Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.


artykułach i komentarzach w komentarzach

Losowe zdjęcie

Modlitwa Inna Niż Wszystkie
Pokorne serce. Modlitwa
Moje pokorne serce jest zawsze otwarte na przyjęcie skutków każdej mojej pozytywnej modlitwy, każdego bożego wsparcia.
Przebaczyłem sobie to, że ja i moja Dusza poprzez brak pokory wobec Boga wszystkich Dusz, zostaliśmy kiedyś uwięzieni w światach astralnych oraz w ziemskiej materii.
Moje pokorne serce pozostaje zawsze kanałem, przez który boża Miłość, boże Światło jest doskonale widoczne na Ziemi oraz w moich energiach. Rozumiem, że nie jest jednak to moje serduszko wytwórcą bożej Światłości, źródłem Miłości Boga. Bóg chroni mnie zawsze przed ingerencjami innych istot w moje czakramy, ciała auryczne, w moje energie, w moje nagie, pokorne serce.
Jestem wdzięczy Tobie Boże jasnej Miłości, że przywróciłeś pokorę mojemu własnemu sercu, mojej Duszy, osobowości; pokorę wobec bożych planów, bożych pomysłów, bożych energii. Moje nagie pokorne serce, Bóg chroni zawsze przed wszystkimi pasożytami energetycznymi i materialnymi.
Urzeczywistniłem trwałą i mocną obecność bożej Miłości w moim własnym sercu zabiegając o harmonię moich 3 jaźni, Duszy, serca, oraz umysłowości.
Moje nagie, pokorne serce, moja pokorna osobowość przyznają się, że utraciły kiedyś uległość wobec wszystkomogącego Boga i stały się przejściowo krnąbrne, nieposłuszne, buntownicze- prowadzone narkotycznymi wizjami i zbędnymi misjami. Ta epoka buntu wobec Boga dobiegła już końca. Moje pokorne serce, Bóg Twórczej Mocy ochrania zawsze i wszędzie, przed wszystkimi niegodziwymi pomysłami i szkodliwymi działaniami.
Jestem wdzięczy Tobie Boże za to, że wymieniłeś wszystek bunt mojej Duszy, serca i osobowości na pełną radości pokorę wobec Ciebie.
Moje nagie i pokorne serce pozostaje zawsze kanałem, przez który boża Miłość, boże Światło jest doskonale wyrażane przez jedynego Boga wszechświata. Moje nagie i pokorne wobec Boga serce, wypełnia i ochrania zawsze boża Miłość.
Przebaczyłem sobie to, że ja i moja Dusza poprzez brak pokory wobec Boga wszystkich serc, staliśmy się kiedyś więźniami własnych błędnych poglądów, własnych planów i szkodliwych istot. Moje nagie i pokorne serce, Bóg chroni zawsze przed wszystkimi pragnącymi niewolić mnie i wykorzystywać do własnych celów i własnych potrzeb.
Wychwalam Boga, stwórcę wszechświata moim zawsze pokornym i nagim sercem, moją gładką wymową, pięknymi myślami, czystością moich wszystkich energii.
Urzeczywistniłem trwałą i mocną obecność bożej Światłości w moim własnym sercu z pokorą przychodząc do Ciebie Boże, Ciebie wychwalając i zabiegając z szacunkiem o Twoje boże wsparcie dla mnie, dla mojej własnej Duszy.

Pokora wobec Boga, jest dla mnie również wolnością od wszelkiej niewoli, od zniewoleń i szkodliwych podłączeń do mnie obcych istot, szkodliwych Dusz.
Uznałem pokorę wobec Boga za mądre, za pierwotne i słuszne prawo, prawo dziecka bożego, tej istoty bożej Miłości, którą jestem naprawdę. Wywyższyłem Ciebie Wszechmogący Boże, oddając Tobie we władanie całe moje nagie pokorne serce. Moje nagie i pokorne serce jest zawsze kanałem, przez który doskonale wyraża się boża Miłość, boże Światło. Moje nagie i pokorne serce, Bóg chroni zawsze przed wszystkimi żywymi bogami, półbogami, asurami, przed wszystkimi Guru i archaniołami.
Wszechmogący Boże mojego serca, jestem wdzięczny, za to, że akceptujesz pokorę i uległość moją oraz mojej Duszy wobec Ciebie.
Moje pokorne wobec Boga serce, jest świetliste i czyste, jest zawsze czystym i świętym miejscem we mnie.
Jestem wdzięczy Tobie Boże wszystkich serc za to, że zawsze dajesz mi doświadczenia życiowe oraz energie, na miarę otwartości i pokory mojego własnego serca wobec Ciebie.

Dodano : 27-09-2008 Przez: s_majda Przeczytano: 1856 razy
Komentowanie możliwe jest dla osób zalogowanych.