Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Walczenie o cnotę kobiet, nimfomanek, bogiń, wszetecznic. Afirmacje


Proszę otwórz teraz Światłości moje serce, duszę, całą moją istotę. Proszę także o Boską ochronę dla mnie i dla mojej Duszy.
Boże Dawco życia wspólnie z moją duszą, z całą naszą istotą jesteśmy Tobie Stwórco wdzięczni, że dla dobra wszystkich istot boskiego światła całkowicie i bezpowrotnie zakończyłeś wszystkie destrukcyjne wpływy jakie na ludzkość, na dusze, na nasze istoty kiedykolwiek wywierała, lub mogłaby wywierać moja dusza i cała nasza istota z uwagi na nasze a głównie mojej duszy z wszystkich przyczyn dbanie, walczenie o cnotę i moralność wszelkich płci, każdego rodzaju i poziomu nimfomanek, bogiń, cichodajek, psychopatek,nierządnic, wszetecznic, latawic, rozpustnic, lafirynd, Awalokiteśwary, socjopatek, Boskich Matek, ich dusz, ich istot i nie tylko. Boże Dawco życia wspólnie z moją duszą, z całą naszą istotą jesteśmy Tobie Stwórco wdzięczni, że dla najwyższego dobra całej naszej istoty uczyniłeś nas całkowicie wolnymi od odnawiania, odtwarzania wszelkich rodzajów i poziomów uwięzi, zależności, związków, układów, powiązań pomiędzy nami a duszą-istotą Lokesia (ten od ślubowań Amiatby) oraz wszystkimi innymi wszelkiego rodzaju i poziomu inkarnacyjnymi strażnikami, władcami, świadkami naszej karmy i naszego naszego a głównie mojej duszy z wszystkich przyczyn dbania, walczenia o cnotę i moralność wszelkich płci, każdego rodzaju i poziomu nimfomanek, bogiń, cichodajek, psychopatek,nierządnic, wszetecznic, latawic, rozpustnic, lafirynd, Awalokiteśwary, socjopatek, Boskich Matek, ich dusz, ich istot i nie tylko.
Jestem istotą wdzięczną Tobie Stwórco, za rozkodowanie i za kasację z moich energii, z mojej duszy i z całej naszej istoty wszystkich transów, wibracji, intencji, kodowań, oraz obciążeń i szkodliwych wzorców dotyczących bycia takimi i przyciągania wszelkiego rodzaju i poziomu kontrolerów strażników naszego a głównie mojej duszy z wszystkich przyczyn dbania, walczenia o cnotę i moralność wszelkich płci, każdego rodzaju i poziomu nimfomanek, bogiń, cichodajek, psychopatek,nierządnic, wszetecznic, latawic, rozpustnic, lafirynd, Awalokiteśwary, socjopatek, Boskich Matek, ich dusz, ich istot i nie tylko.
Fragmenty


Dodano : 09-05-2013 Przez: s_majda Przeczytano: 1361 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.