, stare?

  Może w końcu Dusza pokazała jak naprawdę wygląda.

  Ważna jest weryfikacja ze Stwórcą co, kogo się widzi.

  Skoro pokazuje Dusza, że jest w taki sposób zniewolona to sama czyni to innym.

  Wiele osób myśli, że jak zrobią INP nawet z niewolnictwa, niewolenia innych to nagle Dusza przestanie to robić- nie do końca- jeśli nie chce puścić kolidujących intencji.

  Jak poznać czy Dusza je oddała? Po skutkach w materii (poprzez zachowanie innych wobec nas), własnych odczuciach i poprzez weryfikacje ze Stwórcą.

  Tak więc dopóki Dusza ma nieprzerobiony wraz z osobowością pakiet intencji dotyczący: Stwórcy+wojska+prostytucji+DDA+satanizmu+magii itp. może za plecami ciągle walczyć z innymi i pokazywać się jako zniewolona.

  Praca z intencjami przebiega naokoło- jeśli nie bierze się podstawowych wzorców od jakich zaczęły się np. cierpienia, braki finansowe, biały astral- a więc...

  Stwórca+DDA+wojsko+prostytucja+satanizm+magia itp.

  Można zacząć od 800 INP aby różnorodność tematów zrobić- i w międzyczasie wybrane tematy.

  W 800 INP jest Stwórca, to magia, reiki, relacje z innymi, niewolenie innych- a więc ruszy się INP w różnych dziedzinach.

  Jak zaczęłam pracę od 800 INP coś do Duszy docierało i zahamowała niektórych szkodliwych działań. Dopiero potem zaczęło się intensywne rozpisywanie intencji dotyczących DDA, Stwórcy, kobiety o charakterze modliszki itp- dlatego wiele osób gubi się w natłoku intencji jakie są dostępne na stronie a także we własnych i nie wie od czego zacząć.

  Warto zacząć od udrożnienia kanału czakrowego

  http://modlitwainnanizwszystkie.pl/readarticle.php?article_id=1328

  i pokłonu uzdrawiającego relacje ze Stwórcą

  Zwykle proponuję zaczynać INP od Stwórcy i DDA aby do Duszy coś zaczęło docierać (by otrzeźwiała z nieprzytomności)+ wybrane kwestie (np. 800 INP- by poruszyć wiele tematów by potem były mniejsze stany oporów, nieprzytomności).

  Jeśli po pytaniu Stwórcy dostaje się komunikat by pracę zacząć inaczej to jak najbardziej iść za wskazówkami Boga Dawcy Życia.
 • Sławomir M. 18-06-2013 17:11:56

   Kasacja czy oczyszczenie?
  [4:14:31 PM] Natalia: Witaj. Mam pytanie odnośnie oczyszczania intencji. Wydawało mi się że robię dobrze pokłon, wychodzi jednak na to że chyba całkiem źle. Często pojawiało się pytanie odnośnie tego czy jakąś intencję oczyszczać czy kasować. Rozumiem, że jedne się kasuje, a inne jedynie oczyszcza i dlaczego się to robi. Jednak w samym schemacie dot.oczyszczania intencji, mówię o tym nr 4, nie ma zdania na temat oczyszczania, jest tylko ,,akt kasujący i rozkodowujący,, i dotyczy on obciążeń związanych z daną intencją. Dlatego myślałam, że nie muszę się zastanawiać nad tym czy dana intencja jest do oczyszczenia czy kasacji. Czy zamiast akt kasujący i rozkodowujący należy wstawić ,,oczyszczający,,? Nie, ja chyba tego nie rozumiem wcale.
  [4:18:47 PM] Mirka : Dobrze że pytasz
  Na początku jest kasacja i rozkodowanie wszelkich wzorców myślowych jakie Dusza ma na dany temat.
  Pod koniec schematu jest prośba o oczyszczenie- czyli pokazanie przez Stwórcę jak ma Dusza, istota działać.

  Oczyszczanie transów, ślubów, ubóstwa skutkuje nadal tkwieniem w nich.
  Kasacja polega na rozkodowaniu nawet tych negatywnych a nawet pozytywnych, wzniosłych idei np. miłowaniu innych bo można robić to w taki sposób że ciągnie się karmę wraz z Duszą. 
  Tak więc pierwsze zdania w schemacie to kasacja, a ostatnie zdania oczyszczenie.
  [4:22:20 PM] Natalia: czyli nie muszę tu się zastanawiać, czy oczyszczać czy kasować, bo schemat jest tak skonstruowany, że robi to co trzeba z daną intencją, że tak się wyrażę
  [4:23:54 PM] Natalia: są intencje ewidentnie do skasowania, innych z kolei kasować nie należy w żadnym razie, ale i tak idą jednym schematem, tak?
  [4:24:26 PM] Mirka : wszystkie do kasacji
  [4:24:40 PM] Mirka : bo Dusza za spełnienie może uważać umrzeć na raka
  [4:26:02 PM] Natalia: aha, czyli to co Sławek kiedyś mówił odnośnie czyszczenia i kasowania właściwie przy tym ostatnim schemacie nie ma już znaczenia takiego
  [4:26:08 PM] Mirka : czyli jak omijasz na pierwszy rzut oka pozytywne aspekty to potem może być problem omijasz intencje ,,naszego życia w spełnieniu,, a Dusza za spełnienie uznaje nieszczęścia i ich doświadczasz
  [4:26:27 PM] Mirka : Tak- nie ma znaczenia :)
  [4:27:03 PM] Mirka : Schemat jest tak skonstruowany, że najpierw kasacja wszystkiego jak idzie, a potem prośba by Stwórca pokazał jak ma się żyć, działać itp.
  [4:27:04 PM] Natalia: :) to mnie uspokoiłaś, bo myślałam, że coś źle robiłam
  [4:27:28 PM] Natalia: jednak dobrze dopytać
  [4:27:46 PM] Mirka : Powiedz skąd wątpliwości się wzięły- pierwsza odpowiedź się liczxy
  [4:28:06 PM] Natalia: "z głowy"
  [4:30:53 PM] Natalia: ostatnio tak coś przystopowało mi się, na zasadzie, że nie wiem czy wykonuję dobrze, to może trzeba jescze przemyśleć. Coś przeczytałam w artykule, a wiem, próbowałam zrozumieć ten nowy schemat, który mi przesłałaś, bo ciężko mi go ogarnąć jest
  [4:32:13 PM] Mirka : Intencje odnośnie intencji
  http://modlitwainnanizwszystkie.pl/readarticle.php?article_id=1408
  Intencje odnośnie pokłonu uzdrawiającego relacje (w komentarzu)
  http://www.modlitwainnanizwszystkie.pl/readarticle.php?article_id=1083
  Jeszcze intencje odnośnie prośby o sąd boży- może ktoś rozpisze
  W czym jeszcze ukazuje się trudność? Spróbujemy wspólnie przyjrzeć się temu
  [4:34:37 PM] Natalia: ten 4 na początku też ciężko ogarniałam, ale później już poszło. Teraz jak mam ten najnowszy to muszę nad nim jeszcze pomyśleć, bo zdania długie i nie ogarniam go jakoś tak całościowo i ze zrozumieniem.
  [4:35:58 PM] Mirka : to możesz na 4 pracować jak jeszcze tu jest trudność. wcześniej modlitwa wstępna. chyba że Stwórca jakoś inaczej podpowiada by pracować
  [4:38:43 PM] Natalia: tak, właśnie tak robię, na razie wróciłam do 4, bo bez zrozumienia pracować to najmniejszego sensu nie ma, a sobie powoli nowy przyswoję.

   

   

 • Sławomir M. 20-06-2013 15:03:41

  [7:58:10 PM] Roksana: Jak myślisz, robić pakiety po 100szt na raz? i

  [7:58:59 PM] Mirka: 100 sztuk na raz? Jak masz przytomność i wiesz do kogo mówisz, nie gubisz wątku, wcześniej scalałam do 20-30 a były takie tematy, że tylko 5

 • Sławomir M. 30-06-2013 21:06:30

  Jak rozbudować intencje by było jak należy?
  Dyskusja przebiegała jak jeszcze można rozbudować intencje aby nastąpiła pełniejsza kasacja.
  Przedstawiłam Asi na przykładach, że ja nie buduje już jednej intencji na pół strony z wyliczaniem wzorców – a inni tak. 
  [5:41:33 PM] Mirka : zapytaj się Stwórcy jak ma być, bo zmienisz na moją propozycję (uprościsz) i potem twoja Dusza wywinie się mówiąc ,,ale osobowość wzięła to od tej i od tej osoby więc pozwól mi Stwórco wybrać od jakich istot mam być wolna a od jakich nie,,
  [5:42:57 PM] Asia: przecież wiesz jak mi Dusza zasłania i zniekształca pytania do Stwórcy
  [5:45:08 PM] Mirka : wiem- trzeba dopytywać, by nie było uzależniających relacji. Ty masz wolę by słyszeć, widzieć Stwórcę i tym podpieraj argumentacje. bo tak będzie się kontynuować oddawanie intencji itp. a rezultatów nie będzie z odnowienia kontaktu ze Stwórcą. bo nie było z twojej strony dopytywania
  np. ktoś z 6 lat modlił się w dzień w dzień o odpowiedź od Stwórcy i otrzymał ją
  ty możesz w krótszym czasie- nawet teraz czy jutro lub w śnie dostać wskazówkę

  a jak nadal nic

  Boże Dawco Życia- na Twoją odpowiedzialność robię by nie było potem, że ja nie dopytywałam

  http://modlitwainnanizwszystkie.pl/readarticle.php?article_id=1252 (Na boską odpowiedzialność przyjmowanie Jego darów)

  Argumenty

  http://modlitwainnanizwszystkie.pl/readarticle.php?article_id=1164 (Argumenty kierowane do Boga w modlitwach)

  np. ¦wiatłości wiesz, że mam problem aby usłyszeć, zobaczyć Ciebie. Z uwagi na to, że moja Dusza żyje w jakiś transach, urojeniach i póki co działa przeciwko mnie to proszę Ciebie o taki kontakt abym wiedziała, że to Ty Stwórco przemawiasz. Ja oddaje intencje, ciężko, intensywnie pracuje nad uwalnianiem nie tylko siebie ale i mojej Duszy, całej naszej istoty, co jest pracochłonne. Co więcej dążę do odnowienia kontaktu z Tobą ¦wiatłości. Przemów, pokaż mi w sposób zrozumiały jak ja mam postąpić by pomóc nie tylko sobie ale i mojej Duszy
  Proszę Stwórco o odpowiedzi w związku z pytaniem moim na temat intencji- w jaki sposób mam je oddawać, jak rozbudowywać tak by działo się wszystko na Twoją ¦wiatłości odpowiedzialność by potem nie było że ja źle zrozumiałam, coś źle zrobiłam bo pytałam Ciebie Stwórco
  Boże proszę także aby działo się według Twojej woli a nie mojej Duszy, całej naszej istoty- wiesz Stwórco jaki opór póki co stawia moja Dusza, cała nasza istota
  [5:58:52 PM] Asia: , dzięki, juz w tym sensie prośbę dołączyłam do modlitwy wstępnej, którą mówię głośno zawsze razem z INP jakie oddaję. Jeszcze podkreślę mocniej tę prośbę :)
  [5:59:46 PM] Mirka : Tak by było zrobione- że to ty ułożyłaś, wypowiedziałaś, czyli jakieś drobne transformacje, dodania własne :)
  Bóg Dawca Życia jest dosłowny i potrafi powiedzieć
  ,,ale nie zapytałaś,, albo ,,nie dopytywałaś,,
  Modlitwa wstępna, schematy do oddawania intencji
  [6/29/2013 7:25:10 PM] Marlena: a co masz myśli trzeba to zabezpieczyć? i jak?
  [6/29/2013 7:26:23 PM] Mirka : indywidualna prośba osobowości, dobór słów by Dusza nie cofała w modlitwie wstępnie jest ale mówią że to nie ich osobowość pisała więc fałsz. tak samo odnośnie innych modlitw mówią, że samodzielnie nie była pisana modlitwa więc ma się nie liczyć
  [6/29/2013 7:27:23 PM] Marlena: okay ..to tak jak mama mówiła :) to ważna wskazówka 
  [6/29/2013 7:30:46 PM] Mirka : dlatego mówię-albo opór u mamy Duszy lub wskazówka by inaczej pracować
  nawet scalanie może być błędem co u niektórych Stwórcy dopytywać bo każda Dusza jest indywidualna i ma własną wizję życia a z tymi modlitwami - i tzw. wstępną- zależy sporo o Duszy. np. jednej osoby Dusza to się domaga by czytać bo widzi wtedy korzyści a inne marudzą, że to nie ich osobowość pisała więc mogą potem użyć argumentów by intencje realizowały się np. po śmierci osobowości a zapytać Stwórcy co robić by już było tu i teraz ja powiem tak
  np. scalonych intencji nie robie, modlitwy wstępnej nie robie. robie jednozdaniowe intencje i oddaje
  Sławek robi tak że modlitwa wstępna+ schemat na oddanie+ niektóre nawet powtarza tu sprawa indywidualna.
  a może być tak, że intencje scalone na początek mogą być źle trafionym pomysłem. bo Dusza np. odda jedną a resztę trzyma nad kanałem czakrowym + większy opór albo wycofuje zrobione intencje
  [6/29/2013 7:51:20 PM] Marlena: ja modlitwa wstępna ,raz oddaje, czasem czytam wcześniej żeby sie przygotować do oddawania żeby wiedzieć co oddaje i scalam jak poczuje ze to dla mnie ważne, potem znów nie scalam
  [6/29/2013 7:52:29 PM] Mirka : o właśnie, jedna osoba robi tak, że modlitwę na opory po przebudzeniu a oddaje 3 razy dziennie, inni jeszcze inaczej itp.
  Skutki pracy nad uwalnianiem się z obciążeń. Rozmowy (http://modlitwainnanizwszystkie.pl/readarticle.php?article_id=1512)

   

 • Sławomir M. 15-07-2013 00:06:11

  Powstaje wiele pytań czemu niektóre intencje nie działają, a powodów jest wiele oraz dla danej osoby może być inny bowiem każdy jest indywidualny i jedyne co można robić- Stwórcy się pytać, co uczynić by rzeczywiście na planie materialnym były zmiany. Czasem Dusze nie przepuszczają intencji, blokują modlitwy uwalniające. Z tego powodu np. też nie działają pokłony uzdrawiające relacje.

  Np. ktoś zrobi 10000 intencji a żadna w rzeczywistości nie przejdzie lub będzie ułuda że poszło cokolwiek. Ze wszystkim zwracać się do Stwórcy. Nieraz trzeba wykazać się cierpliwością. Tyle ile jest Dusz tyle może być technik jak oddawać Stwórcy obciążenia, kodowania czy transy. Jak ma się cierpliwość to wiele może zostać ukazane- jeśli nie dziś to za rok. Jednymi z argumentów Dusz aby nie oddawać niczego jest jeden argument
  ,,Osobowość nie dopytała Ciebie Stwórco, więc się nie liczy,, i od tego zdania powstały alternatywy takie jak:
  ,,osobowość poszła do ... /na stronie wyczytała zamiast do Ciebie Stwórco a więc ,,anulujemy,,
  ,,osobowość słuchała ........... modlitw, była na ... zamiast zapytać Ciebie Stwórco o opinię a więc anulujemy,,
  ,,osobowość ciebie Stwórco nie wypytała, a mogłeś się przebić (poprzez sugestię i nie tylko) a więc anulujemy,,
  <<< tak, ale osoby ktore nie widza, nie slysza... nie maja pewnosci ze zostalo anulowane
  [15:05:05] Mirka : będą wiedzieć po ,,rezultatach,, + jaki kontakt z Bogiem Dawcą Życia. tak więc bez odwołania się do Stwórcy i pytania Go o metody, wszystko mogło zostać wycofane. trzeba w ogóle schematy intencji wycofać
  ---tzn? wycofac w ogole
  [14:43:12] Mirka : by nie było ich
  ----ale jak oddawac intencje?
  [14:43:22] Mirka : by samemu tworzyć, nie tędy droga dla niektórych, tak samo odnośnie odsłuchiwania modlitw
  -----tez nie odsluchiwac?
  [14:44:27] Mirka : nie- nie liczą się, według Dusz, bo nie osobowość napisała
  + są to gotowce a więc droga na skróty 
  ----- a jak ktos nie ma zdolnosci humanistycznych?
  [14:45:52] Mirka : nie wiem. każdy jest indywidualny i jedyne co- Stwórcy się pytać co robić, nie przepuszczają intencji niektóre Dusze, skutki w materii powinny być natychmiastowe.
  Iza: ktos pisze, jak sie nie ma zdolnosci pisarskich to co. Jezeli chodzi to moja rada jest niech zacznie nipasc, i na poczatek sie tym nie interesowac, jakkolwiek niegramatycznie, nieortograficznie, byleby odciazac Dusze
  Poleprzenie przyjdzie, praktyka czyni mistrza. nawet nie trzeba pisac po mistrzowsku zeby Bog wysluchal
  ---praca, zwiazek, miejsce zamieszkania wszytsko sie zmienia, a ludzie zauwazylas przed robieniem intencji sie boja i zastrzegaja zeby te rzezcy jednak sie z nie zmienily bo z czego bede zyc, jeszcze nie teraz itd
  [11:36:31 PM] Mirka : prawda i już Dusza może powiedzieć, osobowość nie jest gotowa na zaminy, boi się, chce jeszcze Stwórco na Ciebie narzekać, nie chce przyjmować darów więc ja też

  ---oj terzeba wszytsko z kazdej trony obejrzec.
  [7/16/2013 8:15;34] Asia: już do Niego protestowałam i cały czas to robię, ale nie slyszę odpowiedzi..... i tego właśnie nie rozumiem, bo w materii tak fajnie się zaczyna układać a Jego w tak ważnej sprawie nie słyszę....
  [7/16/2013 8:15:35 PM] Mirka : tak dlatego wspominam o usypianiu czujności, inkarnacja jest zadowolona a więc Dusza może robić swoje
  [7/16/2013 8:19:47 PM] Asia: czyli pozostaje mi uparte, codzienne modlenie się tylko swoimi słowami i dosłownie cały mozliwy czas o pozostawanie pod opieką, wolą i w świetle BDŻ jenodcześnie cały czas skarżąc się na bałwochwalcze plany MD preparowane w naćpaniu bez zważania na prawa ink i bez żadnej dbałości o ink, bo MD zupełnie o mnie nie dbała i nie dba, tylko dzięki zwróceniu się do BDŻ los mi się poprawia, a MD wyprawia co chce tylko dla siebie i tylko z myślą o sobie...
  [7/16/2013 8:21:00 PM] Mirka : będziesz wiedziała co robić, wytrwałość
  [7/16/2013 8:22:18 PM] Asia: pamiętam jak na warsztacie nie raz mówilismy o MD ale praktycznie żaden uczestnik nigdy swojej nie widział a tym bardziej nie rozmawiał, coś tam powicznie wiedzą, ale jak mówiłam w jaki sposób ja swoją zobaczyłam, to powiedzieli ze nie chcą swojej widzieć...
  [7/16/2013 8:23:11 PM] Mirka : tak a jak nie chcą to jak weryfikować postępy itp
  [7/16/2013 8:23:29 PM] Asia: a ja czułam, że mojej odbija władza i bogowanie, bo mnie w takim kierunku nawracania ludzkości mocno pchało, ale dostałam po łapach i mi przeszło
  [7/16/2013 8:23:51 PM] Mirka : bo to bodhisattwa a bóg co innego (jest wiele ich rodzajów)
  [7/16/2013 8:27:15 PM | Edytowano 8:27:40 PM] Asia:
  <<< tak a jak nie chcą to jak weryfikować postępy itp
  no właśnie są wściekli, bo postępy mizerniutkie a po drugie znikają i odnawiają się stare problemy... zaczyna ich wkurzać a Sławek argumentuje że muszą więcej INP oddawać bo to jedyna droga... a ja czuję , że na INP to za dużo czasu wychodzi bo wtedy nie skupiam się na wewnętrznej modlitwiie i rozmowie z BDŻ co wytrąca mnie z właściwego toru toru odczuwania Jego łaski, i światła, przez co zaczynam tracić wiarę w siebie i wpadam w doła, no to Sławek wtedy się cieszy bo widzi modliszkę i zaleca INP na modliszkę ... niezly młynek, taki prowadzący do nikąd...oczywiście inkarnację, bo dusza się cieszy...i zaciera rączki...
  [7/16/2013 8:28:21 PM] Mirka : odnawiają się bo jak Dusze wycofują intencje + same osobowości nie są gotowe na zmianę- za bardzo pielęgnują ten stan rzeczy bo mają profity- mogą się denerwować, narzekać...w tym na Stwórcę
  a intencje to ja lubię robić z Duszą bo wiem, że schodzą- weryfikuje na bieżąco i potwierdzenie w materii
  [7/16/2013 8:30:01 PM] Asia: to bezskuteczne oddawanie INP przypomina jako żywo klepanie modltw w kościele, takie bez sensu, nawet jak są na trzeźwo i przytomnie...